ההבדל בין אקנה למבוגרים אקנה נוער | insightyv.com

ההבדל בין אקנה למבוגרים אקנה נוער

ההבדל בין אקנה למבוגרים אקנה נוער

אם אתם סובלים מאקנה כמבוגר, אתה עשוי לתהות איך שונה אקנה הבוגר שלך הוא מאקנה העשרה. מתברר, יש הבדל גדול, מה גורם לאקנה, למוצרים לטפל בו.

מה גורם אקנה בני נוער ומבוגרים

הורמונים לגרום acne בשני בני נוער ומבוגרים. אחת מכל חמש נשים בין הגילאים 25 ו 40 יש אקנה מבוגר כ -40 אחוזים של בני נוער יהיה קרב פצעונים בחייו או שלה.

אקנה למבוגרים שונה מאוד מאקנה העשרה. במקום לקבל פצעונים על המצח ועל הלחיים, אנשים עם אקנה מבוגרים נוטים לפרוץ על הסנטר שלהם סביב הפה. החדשות הטובות הן כי לאחר גיל המעבר, שלך מתמשך כי זמן של חודש אקנה צריך להיעלם.

אקנה נוער בדרך כלל בעיטות מחוץ בגיל ההתבגרות כאשר בלוטות החלב להתחיל לייצר. זה נראה להשפיע על בנים יותר מאשר בנות, כי כל כך הרבה של האוכלוסייה הצעירה מושפע, מוצרי אקנה מודרנית נועדו לטפל – יש לך את זה –אקנה נוער.

מה הדבר הגדול, אתה עשוי לתהות? חמצן Benzoyl ומוצרי חומצה סליצילית הן שתי הדרכים הטובות ביותר לטיפול באקנה, נקודה. ואם נקבוביות חסומות הן מה לגרום לאקנה, מה זה משנה אם הנקבוביות חסומים הם על בן 13 או בן 30?

מתברר, זה משנה.

למה טיפולי אקנה שונים ממבוגרים ובני נוער

נער בן 13 הוא שונה מאוד מבן 30 שנה של מבוגר.

כמו בני נוער, העור שלנו הוא עבה יחסית. ככל שאנו מתבגרים, העור שלנו דליל ונעשה רגיש יותר למוצרים. אלה מעל לדלפק מוצרים אקנה עם חמצן בנזואיל 10% או 2% חומצה סליצילית מושלמים עבור 13 בן, אבל הם קשים מדי עבור בן 30.

מוצרי אקנה מנוסחים בדרך כלל עבור בני נוער, כי אחוז גדול יותר של בני נוער סובלים מאקנה מאשר אחוז המבוגרים שעושים.

אז אם אתה מבוגר, עדיף לך לראות את התוויות האלה. מקל על מוצרים חמצן benzoyl בטווח 3% ו חומצה סליצילית ג ‘ל, כריות ו cleansers בטווח 0.5%. שמן עץ התה גם עובד היטב עבור אלה מכם לתוך מוצרים טבעיים. אנו ממליצים על אווה הילי תה עץ ג ‘ל ניקוי.

נסה מוצרים שונים ולהשתמש מה מתאים לעור שלך. זה יכול להיות מה עובד עבור החבר שלך לא תמיד עובד בשבילך. לך עם הבטן שלך. נסה משהו וכל עוד זה עובד, להמשיך להשתמש בו. עצור כאשר הוא מפסיק לפעול.

ספוט טיפולים זה עובד

יש אנשים נשבע על ידי נלסון: טהור & נקה אקנה טיפול ג’ל לזהות כתמים לטפל. לטבול אותו על פצעונים ולתת לו להתייבש כך שהוא יוצר סוג של סיכה על פני פצעון, להגן עליו מפני איפור שעשוי לחול על זה. 

נשים אחרות נשבע על ידי יריות שהם מקבלים מן רופא העור שלהם. בעוד קרמים אקטואלי עלול לקחת ימים ייכנסו לתוקף, זריקה לתוך פצעון יכול לפתור את הבעיה שלך מיד.

כיצד לשמור על

עם אקנה למבוגרים, חשוב להמשיך להשתמש במוצרים גם לאחר הפריעות שלך לשכב כי הם שומרים יותר breakouts במפרץ. חשוב גם להשתמש במוצרים שלא ישברו אותך. קרם הגנה הוא חובה, אבל זה יכול להיות קשה למצוא sunscreen עבור acne- sufferers, אז לבדוק אלטה MD UV ברורה.

No Replies to "ההבדל בין אקנה למבוגרים אקנה נוער"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 3