כיצד לגלח את אזור ביקיני | insightyv.com

כיצד לגלח את אזור ביקיני

ה perfect way to enjoy a summer’s day!

אנשים

גילוח הוא אופציה נהדרת להסרת שיער מאזור הביקיני העדין שלך. אבל המפתח הוא לעשות את זה נכון. למד כיצד לגלח כראוי את אזור ביקיני.

האם גילוח האפשרות הטובה ביותר שלך?

עבור רוב הנשים, גילוח הוא הימור גדול עבור קו ביקיני. בגלל העור סביב אזור ביקיני הוא כל כך עדין, גילוח יכול לגרום פחות שערות צומח ובליטות אדומות מאשר שעווה. אתה יודע גילוח היא אפשרות טובה בשבילך אם קו הביקיני שלך הוא זמין לאחר גילוח.

אבל עבור נשים רבות עם שיער סמיך, גס, שעווה עשויה להיות אפשרות טובה יותר. התוצאות של גילוח לעולם אינן חלקות ונקיות כמו קו ביקיני שעווה. עבור נשים עם שיער עבה, גס, שיטות להסרת שיער הטוב ביותר באזור ביקיני הם שעווה, שעווה ברזילאי, לייזר או אור פעמו.

כדי לגלח את קו הביקיני שלך כראוי ועל התוצאות הטובות ביותר, תרצה לעקוב אחר כמה טיפים אלה והכי חשוב, לקחת את הזמן שלך.

02
של 06

ראשית, שאל את עצמך כמה אתה צריך להתגלח

אִשָׁה making amount sign

בראד וילסון / גטי

זה לגמרי העדפה אישית. יש נשים לבחור מה לעשות עם אזור הביקיני שלהם על בסיס העדפה של בן הזוג שלהם. אחרים רוצים קו נקי עבור בגד ים. אחרים רוצים שיח מלא (פופולרי כרגע הודות תביעה מצחיקה של גווינת ‘Paltrow על המופע של אלן degeneres).

ובכל זאת, אחרים רוצים ללכת כמעט חשוף או חשוף לגמרי כמו עם “ברזילאי”. אם אתה רוצה להסיר את כל, אתה יכול לעשות זאת עם סכין גילוח, אבל אנו ממליצים בחום לקבל שעווה מקצועי.

03
של 06

ודא שיש לך את התער ואת השמנת

גילוח cream

תמונות מתוך: אדם גולט / גטי

יש בעצם שני כללים כשמדובר גילוח קו הביקיני שלך: אתה צריך סכין גילוח טוב עם להבים (ish) טרי ואתה רוצה קרם גילוח גדול או ג’ל. זה לא הזמן להשתמש בתער חד פעמי או בתער של החבר שלך. אנו ממליצים לקבל סכין גילוח טוב עם ראש מסתובב וכמה להבים.

Schick הידרו סילק TrimStyle גילוח נהדר כי זה כולל סכין גילוח וגוזם אחד. אתה לא יכול לנצח את זה.

וכשמדובר בהתרחבות, עדיף לא לעשות את זה עם סבון. ניתן להשתמש בכל קרם גילוח או ג’ל.

04
של 06

חשיבותה של חיתוך הגידור

חשמלי Shaver

xxmmxx / Getty תמונות

לפני שאתה עושה משהו, אתה הולך רוצה לקצץ את הסבך שלך. אלא אם כן אתה רוצה “בוש מלא”, לה גווינת ‘וחברות המלוכה היקרים שלה הוליווד, אתה רוצה לקצץ שיער הערווה שלך.

עבור העבודה שלך לקצץ, אנו ממליצים להשתמש קליפר שיער חשמלי, מהסוג החבר ‘ה להשתמש כדי לקצץ – לא לגלח – את הראש ואת הזקנים. השתמש השותף שלך או לקנות משלך. הם אפילו עושים קוצץ עבור חלקים גברת. את Panasonic ביקיני גוזם ו Shaver הוא אופציה נהדרת.

חתוך את האורך הרצוי. אתה יכול גם להשתמש מספריים מסרק. הגן על סיביות עדינות על ידי סירוק השיער הערווה שלך והחזק את המסרק במקום על העור שלך. לגלח או לקלף את השיער כי נדבק מתוך המסרק.

05
של 06

קח מקלחת או אמבטיה לפני שתתחיל גילוח

אִשָׁה soaking in bathtub

טרינט ריד / גטי

גם אם זה אחד מאותם ימים שבהם החברים שלך עומד להופיע ולהתחיל לצפור את הצופר כך שאתה יכול להגיע לחוף, לעולם לא לגלח מבלי הראשון ריכוך באזור באמבטיה או מקלחת. קו הביקיני שלך יהיה פריחה של בליטות אדומות אם אתה עושה גילוח בלי להתקלח הראשון.

אתה צריך את המים החמים ואת סבון כדי לרכך את השיער, העור ואת cuticle. בעוד במקלחת, סבון את האזור טוב מאוד. אתה יכול גם להוסיף מרכך שיער לאזור הערווה כדי לרכך את זה אפילו יותר. לשטוף.

06
של 06

הנה איך לגלח את קו הביקיני שלך

בִּיקִינִי bottom





ביקיני בוטום.
אלטו / אנטואן ארראו / גטי

אתה כבר trimmed, התקלח והם מוכנים להתחיל wacking. הנה מה לעשות כדי למנוע nicks ו bumps.

 1. כבה את המקלחת והנח את עצמך כך שתהיה לך תצוגה טובה של אזור הביקיני שלך. אתה יכול לתלות רגל על ​​הצד של המקלחת. החל קרם גילוח לאזור שתגלח. זכור, לא סבון.
 2. להחזיק את העור מתוח להתגלח בכיוון השיער גדל.
 3. יש לשטוף את השמנת, לראות כמה נשאר לך ולהחיל קרם גילוח יותר. הפעם להתגלח נגד צמיחת השיער. נסו לא לעבור על האזור יותר מדי פעמים.
 4. שוטפים את הלהב לאחר כל שבץ. יותר מדי שיער יסתום את סכין הגילוח ויבלבל את העבודה.
 5. פאט את האזור יבש. לחות לא מומלץ באזור ביקיני, אבל אם אתה צריך אחד, לבחור אחד ללא ריח.

No Replies to "כיצד לגלח את אזור ביקיני"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  50 − 42 =