היסודות הטובים ביותר לכל סוג עור | insightyv.com

היסודות הטובים ביותר לכל סוג עור

Friday
של 19
הגשת בקשה foundation

פלטיום

מציאת הבסיס הטוב ביותר עבור עור שלך יכול להיות מסובך. רוב המותגים באים במספר גוונים, עם לפעמים עד 50 לבחירה. אז יש את הניסוחים רבים, מן טפסים אבקה, כדי מקלות, כדי קרמים BB, קרם לחות, קרם שיזוף כהה, אבקות מינרלים.

יש גם את השאלה של מחיר: אתה צריך לשלם עבור חנות כלבו או שאתה יכול להבקיע תקציב גדול תקציב מן המרקחת?

מרתיעה, נכון?

ואז יש המלצות מחברים. אבל מה אהוב על ידי אחד יכול להיות שנוא על ידי אחר: קרן המינרלים של החבר הכי טוב שלך עשוי להדגיש את הנקבוביות שלך, בעוד ניסוח קרמי האהוב עליך עלול לגרום לה לפרוץ החוצה.

אז איך למצוא את הבסיס המושלם חמקמק? זה שמבליט את צבע העור שלך, מתערבב בצורה חלקה, גורם לך להרגיש כאילו אתה לא לובש איפור בכלל. זה לא שמנוני מדי ולא יותר מדי עוגה- y.

הנה כמה עצות:

  • נסה כמה יסודות בחנות כלבו או בספורה. אני אוהב לנסות לפני הקנייה בעיקר כדי למצוא את הצל הנכון.

  • אם אתה הולך בדרך המרקחת (וכן, יש כמה יסודות דראגסטור טוב ברשימה זו), כדאי לשקול לקנות מחנות עם מדיניות החזר טוב.

  • העור שלך עשוי להיות כהה יותר בקיץ מאשר בחורף, ולכן ייתכן שיהיה עליך לקנות כמה גוונים שונים עבור עונות אלה ומזגו אותם באביב ובסתיו.

  • בחר נוסחה המבוססת על סוג העור שלך. חפש שמן ללא תשלום אם יש לך עור שמנוני ולשקול פורמולציות אבקה. אם יש לך עור יבש, קרמים הם ההימור הטוב ביותר שלך. אתה תמיד יכול להוסיף טיפת שמן למוצר שלך. הקפד לחות היטב לפני החלת קרן. לא בטוח סוג העור שלך? גלה מה זה איך לספר איזה סוג של עור יש לך.

לקבלת מידע נוסף על בחירת הבסיס המושלם בשבילך, ראה כיצד לבחור את האיפור מושלם קרן.

במאמר זה, אנו תכונה 18 של היסודות הטובים ביותר להסביר מי הם עובדים הכי טוב, כמו גם את היתרונות והחסרונות של כל אחד. יסודות אלה אהובים באופן אוניברסלי ועונים על הסטנדרטים המחמירים של המבקרים באתרי הביקורת העליונה. אנחנו מנסים להתרחק מהבחירות שאושרו על ידי המגזין, משום שאנו מוצאים שהן מבוססות על פרסומות בתשלום.

02
של 19

הטוב ביותר זולה קרן: Revlon ColorStay קרן

רבלון Colorstay Makeup For Combination/Oily Skin, Buff, 1 Fl Oz

באדיבות Amazon.com

אם אתה הולך להוציא כסף על מוצרי יופי, אנחנו בדרך כלל מציע לשמור את זה עבור קרן טובה. אבל זה מוצר זול שווה לנסות אם אתה על תקציב או רוצה מותג מרקחת גדולה.

עובד הכי טוב עבור: מי שמחפש קרן דראגסטור גדולה. ישנן שתי ניסוחים: אתה יכול לקבל את אחד ניסח עבור עור שמנוני / שילוב (בתמונה כאן). הם גם מוכרים אחד לעור יבש.

יתרונות you מוצר זה מקבל ביקורות נהדר עבור מתן כיסוי מעולה כוח להישאר.

חס you סוקרים שונאים כי אין לה משאבה, ולכן היישום יכול להיות מבולגן בזבזני. זה גם קצת קל.

