מה המוצרים הטובים ביותר עבור שיער מתולתל?

מַרגִישׁ ridiculously amazing

תמונות

שיער מתולתל יכול להיות מסובך לטפל. גורמי ביסוס כגון מזג אוויר גרוע יכולים להרוס יום טוב שיער טוב; לחות חשש יכול לגרום לשיער שלך לספוג לחות עודפת מהסביבה ו frizz למעלה. אבל יש מוצרים שיער מתולתל מדהים בשוק היום שיכול לפתור את החידה סלסול שלך בכל סוגי מזג האוויר כולל טיפולים, שמפו, מזגנים ומסיכות.

טיפ Pro: אל תשכח כי כאשר ייבוש השיער לאחר יישום המוצר, לסחוט (לעולם לא לשפשף) תלתלים עם מגבת או מגבת נייר ולהיות בטוח להשתמש מפזר בעת שימוש במייבש מכה. תמיד שיער יבש על ההגדרה המהירה ביותר.

עוד ועוד:

  • תיקוני שיער מקורזל: 7 כללים לחיות על ידי
  • הכי שטוח מגהצים
  • סודות כדי שיער מתולתל שיער
02
של 12

הטוב ביותר מותקן מרכך: קריסטין Essless Shine Leave-In מרכך

קריסטין Ess Weightless Shine Leave-In Conditioner

תמונה באדיבות טארגט

חדש, וזמין באופן בלעדי בבית היעד, מעצב שיער מפורסם קריסטין Ess (ידועה עבודתה עם לורן קונרד, לוסי הייל, ועוד) יש לצאת עם שורה של מוצרי שיער יקרים באיכות גבוהה, כי אתה צריך לנסות בהקדם האפשרי. אלה עם שיער מתולתל יודע איזה בלגן מסובך שלך tresses יכול להיות כשאתה הראשון לצאת מהמקלחת. ריססו את המרכך הזה על כל השיער הרטוב שלך עד 10 פעמים ברצינות, זה כל כך חסר משקל, אין צורך להיות חסכני - וזה יעזוב את השיער שלך רך ומבריק. בונוס: מרכך זה מריח מדהים (חושב רוחות טרופיות piña coladas)!

זמין בחנויות ינואר 22 באינטרנט עכשיו.

קריסטין Essless Shine Leave-In מרכך, $ 10, יעד

03
של 12

שמפו הטוב ביותר עבור שיער מתולתל:

מה המוצרים הטובים ביותר עבור שיער מתולתל?

Bide Fluidealiste.
אֲמָזוֹנָה

Kerastase עושה כמה מן המוצרים הטובים ביותר עבור שיער מתולתל. הכבד שלהם Fluidealiste Nutritive Bain Elasto-Curl שמפו הוא שיבח על ידי מומחים יופי עבור תכונות לחות אינטנסיבי שלה. זה יהיה לרכך שיער גס, מתולתל תוך שיפור התלתלים הטבעיים שלך ואת ביטול frizz.

קנה אותו מ Amazon.com.

04
של 12

סלסול הטוב ביותר הגדרה: קריסטין Ess Hydrating Curl הגדרת קרם

קריסטין Ess Hydrating Curl Defining Creme

תמונה באדיבות טארגט

אין דבר גרוע יותר מאשר מוס או קרם הגדרת סלסול זה נותן תלתלים שלך מרקם פריך, או חלופי, unzrollable frizz ותלתלים מוגדרים היטב. לקבלת תלתלים מושלם כי הם רכים וחסרי משקל, לדלג על המותגים סלון יקר ולנסות קריסטין Ess של הידרציה סלסול הגדרת קרם. מוצר קטן עובר דרך ארוכה, כלומר בקבוק אחד נמשך זמן רב. ללא שם: להיפרד תלתלים פריך לתמיד.

זמין בחנויות ינואר 22 באינטרנט עכשיו.

קריסטין Ess Hydrating Curl הגדרת קרם, $ 14, יעד

05
של 12

טיפול הטוב ביותר: נזק של Ojon ההפוך ™ Restorative שיער טיפול פלוס

ojon.png

מזור זה מסייע לחזק את תלתלי מוחלש. משקם היטב, זה עוזר להפוך את השיער רך משיי, לחתוך על frizz ושבירה.

