הדרך הטובה ביותר להחיל קרן

הדרך הטובה ביותר להחיל קרן

אתה צריך להיות באמצעות ספוג קצף בעת החלת הקרן. הנה למה.

תשכחו להשתמש באצבעות (אשר עשיתי במשך 25 שנים). תשכחו לבזבז כסף על מברשת קרן מיוחדת (מברשת $ 50 שלי טריש McEvoy ישבה במגירה האיפור שלי במשך 10 שנים, בשימוש). החלטתי את הדרך הטובה ביותר ליישם קרן, קרם לחות או קרם האהוב שלי קרם ללא רבב היא להשתמש ספוג קצף.

באופן ספציפי, לורה מרסייה של קצף לחות קצף ספוג, בתמונה כאן (לקנות את מארז 4 מ Amazon.com).

הייתי ספקנית כאשר המוכרת בכיכר יוניון סקוורה נשמעה שזה "הדבר הטוב ביותר אי פעם", כי אני תמיד סקפטי של אנשי מכירות, אבל אני היה גרב על איפור ליום החתונה שלי וחשבתי, "מה אני. נסה את זה." ואני שמחה שעשיתי כי עכשיו אני משתמש בו כדי להחיל משהו על הפנים שלי. זה נעשה כדי לשמש עם לורה מרסייה של קרם לחות (שבו אני משתמש דתי, לקנות אותו אמזון), אבל זה יכול לשמש עבור כל קרם או מוצר נוזלי. אתה יכול להשתמש בו כדי ליישם פריימר, מסנן קרינה או כל דבר שאתה לא רוצה לקבל על האצבעות.

הספוג מאפשר לי להתקרב אל העיניים שלי כדי לכסות את כל הכתמים הכחולים, הוא משתלב בצורה חלקה לאורך הלסת והוא הרבה פחות מבולגן מאשר באמצעות האצבעות שלי. לפני כן, כמעט תמיד קיבלתי גוון על מגבות הידיים הלבנות שלי, גם אחרי ששטפתי את ידי.

לא עוד.

איפור אמנים כולל Bobbi בראון ממליצים להשתמש באצבעות כדי ליישם את הבסיס. אחרים נשבע על ידי מברשות הבסיס. עכשיו אני יודע שאני ספוג קצף ילדה די. אני חושב שאתה צריך לעשות מה עובד הכי טוב בשבילך. ישנם יתרונות וחסרונות לכל צורה של יישום איפור. קצף ספוגים, למשל, אינם מושלמים.

אתה מאבד מוצר כלשהו עם כל יישום כי ספוג מוצץ אותו ואתה בסופו של דבר לשטוף את המוצר למטה לטמיון (אתה צריך לשטוף ספוג קצף שלך לאחר כל שימוש).

ספוגים אלה מגיעים חבילות של 4 עבור $ 15, וזה הרבה, אבל אתה יכול לקבל ספוג קצף זול יותר מן המרקחת. לפני שנים, השתמשתי משולש אלה שנראים כמו פירמידות והם עובדים היטב על מקבל לתוך כתמים האצבעות שלך לא יכול.

קנה את 4 Pack של לורה Mercier ספוגים מ Amazon.com. אתה לא תצטער על הרכישה.

אהבתי את זה? אתה תאהב:

  • קרם השמש כהה אני כבר משוחק כל יום במשך שנים

  • למעלה בחירת הקרן עבור כל סוג עור

  • כיצד להימנע עוגת פנים

No Replies to "הדרך הטובה ביותר להחיל קרן"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    62 − 56 =