אם אתה מחפש כיסוי נוסף, אתה יכול לשקול של Coloronay Revlon Whipped קרם איפור. זה גימור חלק, סאטני, שלא יראה קווים עדינים וקמטים. זה רק דולר יותר וזה גם אהוב על ידי המבקרים. החיסרון היחיד הוא אריזה צנצנת. קרא עוד על זה על יסודות הטוב ביותר עבור עור בוגר.

קנה מ Amazon.com

03
של 19

Best Drugstore קרן לעור כהה: CoverGirl המלכה אוסף

נערת שער Queen Collection All Day Flawless Foundation Warm Caramel Q845, 1 Oz

באדיבות Amazon.com

זה לא קל עבור כל הנשים עם עור כהה למצוא יסודות התואמים את גוון העור שלהם בצורה מושלמת. קרן מרקחת זו היא אהובה רק בשביל זה. עבור $ 12, אתה מקבל 3-in-1 (יסוד, קונסילר, אבקה) מוצר עם 14 גוונים לבחירה.

עובד הכי טוב עבור: נשים עם עור כהה. עובד על כל סוגי העור. השתמש קרם לחות או תחל מתחתיה אם יש לך עור יבש. מוצר זה ניתן לייבוש.

יתרונות you הסוקרים אוהבים את הבסיס הזה במחיר שלו, כוח מתמשך ומספר גוונים זמין כדי להתאים באופן מושלם את העור. כמו כן, הוא ללא שמן, כך שזה לא יגרום לעור שמן יותר גרוע.

חס you כמה נשים מתלוננות כי איפור קל זה אינו מספק כיסוי מלא. אתה צריך לבנות את זה עם יותר משכבה אחת של המוצר.

קנה אותו באופן מקוון מ Amazon.com

04
של 19

לוריאל פריז קסם נוזלי עירום נוזלי

L'Oreal Paris Magic Nude Liquid Powder SPF 18 #332 Soft Sable (Pack of 2)

באדיבות Amazon.com

זה סופר קל משקל יש SPF 18 (בונוס!) ומרגיש כאילו אתה לא לובש איפור בכלל. כיסוי קל, אבל אתה יכול לבנות בינוני על ידי החלת מעיל נוסף או 2.

עובד הכי טוב עבור: נשים עם עור שמנוני עד רגיל. אם יש לך עור יבש, להחיל באופן חופשי לחות מתחת או להוסיף טיפה של שמן הקרן שלך, ערבוב זה לפני החלת.

יתרונות you הסוקרים אוהבים את המרקם המשיי, את הכיסוי הטוב ואת התחושה כאילו הם לא לובשים שום איפור.

חס you התלונה העיקרית היא שזה לא מגיע עם משאבה. אחרים מעדיפים כיסוי נוסף.

קנה אותו באופן מקוון מ Amazon.com

05
של 19

בית המרקחת הטוב ביותר קרם לחות: מגפיים מס ‘7 עם SPF 15

מגפיים No7 Dual Action Tinted Moisturiser Fair 1.6 ounce (SPF15)

באדיבות מגפיים

בושם מס ‘7 של קרם לחות הוא חדש יחסית לשוק וכבר מקבל ביקורות נלהבות. זהו אחד של כמה המלצות קרם לחות כי “קוסמטיקה שוטר” פאולה Begoun עושה שלה 100 Best Makeup Buys מאמר.

קרם לחות יכול להיות נהדר עבור העור הבוגר כי הכיסוי נוטה להיות טהור. אם יש לך עור בהיר, קרם לחות עשוי להיות כל מה שאתה צריך, במיוחד בחודשים חמים. אתה יכול לעבור בסיס כבד יותר בחורף.

עובד הכי טוב עבור: נשים עם עור בהיר מחפש אור, כיסוי מוחלט.

יתרונות you מעורר את גוון העור ומספק כיסוי מעולה מבלי להשאיר אותך עם “פנים העוגה”. הוא מכיל כמה SPF, אבל בקושי מספיק כדי להגן על העור. אני ממליץ תמיד באמצעות sunscreen של לפחות 30 SPF תחת כל קרן או קרם לחות. 

חס you רוב התלונות שמצאתי במחקר שלי היו נשים שהעדיפו כיסוי כבד יותר מאשר קרם לחות הממוצע שלך יספק. הם לא אהבו את כיסוי מוחלט התלוננו כי מוצר זה לא לכסות במעגלים תחת עין או rosacea. הניחוש המומחה שלי הוא אלה נשים עשו בחירה גרועה קונה את המוצר הזה צריך לבחור עבור יסודות כבדים. לדעתי, זהו השתקפות עליהם, לא המוצר, אשר בבירור עבור נשים המעדיפות כיסוי קל.