קנה אותו מ Amazon.com.

06
של 12

הטוב ביותר מרכך: Kerastase חלקה ב-תנועה מסג גבוהה ריכוז

masqintense.png

עבור מזגנים, עבור שוב את מסלול Kerastase. ישנן מספר אפשרויות שיער מתולתל, אבל הימור טוב הוא מסקרטין חלקות- In-Motion מסכה.

קנה אותו מ Amazon.com.

07
של 12

שמפו ללא סולפט חינם לשיער מתולתל: DevaCurl No-Poo ו- Lo-Poo

deva-curl.png

שמפו אלה אינם מכילים גופרית, ולכן הם לא מקציפים. אבל זה גם אומר שאין חומרים רע לייבש את תלתלים עוד יותר. נסה את Lo Lo אם יש לך שיער מתולתל זה לא מיובש מדי. אין Poo אין יכולות לקצץ בכלל, אבל יהיה לנקות את השיער ואת הקרקפת בזמן לא הפשטה של ​​שמנים טבעיים שלה.

קנה את No-Poo מ Amazon.com.

קנה Lo-Poo של אמזון.

08
של 12

מפזר הטוב ביותר עבור שיער מתולתל: DevaCurl של מפזר עבור מייבש שיער

devadiffuser.png

כאשר יש לך שיער מתולתל, אתה עלול למצוא את מייבש שיער יכול להיות האויב שלך. יותר מדי חום ואתה מקבל frizz. אבל עכשיו יש תעשייה שלמה סביב שמירה על תלתלים בריאים, וכתוצאה מכך מוצרים כמו זה מפזר, אשר מייחס את סוף מייבש השיער שלך (לנסות מייבשי איקוני לחתוך זמן ייבוש במחצית) ו משדלת את השירים המושלמים מתוך השיער.

קנה אותו מ Amazon.com.

09
של 12

הטוב ביותר שבועי מרכך יבש: Neutrogena טריפל לחות עמוק מסכת שיער

neutrogena-triple-moisture.jpeg

השתמש זה טיפול שבועי על שיער יבש או יותר מעובד. הוא מספק לחות אינטנסיבית לשיער מקורזל, מחליק אפילו את השיער המיובש ביותר. הוא משתמש בשמנים טבעיים כולל זית, זרעי Meadowfoam ושקדים מתוקים. 

קנה אותו מ Amazon.com.

10
של 12

הטוב ביותר מרגיע Balm: PhytoDefrisant הבוטני שיער מרגיע

phyto.jpg

עוד דרך מצוינת לאילוף גס, שיער flyaway היא להשתמש בשלווה מרגיעה. אתה תאהב את המרקמים הקלים האלה שלא ישאירו את השיער שמנוני.

קנה אותו מ Amazon.com.

11
של 12

לחות אינטנסיבית: תכשיר יבש של אבדה שמן לחות יומי

dry-medicy-oil.jpg

אם יש לך יבש יבש, שיער גס כי צריך לחות אינטנסיבית, Aveda יבש תיקון נוצר רק בשבילך. מוצר זה אינו כבד מדי, יוצר תלתלים רכים, וזה אפילו טוב לסביבה. 

זכור כי אם השיער שלך הוא מטוגן, אין דבר קצר תספורת שיכולה להציל אותך. מיזוג של מסכות ושמנים הם נהדר עבור שיער יבש באופן טבעי, אבל לא יכול לעשות הרבה עבור השיער זה היה מעובד יתר או סובל מסיבית מפוצלת.

קנה אותו מ Amazon.com.

12
של 12

הטוב ביותר סטיילינג Balm: Aveda חלקה עירוי באופן טבעי ישר

aveda-חלקה- infusion.jpeg

אבדה

זה מזורג סגנון מבטיח חלקה תלתלים מה שהופך אותם פחות הדוק. השתמש על שיער מיובש מגבת עם מכה מכה לקבלת התוצאות הטובות ביותר כי לאחרונה כמה ימים. זוהי נוסחה מסוגלת לבנות. לאחר 5 יישומים רצופים של מוצר זה, השיער שלך יישאר ישר עד 3 שוטף.

קנה אותו מ Amazon.com.

No Replies to "מה המוצרים הטובים ביותר עבור שיער מתולתל?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    7 + 2 =