דרכים הטוב ביותר כדי להסיר את השיער שלך בבטחה

דרכים הטוב ביותר כדי להסיר את השיער שלך בבטחה

ישנן אפשרויות רבות להסרת שיער פנים לא רצוי רבים מהם אתה יכול לעשות בבית. חלק מאפשרויות אלה טובים יותר מאחרים וחלקם יקרים יותר אך קבועים.

שעווה

שעווה היא אפשרות טובה להסרת שיער פנים לא רצוי. ערכות זמין בבית המרקחת או חנות יופי היופי הם באיכות גבוהה, אבל אם הרעיון עושה אותך עצבני, אתה יכול לשלם מקצועי בסלון לעשות את זה בשבילך.

השיער מוסר בשורש, כך שהתוצאות נמשכות יותר והשיער צומח יותר רך. ונשים רבות נשבע שככל שאתה יותר שעווה, פחות שערות צומחות פנימה.

החיסרון שעווה היא שאתה צריך לתת את השיער לצמוח כדי שעווה שוב. זה כואב ואתה מסתכן בשעווה החמה ששורפת את הפנים שלך.

סוכר

הסוכר, כמו שעווה, מושך את השיער מן השורש. היתרון העצום הוא פחות כואב מאשר שעווה. אתה יכול לקנות ערכות הסוכר להשתמש בבית או לשלם מקצועי לעשות את זה.

זה נהדר הסרת שיער אפשרות על הפנים.

Depilatories

Depilatories הם הסרת שיער creams אתה יכול לקנות בכל בית מרקחת. הם אופציה טובה עבור מישהו freaked על משיכת שיער מתוך השורש. אתה מתפשט על קרם לבן, לחכות פרק זמן מסוים ולאחר מכן לנגב. השיער שלך צריך להיות נעלם. הכימיקלים החזקים מריחים את השיער על פני העור.

קרמים יש ריח חזק, כימי, אשר עשוי לכבות כמה אנשים.

הקרמים לא תמיד עובד על שיער סמיך, גס, ואם יש לך עור רגיש, למנוע את השיטה או להסתכן כוויות כימיות. כי השיער מוסר על פני השטח, הוא יגדל בחזרה מהר יותר מאשר עם שיטות למשוך אותו מן השורש.

הַשׁחָלָה 

השחלה היא אחת השיטות הנפוצות ביותר להסרת שיער עכשיו.

אסתטיקן משתמש בשרוול כפולים של חוט כותנה להתפתל סביב שערות בודדות. ואז היא מוציאה את השיער מן השורשים. הנוהל משמש בעיקר על הגבות ועל השפה העליונה ואת היתרון העצום הוא השיער מוסר מן הפנים על ידי השורש כך זה יגדל בחזרה הרבה יותר לאט מאשר על ידי גילוח.  

זה יכול להיות קשה למצוא סלון המתמחה השחלה. רוב הערים הגדולות יש להם, אבל אם אתה מאזור קטן יותר, אתה עלול להיות מזל. אמנם זה יכול להיעשות בבית, זה הרבה יותר קשה לעשות את זה בעצמך מאשר שיטות אחרות להסרת שיער.

עווית

אם יש לך רק כמה שערות כדי להסיר, tweezing היא אופציה נהדרת. הקפד להשקיע פינצטה משופשף משופשף.

הַפרָדָה חַשְׁמָלִית

אלקטרוליזה תסיר שיער לצמיתות. זה תהליך יקר ולפעמים דורש פגישות מרובות לעבודה. מציאת טכנאי אלקטרוליזה מורשה חיונית לבריאות ולבטיחות שלך.

הורדת שיער בליזר

הסרת שיער בלייזר היא אופציה לנשים עם עור בהיר ושיער פנים כהה. לייזרים לא עובדים גם על שיער בהיר.

הסרת שיער בלייזר הוא יקר וכואב, אבל התוצאות יכולות להיות נהדר וקבוע.

גילוח

גילוח הוא לא אופציה טובה עבור הפנים. זה מיתוס, כי השיער שלך מגולח הפנים יגדל בחזרה מדלל כמו שזה ירגיש כאילו הוא גדל יותר עבה.

למה? הבתולה, לעולם לא מגולח השיער יש קצוות עדינים, רכים. קצוות מגולח הם יותר גס. זה למה השיער שגדל בחזרה לאחר שעווה נראה "רכה". שמור את התער על הרגליים שלך ואת קו הביקיני שלך.

אם אתה מרגיש שאתה חייב להתגלח (כי אתה עשית את זה כל החיים שלך, אז למה להפסיק עכשיו, נכון?), נסה את זה 2-שבץ שיטה כדי למנוע את הקצוות קהה גילוח עושה על שערות בודדות:

  1. החל שמן על העור כדי לרכך אותו.
  2. החל קרם גילוח או ג'ל.
  3. ראשית, להתגלח נגד צמיחת השיער עם שבץ אחד.
  4. על הקו השני, לגלח עם צמיחת השיער. זה נותן לכל השיער רך, זווית סוף.

להבהיר את השיער שלך פנים

אם השיער שלך כהה, אתה יכול לשקול הברקה את השיער במקום להסיר אותו. ישנם כמה מוצרים תמצאו בבית המרקחת המקומי שלך. התהליך הוא קל וזול, אבל אם השיער שלך הוא סמיך, הבהרה זה לא יכול להיות מספיק כדי להיראות חלקה.

No Replies to "דרכים הטוב ביותר כדי להסיר את השיער שלך בבטחה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    48 − = 39