קנה את זה באינטרנט כאן Amazon.com

06
של 19

הטוב ביותר עבור עור יבש או בוגר: ג ‘ון כיסוי קרן גבעה גון

כיסוי Girl Tone Rehab Foundation

באדיבות נערת השער

לא תמצאו בית מרקחת טוב יותר עבור עור יבש. מכיוון שהוא מכיל סרום, הוא מספק לחות וגימור דק. אם אתה מעדיף לסיים מט, להשתמש אבקת הגמר על זה. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, להחיל קרם לחות או יסוד יסוד אז האיפור אינו מדגיש קווים דקים.

עובד הכי טוב עבור: נשים עם עור אדמדם או בוגר. מוצר זה מכיל סרום ויהיה שמנוני מדי עבור נשים עם עור שמנוני. למד עוד על בסיס שמן מבוסס ולמצוא מה לחפש בקרן אם אתה מבוגר יותר מ 50? מה לחפש איפור הקרן.

יתרונות you בחירה מצוינת עבור נשים אשר לא רוצה להוציא טון של כסף על יסוד. זה blendable, קל מכסה את הפגמים יפה, דו”ח המבקרים. הסוקרים גם אוהבים את הגוונים להתאים את העור שלהם בצורה מושלמת.

חס you יכול לגרום שמנוניות באזור T לאחר מספר שעות (נשים רבות יש ללחיים יבשות ושמנוני t- אזור). אתה יכול להילחם בשמן עם אבקה, אבל זה יכול להיות טרחה. מכיוון שהוא מכיל סרומים, מוצר זה אינו ארוך לאורך זמן כמו אחרים.

קנה אותו באופן מקוון מ Amazon.com

07
של 19

הטוב ביותר “ירוק” קרן: אלימה סאטן מאט הקרן

אלימה Pur Mineral Foundation

באדיבות אלימה

אלימה טהור סאטן מאט מינרלים הקרן היא בחירה מצוינת עבור נשים עם עור רגיש או אלה שאינם רוצים לשים כימיקלים על העור שלהם. כי זה איפור מינרלי, זה טבעי לגמרי. זה מקבל ביקורות נלהבות וסקרים אוהבים את זה כי זה נותן כיסוי גדול בלי להרגיש כאילו אתה לובש כל איפור בכלל.

קבל את סקופ מלא על איפור מינרלי במה היא קרן מינרליים?

עובד הכי טוב עבור: מי שמעוניין באיפור טבעי, היפואלרגני.

יתרונות you זה יהיה אפילו את הטון העור שלך הוא כביכול כדי להפחית את המראה של קווים דקים נקבוביות. בנוסף, עם 61 גוונים, יש התאמה כמעט לכולם.

מה שאני אוהב על מוצר זה הוא שזה אהוב אוניברסלית. 

חס you איפור מינרלי הוא לא עבור כולם, ועם 61 גוונים, למצוא את ההתאמה הטובה ביותר שלך יכול להיות מרתיע. עדיף לנסות אותם באופן אישי או להזמין כמה גוונים ולשלוח בחזרה את misfits.

קנה אותו באופן מקוון מ Amazon.com

08
של 19

הטוב ביותר עבור קרן כהה עור: אימאן השני ללא קרם אבקה

אימאן Cosmetics Luxury Pressed Powder

באדיבות Amazon.com

זהו הימור נהדר עבור נשים עם עור כהה יותר. הסוקרים אוהבים את העקביות הקטיפתית הקטיפתית. יסוד זה עובד על כל סוגי העור מגיע 13 גוונים מאור לחושך.

עובד הכי טוב עבור: נשים עם עור כהה.

יתרונות you זה מחיר מצוין עבור איפור בבעלות סלבריטאים (אימאן הוא אהוב על מוצריה). ויטמין A ו- E מתווספים לחות העור ונשים אוהב איך לחות זה יכול להיות. העור לא ישתפר.

חס you כמה בודקים מדווחים שזה יכול נוטים לקבל שמנוני כמו התקדמות יום. כמו כן, קשה למצוא בחנויות. נשים לא אוהב את זה שהם צריכים לקנות באינטרנט כי זה תמיד קל יותר להתאים את גוון עור הטון באופן אישי.

