יופי טיפים שיעזרו לך מזויפים לילה שלם של שינה

יופי טיפים שיעזרו לך מזויפים לילה שלם של שינה

אין דבר גרוע יותר מהיום שאחרי לילה ללא שינה. אתה מרגיש נפוח, רדוד ובלגן גדול. אבל אני כאן כדי להציל אותך עם אלה איפור טריקים כי יותיר אותך נראה כאילו היו לך 8 שעות שינה מלאה. הטריק הוא הכל בעיניים (בעיקר).

אתה אף פעם לא רוצה לשים את האיפור על העיניים שלך כאשר אתה עייף. זה מביא יותר מדי תשומת לב אליהם. יחד עם זאת, תיראה אפילו יותר גרוע אם לא תחול כמה להשלים.

המפתח הוא במאזן.

יופי טיפים הסתרת חוסר השינה שלך

הנה טיפים מעשיים נראה כאילו יש לך לילה שלם של שאר היופי.

מֵימָה

לפני שאנחנו מתחילים על טיפים איפור, בואו להתמקד לחות העור. ראשית, להעיר את העור על ידי השריית מטלית בתוך קערה של קוביות קרח ומים. לחץ על הפנים שלך 5 עד 10 פעמים. יבש ו להחיל קרם על הפנים שלך.

השתמש קונסילר

אין דבר גרוע יותר מאשר מעגלים תחת עין כהה אחרי לילה ללא שינה. כדי למצוא אותם, פשוט להטות את הסנטר למטה תוך התבוננות במראה. כהה, עיגולים כחולים ממש על גשר האף ואת הפינה הפנימית של העין צריך פופ ימין החוצה אליך. כדי להסתיר אותם, להשתמש באצבע הזרת שלך נקודה ב קונסילר. החום של האצבע שלך יעזור קונסילר להמיס לתוך העור שלך יפה.

קונסילר הוא גם נהדר עבור המכסים את הקווים האדומים מעצבן כי נראה להופיע על העפעפיים שלך כאשר אתה עייף.

החלקה של קונסילר על המכסים שלך יכסה אותם ישר. בנוסף, קונסילר פועל כמו פריימר גדול תחת צללית, עוזרים לו להישאר במקום יותר.

קרן Dot או קרם לחות רק על כתמים לא אחידים

עכשיו זה לא הזמן לעוגה הפנים. במקום להחיל פרצוף מלא של הקרן, נקודה זה רק על נקודות אחידות שלך.

החל אייליינר

כאשר אתה עייף, את שולי העיניים שלך יכול להיראות אדום יותר מהרגיל. קו את החלק הפנימי של העיניים עם לבן, בצבע בז 'או אייליינר בצבע כדי להסתיר אדמומיות. אם אתה לא יכול לשאת לשים עיפרון לשפה הפנימי שלך (אני לא מאשים אותך), dotting את אניה לבן או בז 'בין הריסים התחתונים יעיר עיניים ימין למעלה.

לדלג על אניה נוזלי במקום להשתמש בעיפרון עיפרון כדי לטשטש צבע חום או אפור לאורך קו הריסים העליון, לא בתוכו.

החל צללית

כאשר מדובר מסתכל ער, eyeshadow הוא הגיבור שלך. רוב לוחות הצללית מגיעים עם גוון נייטרלי. לטאטא את זה על פני המכסה כולו (תמיד ראש הממשלה הראשון עם ראש יסוד צל, קונסילר או יסוד) מן קו הריסים אל עצם הבריח.

כדי להיראות ממש ער, לדקור את האצבע לתוך צללית קלה סופר ולחץ על האצבע לתוך הפינה הפנימית של העין. זה מסתיר את האזור הכהה ממש בפינה ועושה עיניים פופ.

טיפ בונוס: השתמש רמז זהב eyeshadow באמת להעיר את העיניים.

סלסול הריסים שלך

ריסים מסולסלים הם עוד סוד של איפור שגורם לעיניים להיראות ערים. כל שעליך לעשות הוא פשוט מהדק את curler קרוב ככל האפשר אל קו הריסים ולפתוח ולסגור 3 פעמים. ואז להחיל כמה מעילים של מסקרה.

השתמש עט עט סימון

שום דבר לא מאיר את הפנים באופן כללי מאשר עט מאיר. אתה פשוט לשים את הראש למטה תוך מבט אל המראה, ואז אתה לטאטא על צבע על כל הצללים החשוכים, מרימה את הראש שלך כדי למזג ב.

עוד על הדגשת pens בסקירה שלי של כל הזמנים האהוב סימון, איב סן לורן Touche Eclat.

החל קרם להסמיק

שום דבר לא גורם לך להיראות בריא כמו לחיים ורודות. התמזגו בסומק קרמי אל תפוחי הלחיים כדי להפוך את גוון הפנים החיוור שלכם לתדמית של טומאה, בריאות ושינה של לילה שלם.

שקול שפתון מודגש

אם אתה באמת רוצה להסיט מן העור החיוור שלך ואת השקיות מתחת לעיניים, להחיל שפתון בהיר.

קרב נפוח עיניים עם Teabags

כדי להילחם בעיניים נפוחות, לשים שקית משומשת של תה המכיל קפאין (תה שחור) במקרר למשך חצי שעה, ואז למקם את העפעפיים שלך.

הקפד לסחוט את תה עודף. שמור אותם שם במשך 10 דקות וכל נפיחות תיעלם. קפאין הוא נהדר עבור אזור העין.

עוד טיפ האהוב עין עייף: שמירה על כפית במקפיא בבוקר כאשר העיניים עייפות שלך צריך לבחור אותי. כל שעליך לעשות הוא למקם את הכף מעל כל עין.

No Replies to "יופי טיפים שיעזרו לך מזויפים לילה שלם של שינה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    60 + = 67