ניקוי הטוב ביותר לעור יבש

עור יבש, מיובש ובוגר צריך להיות babied עם cleansers הנכון. ניקוי לא נכון יכול להפשיט את העור של השמנים הטבעיים שלו, זה יכול לגרום breakouts ו flakiness ואדמומיות ועוד שורה של עור זוועות אחרות..

את cleansers אני handpicked להלן כבר נחקר נרחב על ידי לי. הם כל ניסח עבור עור יבש ולקבל ביקורות מצוינות. אלה לא משאירים את העור מרגיש מתוח ושדד האחרון טיפת לחות.

ישנן אפשרויות רבות עבור עור יבש, מן קרמים כדי שמנים את המים micellar אופנתי מאוד. לא כל המוצרים הם נהדר עבור הסרת איפור כבד, עם זאת, לכן ייתכן שתרצה לעבור בין ניקוי קל לבין אחד חזק יותר, בהתאם לצרכים שלך skincare.

אתה צריך להתפאר בעת רכישת ניקוי עבור עור יבש?

ניקוי על הפנים שלך בדרך כלל במשך פחות מדקה, אז זה קשה להצדיק ההוצאות הרבה כסף למשהו כי הוא נשטף במהירות לטמיון. אבל זה הדור הבא של cleansers יכול לעשות פלאים לעור שלך באותו רגע או כך שהוא עסוק המסת הלכלוך וזוהמה את היום שלך, כמו גם את האיפור.

אתה יכול לקנות ניקוי הגון בבית המרקחת (ואני כולל כמה אפשרויות להלן), אבל ניקוי יקר הוא מפואר, דקדנטי והוא יכול להציע את העור הרבה יותר מאשר ניקוי קפדני. כמה ניסוחים כוללים מרכיבים שמושכים רדיקלים חופשיים ולטהר אותם מן העור שלך (ראה את המים micellar להלן), בעוד אחרים יש נוגדי חמצון כי נקלטו לתוך העור.

No Replies to "ניקוי הטוב ביותר לעור יבש"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    6 + = 10