עוד מוצר נהדר אימן הוא אימאן של יוקרה זוהר איפור נוזלי.

קנה מ Amazon.com

09
של 19

הכי זול קרן אבקה: MAC Studio תקן

מק Studio Fix Powder Plus Foundation NC35 for Women, 0.52 Ounce

באדיבות Amazon.com

זו קרן אבקת כבר סביב במשך שנים. זהו מוצר כיסוי מלא – זה לא קל בכלל – מה שהופך אותו מצרך של שקיות האיפור. זה לא בסיס יומיומי, אלא אם אתם סובלים אקנה אתה רוצה לכסות. הקפד לנקות את הפנים ביסודיות לאחר שימוש ב- Studio Fix.

עובד הכי טוב עבור: Studio Fix מושלמת עבור נשים עם עור שמנוני שרוצים למזער את המראה של נקבוביות גדולות. זה נהדר עבור אירועים מיוחדים, תמונות, וכל דבר שדורש הרבה כיסוי. אם אתה לא אוהב את הסיום דהוי, להחיל קצת קרם לחות על העור שלך לאחר יישום קרן, או שפריץ מים מינרליים על הפנים שלך.

יתרונות you מספק כיסוי מעולה. מגיע בגוונים רבים.

חס you אם נעשה שימוש על כל הפנים, זה יכול לתת לך “פנים עוגה”. הכי טוב עבור כתמים בעיה.

קרא עוד על סוגים אלה הבסיס במה הוא אבקה (או קומפקטי) קרן?

קנה אותו באופן מקוון מ Amazon.com

10
של 19

המיטב קרן מינרלים: BareMinerals SPF 15 קרן

BareMinerals foundation

קרן BareMinerals.
באדיבות BareMinerals

BareMinerals Foundation SPF 15 הוא פולחן קלאסי וספורה מועדף. זה מינרל אבקה בסיס רופף מה שעשה חשוף Escentuals המפורסם. ומסיבה טובה: זה קיבל עצום 18,345 ביקורות על Sephora כמו של כתיבה זו, עם ממוצע של 4.6 מתוך 5 כוכבים, מה שהופך את זה הבסיס המינרלי הפופולרי ביותר אי פעם.

בעוד רבים של מבחר העליון שלי לאורך השנים הופסקו (מותגים רבים של מרקחת הם מהר מחדש לגבש מחדש את המוצרים שלהם), זה לא הולך לשום מקום.

כי איפור מינרלי הוא דבר אהבה או שנאה, אני ממליץ לך לנסות את זה קודם ואם אתה שונא את זה, להחזיר אותו. כמו כן הערה: זה מיושם בצורה הטובה ביותר עם מברשת אבקה. קבל את סקופ מלא במה היא קרן מינרליים?

עובד הכי טוב עבור: נשים עם עור רגיל ויבש שרוצים כיסוי בינוני עד מלא. יש לה לסיים מבריק ולכן הוא מושלם עבור כל סוגי העור אבל אלה שמנוני. דו תחמוצת טיטניום במוצר יכול לגרום לעור כהה להיראות ashy, ולכן מוצר זה הוא המתאים ביותר עבור עור בהיר בהיר.

יתרונות you משתמשים אוהבים “BareMins” כי זה הולך על אור נוצה וזה לא לזוז, לכתם או להמיס משם. נשים גם אוהב את האופן שבו הוא נראה על העור שלהם. 

חס you כמה בודקים טוענים שזה מסובך מדי כדי למזג. ומכיוון שאתה צריך לרכוש מברשת אבקה בנפרד, המוצר יכול להיות pricey לבעלות.

קנה אותו באופן מקוון מ Amazon.com

11
של 19

הטוב ביותר צבעי פריימר עם SPF: פילוסופיה “העל טבעי”

פִילוֹסוֹפִיָה

פילוסופיה “העל טבעי” פריימר כהה.
באדיבות הפילוסופיה

על פי הניסוח על האריזה של פריימר צבוע זה פופולרי, פילוסופיה חיפשה דרך “להערים” על אנשים ללבוש sunblock ואת המוצר הזה הוא. זה מגיע עם SPF 15, וזה הגון, אבל באמת לא מספיק חזק SPF כדי לשמור על קמטים במפרץ, אז לא נופלים זה שיווק mumbo-jumbo. עם זאת, זה נהדר קל, ראשוני כהה צבעוני.

