כיצד לחסוך כסף על מניקור ופדיקור | insightyv.com

כיצד לחסוך כסף על מניקור ופדיקור

כיצד לחסוך כסף על מניקור ופדיקור

אם היית מוסיף עד כמה כסף אתה מבלה בשנה על מניקור ופדיקורס אתה עלול להיות מזועזע. עבור חלק, העלות היא שווה את זה לגמרי. אם אתם גרים בניו יורק ופדיקור פעמיים בחודש הם כל כך זולים, זה הגיוני יותר (וסנטים) לשלם למישהו לעשות את העבודה במקום לבזבז את הזמן עושה עבודה גרועה בעצמך. עם זאת, אתה עדיין יכול למצוא דרכים לשמור על manis שלך ואת pedis.

הנה כמה סודות הכי טוב שלנו כדי לחסוך כסף על מניקור ופדיקור.

למד לעשות זאת בעצמך

זה ברור. אם אתה רוצה לחסוך כסף על מסמר טיפול, פשוט להתחיל לעשות את הציפורניים עצמך. תלוי איפה אתה גר, אתה יכול לחסוך לעצמך $ 100 או יותר לחודש על ידי ביצוע אצבעות משלך tootsies.

דק עדיף מאשר עבה

כאשר החלת לקים, שכבות דק יותר טובים. שכבות עבות לקחת זמן רב יותר להתייבש והם יותר מתאים שבב. שתי שכבות הן כל מה שאתה צריך. 

דלג על סלוני מפואר, נסה אחד זול

הפער במחירים בין מאני ופדי מקומות מדהים אותי. אתה משלם פעמיים בבית ספא ​​מפואר עבור עבודה אצבע ממה שאתה עושה בכל מספר של סלוני קוריאנית בניו יורק. אז למה לשלם עבור כסאות עיסוי יוקרה ועלי כותרת פרח צף באמבטיה שלך במקומות מפוארים כאשר אתה יכול להיות לחסוך כסף במקום זול יותר? אין בושה בסלוני קניונים.

Buffing: הסוד של עורך היופי

Buffing הוא הסוד של עורך היופי.

אתה מקבל ציפורניים מבריקות, מדהימות ללא הטרחה של הלק לקרצוף (ובואו נודה בזה, אלא אם כן אתה בוחר “פולנית 5 חינם”, לק פולנית מלא דברים מגעילים כי אתה אולי לא רוצה לזרום לתוך מערכת הדם שלך). 

זה יכול לעלות על 5 $ או יותר מאשר מקבל פולנית, אבל buffing נמשך זמן רב סופר הוא בחירה פופולרית בקרב החברים הטבעי שלי, אוהב אורגני.

קנה את הפולני מחדש להחיל שבועי

אולי אתה רוצה לקנות משחת שלך כי אתה מעדיף פולנית כי הוא ללא כימיקלים (רוב פולנית מכיל פורמלדהיד, טולואן, DBP, שרף פורמלדהיד ו קמפור). אם אתה קונה פולנית שלך ולשמור את זה איתך לאחר ביקור בסלון, אתה יכול להחיל מחדש מעיל לאחר שבוע ולשמור על עצמך כמה ימים.

קצר יותר, טוב יותר

ציפורניים קצרות, מעוגלות, מתאימות פחות לשבבים מאשר לציפורניים ארוכות או לאלה הנחתכות לכיכר. “כאשר עצה שטוחה פוגעת במשטח קשה, הפולנית נוטה יותר לפצח ולפצח”, אומר הבעלים של סלון ניו יורק, ג’ין סון צ’וי, במגזין Allure.

זה הכל ב Topcoat

אתה יכול לשלם 1 $ נוסף בסלון עבור מעיל העליון לאורך זמן. אם אתה רוצה את מניקור כדי להימשך זמן רב יותר, להחיל מעיל של topcoat פעם אחת בכל 3 ימים. Seche Vite הוא מעיל העליון מעולה. 

דלג על מלא Mani, לבקש שינוי צבע במקום

למה לשלם עבור מניקור מלא בכל פעם פולנית שלך צריך להיות שונה? לבקש שינוי צבע בין מלא מניקור ופדיקור. אלה יכולים לעלות קצת כמו $ 5. חיסכון גדול שמוסיף עם הזמן.

להגן על ההשקעה שלך

כשזה מגיע לניקוי, פתיחת סודה פחיות או הסרת מדבקות מחיר מבקבוקי יין, לחשוב פעמיים לפני השימוש בציפורניים. ללבוש כפפות בעת ניקוי ולהשתמש רפידות של האצבעות שלך כדי לפתוח פחיות.

No Replies to "כיצד לחסוך כסף על מניקור ופדיקור"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    17 − = 9