כיצד לחסוך כסף על השיער שלך

כיצד לחסוך כסף על השיער שלך

אין צורך להוציא הרבה כסף על תספורת וצבע שיער. במאמר זה, אני מראה לך 5 דרכים לחסוך טונות של כסף על השיער שלך.

במשך שנים ביליתי הרבה כסף על סלונים מהודרים, כאשר היה לי את התספורת הפשוטה שאפשר להעלות על הדעת: ישר וארוך, ללא שכבות. ואז ראיתי חברה עם תספורת אותו הודה שהיא הוציאה 15 $ עצום כל שישה שבועות בשעה Supercuts להיראות בדיוק כמוני.

אם יש לך תספורת מיוחדת או צבע מסובך, כן, אתה צריך להיות ייעוץ מקצועי להשקיע כסף התספורת שלך.

אבל אם אתה רוצה ללכת או גוון בהיר או כהה יותר, או שיש לך תסרוקת פשוטה סופר, אתה יכול לחסוך כסף בסלון השיער עם אלה חמישה טיפים.

רוצה שינוי עדין? לעשות את צבע משלך

בעוד מדגיש יכול להיות מסובך, כל צבע הוא נהדר לעשות זאת בעצמך עבודה עבור אלה המחפשים שינוי עדין או כדי לכסות אפור. הצבעים הביתיים של היום נוסחאות הם סופר לחות מאוד ידידותית למשתמש.

המפתח לצביעת השיער שלך בבית הוא ללכת לא כהה או בהיר יותר מאשר כמה גוונים. כל דבר יותר דרסטי ואתה צריך ללכת מקצועי.

שמור על גזור, ספלורג על צבע

אם אתה רגיל לבזבז כסף על לחתוך צבע, שקול מקבל את הקיצוצים נעשה בסלון הנחה. זוהי אפשרות מצוינת עבור אלה עם תספורות פשוטות כמו שיער ארוך, ישר או בובס.

מגזינים אוהבים להגיד לך שאם צבע השיער שלך באופן מקצועי, אתה צריך לקבל את השיער שלך באותו זמן.

אמנם יש perks מוחלט זה, כולל צביעת שיער על פי לחתוך (מדגיש על שכבות ארוכות, וכו '), אני מאמין בתוקף אם אתה מסתכל כדי לחסוך כסף אתה צריך splurge על הצבע ולשמור על לחתוך. למה? תיקון עבודה צבע רע יכול להיות מטרד גדול יותר מאשר ניקוי מסתיים snipped מסתיים.

פגע בסלוני הנחה בין חתכים יקרים

אני אוהב את הטיפ הזה אני קורא בספר, "וידויים של עורך יופי", על ידי עורכי Allure: קבל תספורות תחזוקה בין הביקורים בסלון יקר שלך. על פי "וידויים", גם עורכי היופי לקבל הנחה חתכים כדי לחסוך כסף.

הם מציעים לומר את הסטייליסטית הנחה לחתוך לאורך "מפה" שנקבע על ידי מעצב אופנה.

חזור לבית הספר (ביופי הספר) או פגע לילה אימון של סלון

אחת הדרכים הטובות ביותר כדי לקבל תספורת מהודר ללא המחיר היא לקבוע פגישה בבית הספר היופי המקומי. רוב הסטייליסטים - בהדרכה - מפוקחים על ידי מורה מנוסה, כך שאתה יכול להתערב שהם לא יעשו בלגן של השיער שלך.

כמה סלונים גדולים מציעים גם ימי הנחה או אימון הלילות. אתה יכול ליהנות לחתוך יקר בכל חלק של המחיר. בדוק את ניו יורק מגזין רשימה של לילות אימון בניו יורק.

אפשרות נוספת היא מודל שיער עבור סלון. אין לך מה לומר בתספורת שלך כפי שהיית עושה אם היית משלם על זה, אבל רוב הסטייליסטים יישארו בתוך היקפים שלך.

קבל את המפץ שלך בוצע, חינם

אל תשלם כדי לקבל את המפצים שלך לעשות. רוב הסטייליסטים יהיה לקצץ את המפצים שלך בין חתכים בחינם. אתה פשוט טיפה פנימה ואת לקצץ לוקח פחות מחמש דקות.

אתה יכול גם לקצץ את הפוני שלך, שהיא משימה קלה יותר ממה שזה נראה.

קריאה חיונית:

  • אתה צריך להטות את הבעלים של סלון?
  • אתה צריך לתת טיפ חג מעצב שיער?
  • כיצד לשמור על Haircuts, צבע שיער, מוצרי שיער
  • ההבדל בין $ 40, $ 60 ו 160 $ ​​תספורת במנהטן

No Replies to "כיצד לחסוך כסף על השיער שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    5 + 1 =