עובד הכי טוב עבור: זה באמת עבור נשים עם עור טוב. הוא מספק כיסוי קל ומרגיש כאילו אתה לא לובש דבר. רק כדי לוודא ללבוש אותו על sunscreen הרגיל שלך. זה רק רמז של צבע אז זה עובד עם כל גווני העור.

יתרונות you סופר קל משקל כיסוי. נהדר כמו פריימר. 91% מהלקוחות אומרים שהם ימליצו על כך לחבר.

חס you  כי זה מגיע רק בגוון אחד, זה יכול להופיע כתום על אנשים הוגנים באמת. זאת היתה התלונה העיקרית שאני קורא עליה. לא מספק כיסוי מספיק עבור קרן ואינו מציע מספיק הגנה לשמש עבור sunscreen אז כמה אנשים תוהים למה אתה טרח להשתמש בו. אתה יכול להיות טוב יותר עם קרם הגנה של לה רוש פוזאי שהוא האהובים עלי הקרובים הבא….

קנה אותו באופן מקוון מ Amazon.com

12
של 19

קרם הגנה הטוב ביותר אי פעם: La Roche Posay

לָה Roche-Posay Anthelios XL BB Cream Tinted SPF 50+ 50ml

באדיבות Amazon.com

אני משתמש זה sunscreen היומי כי אני יודע כי השמש הגילאים העור שלך מהר יותר מכל דבר זה עובד יפה.

כדי אפילו את צבע העור, אתה רוצה ליישם קונסילר כתמים כהים או אדומים שלך.

עובד הכי טוב עבור: זה לא מספק את הכיסוי המלא של בסיס עבה אבל הוא נהדר עבור נשים עם עור נהדר או מי לא רוצה להטריד עם יותר מדי מוצר.

יתרונות you זה גוון כך שאתה לא מקבל את זה עור, גיר לבן נורא, כי אתה יכול לקבל מסנני קרינה רגילים. ואת גוון מעשים כמו קרם לחות, כך שאתה לא צריך בסיס. אז בעצם, זה 2 עבור 1, קרם הגנה ו קרם לחות. בנוסף, הוא מקבל ביקורות נלהבות מאנשים שניסו ואהבו את זה. נמכר!

חס you זה לא מספק כיסוי מלא, אז אתה עלול להיות מאוכזב אם אתה רוצה למחוק אדמומיות או צריך משהו כי אפילו את צבע העור.

קנה אותו באופן מקוון מ Amazon.com

13
של 19

קלרינס סקין אשליה

קלרינס Skin Illusion Foundation SPF 10 112 Amber

באדיבות Amazon.com

זה די הרבה את הבסיס המושלם עבור נשים מחפש כיסוי בינוני. זה מספק לסיים סאטן עדיין מכסה את כל אדמומיות וחוסר אחידות. זה שמן ללא תשלום ולכן זה עובד על שמנוני, עור משולבת ויבשה. רק להוסיף טיפה של סרום או שמן אם העור שלך הוא יבש באמת, תמיד להחיל על קרם לחות או פריימר.

זה די הרבה אהוב אוניברסלית ומקבל ביקורות נהדר.

עובד הכי טוב עבור: כל סוגי העור. הטוב ביותר עבור נשים מחפש כיסוי בינוני.

יתרונות you זה מגיע ב 13 גוונים אז זה די קל למצוא התאמה טובה. הסוקרים מדווחים שזה נהדר לבנות בסיס, וזה נהדר עבור אותם ימים כאשר אתה רוצה כיסוי כבד.

חס you הנושא היחיד שקראתי עליו הוא הפסקה של גוונים אהובים.

קנה אותו באופן מקוון מ Amazon.com

14
של 19

הטוב ביותר קרם לחות לכל סוגי העור: לורה מרסייה

לורה Mercier Foundation Primer

באדיבות Amazon.com

השתמשתי בקרם לחות של לורה מרסייה במשך שנים. זה עורך יופי ואיפור אמן כל הזמנים האהובים והוא על כל הרשימות הטובות ביותר כבר שנים. קרם לחות קלאסי, הוא מספק כיסוי קל יותר מאשר כיסוי בסיס אבל כבד יותר מאשר מסנני קרינה האהובים שלי. (קרא עוד על סוגים אלה הבסיס במה הוא קרם לחות?).

יש חבורה של גוונים לבחירה, אז אני מציע כותרת לחנות כלבו מנסה אותם. אתה יכול להשתמש ללא שמן (בתמונה מימין) אם יש לך עור שמנוני או רגיל (בתמונה שמאל) אם יש לך עור יבש או בוגר.

עובד הכי טוב עבור: זה קל יותר מאשר קרן אשר עושה את זה מושלם עבור ימים חמים או עבור נשים שלא אוהבים מוצר כבד על הפנים שלהם יש 20 SPF (לא ממש מספיק להגנה אמיתית, אתה צריך לפחות 40 על הפנים).

יתרונות you עוברת בצורה חלקה, מספקת כיסוי קל-בינוני ונמשכת כל היום. איפור האיפור ג’נבייב הר מספרת על האתר המדהים, xojane, איך היא משתמשת בו, “אני בדרך כלל מיושם עם ספוג טריז כי כבר רטוב, אני לסחוט את המים החוצה אז הספוג הוא לח – כך זה ממשיך על העור בצורה חלקה .

חס you קרם לחות הוא לא עבור כולם. זה לא הכי טוב לבניית כיסוי, אז אם אתה רוצה כיסוי כבד יותר, אתה יותר טוב עם קרן.

קנה אותו באופן מקוון מ Amazon.com

15
של 19

בסט קרן קרן: בובי בראון עור מקל סטיק

בובי Brown Skin Foundation Stick Warm Sand 2.5

באדיבות Amazon.com

קרן מקלות נהדרות לכסות עור כתמי ונעשו לנשים במנוסה הזקוקים לתיקון מהיר. קח את זה בתיק שלך ולהחיל על המצח ועל הלחיים ו להשתלב עם האצבעות או מברשת הבסיס.

אין מקל בסיס טוב יותר מבובי בראון. מקל הבסיס האיקוני שלה הומצא מחדש והוא אהוב יותר מתמיד. בנוסף, הוא מגיע ב 24 גוונים. וואו. 94% מהמבקרים באתר בובי בראון יקנו אותו שוב.

טיפ: הקפד למזג במוצר לאחר החלתו.

קרא עוד על סוגים אלה הבסיס במה היא קרן סטיק?

עובד הכי טוב עבור: כיסוי על המקום בהבזק. נהדר עבור נשים שפועלות כי זה נשאר דרך להזיע ולחות.

יתרונות you זה סופר שמנת תודה על תמציות זית וחמאת שיאה, אבל לא יעשה עור שמן שמנוני הודות מינרלים בשמן. כמו כן, הוא מכיל אבקות diffusing אור כך שהוא משאיר את העור נראה כאילו אתה זוהר מבפנים. בנית מאוד.

חס you כמה נשים מתלוננות שזה כאב להתמזג.

קנה אותו באופן מקוון מ Amazon.com

16
של 19

הטוב ביותר קרן אבקה: לורה Mercier חלקות לסיים אבקת קרן

לורה Mercier Smooth Finish Foundation Powder

באדיבות Amazon.com

עבור נשים שאוהבות קרן אבקה (כל כך הרבה יותר קל לשאת בשקית), זוהי אפשרות פנטסטית. השתמש בו יבש לכיסוי קל עד בינוני, או להחיל עם ספוג קצף רטוב כמו זה אחד עבור כיסוי לבינוי, כבד.  
 
עובד הכי טוב עבור: יסוד אבקת נוטה להיות יותר מט מאשר טהור או סאטן, אז זה נהדר עבור נשים עם עור שמנוני. קרא עוד על סוגים אלה הבסיס במה הוא אבקה (או קומפקטי) קרן?.

יתרונות you מוצר זה משתלב היטב ויש לו כוח להישאר גדול לאורך כל היום בעיקר משום שהוא מגיע בצורת אבקה. זה מתאים גם לכל סוגי העור, אפילו רגיש. אנשים הסובלים מאלרגיות ורגישות לעור התעוררו בעניין זה בפרק הערות על ספורה.

חס you כמה מהמבקרים העדיפו את הניסוח הישן מכל סיבה שהיא. מוצר זה כבר סביב לנצח, אז הם עושים שיפורים וכאשר אתה אוהב את מה שהיה לך, אתה לא תמיד יכול להיות מאושר עם השיפורים.

קנה אותו באופן מקוון מ Amazon.com

17
של 19

Best Price קרן: שאנל לשלמות Lumiere

שאנל Perfection Lumiere Fluid Makeup

באדיבותו של שאנל

מוּשׁלָם. מוצרים שאנל ללכת חלקה ולא ייבוש (אבל הם גם לא מוסיפים שמן לעור שמנוני כבר שלך). אני מציע לנסות את הגרסאות השונות בדלפק שאנל. עבור משהו קצת יותר קל ופשוט כמו אהוב, לנסות את אקווה שאנל Vitalumier.

עובד הכי טוב עבור: זה נהדר עבור עור שמנוני. עור שמן עובד הכי טוב עם יסודות ללא שמן וזה אחד גדול. הוא מכיל גם 15 SPF, אשר אינו מספיק כדי להגן על העור מפני השמש (תמיד להשתמש במסנן קרינה עם 40 SPF תחת הבסיס שלך), אבל מספק הגנה נוספת. 

זוג זה עם שאנל של Sheer הארה בסיס, שהוא יסוד יסוד מעולה.

יתרונות you הסוקרים אוהבים את טווח 20 הגוונים ואת כיסוי ללא רבב. הם גם אהבו כי הכיסוי לא היה טהור, אלא כבד יותר מאשר קרם לחות.

חס you נשים לא אוהב את תג המחיר, אשר, ב $ 57, הוא יקר. הם גם מצאו את הבסיס הזה כדי להיות ייבוש, ולכן זה הכי טוב עבור נשים עם עור שמנוני. אם יש לך עור שילוב, אתה בהחלט צריך קרם לחות או תחל מתחתיה, במיוחד על אזורים יבשים שלך (חושב הלחיים ואת המקדשים).

קנה אותו באופן מקוון מ Amazon.com

18
של 19

הטוב ביותר Airbrush קרן: Diorskin Airflash תרסיס קרן

Diorskin Airflash Spray Foundation

באדיבותו של דיור

זה המדינה- of-the-art עור פנים הוא כמו מיידי airbrushing. בתנועה מהירה אחת, מתמשכת, רסס שכבת יסוד על הפנים בצורת Z, המתחילה במצח וכלה בסנטר.

אם אתה מחפש את המראה airbrushed, מצאת את זה. זה בא ב 10 גוונים, אז אתה יכול לנסות בבית ספורה המקומי לפני שאתה קונה.

Dior ממליץ לרסס ישירות על הפנים של “z” ממצח לסנטר, אבל המבקרים בודקים את זה מבזבז הרבה מוצר ואתה מסתכן מקבל את זה בשיער שלך. הם ממליצים ריסוס על משטח פלסטיק באמצעות מברשת קרן ליישם.

עובד הכי טוב עבור: נשים באמת לתוך איפור שרוצים זה המראה המסלול מוכן.

יתרונות you אהוב על ידי המבקרים על תחושת קטיפתי, רך. מרגיש כאילו אתה לא לובש איפור בכלל. גימור נהדר על בסיס קבוע או מגע קל על קרם לחות או פריימר.

חס you זה יקר וכמה סוקרים הדו”ח כיסוי לובש לאחר כמה שעות. דורש מגע קופצים במהלך היום אשר יכול להיות מטרד כי ריסוס ישירות על הפנים יכול לגרום מקבל את זה על כל השיער שלך.

קנה אותו באופן מקוון מ Amazon.com

19
של 19

Koh Gen האם Maifanshi לחות קרן

קו Gen Do Moisture Foundation

באדיבות Koh Gen Do

הבסיס הזה הוא כל כך מדהים, זה נמצא על שולחנות איפור בשקיות שלהם בשבועי אופנה עבור צילומים יורה, על פי בית הזיקוק 29. אני בוחר את הבסיס הזה מבוסס על סקירה זו של הזיקוק 29, אשר היה כל כך זוהר אני לא יכול לחכות עד לנסות את הדברים החוצה על עצמי.

הכל מבטיח. ואת שווה את תג מחיר 62 $. אני רק משתמש קצת, אשר אני חלים באמצעות ספוג האיפור, כך הבסיס הזה נמשך לי הרבה זמן. זה buildable, כך שתוכל להשתמש בו עבור כיסוי יותר.

קנה אותו באופן מקוון מ Amazon.com

No Replies to "היסודות הטובים ביותר לכל סוג עור"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    61 + = 63