דרמטולוג שאהל שאה על אקנה העור של צבע | insightyv.com

דרמטולוג שאהל שאה על אקנה העור של צבע

דרמטולוג שאהל שאה על אקנה העור של צבע

Sejal K. Shah, M.. הוא רופאי עור מוסמך במנהטן, ניו יורק עם דגש מיוחד על טיפול בבעיות עור ייחודי של אנשים אפריקאים אמריקאים, אסיה, לטינית והודית. היא גם מנהלת את העור של צבע קלייר קליניק. בראיון זה עם About.com יופי רב תרבותי, ד”ר שאה דן כיצד לטפל בעור אקנה נוטה של ​​צבע.

קראנו מידע סותר על חומצה סליצילית ואם זה בטוח לשימוש על עור שחור ועור צבע אחר.

האם זה מרכיב בטוח לעור של צבע ואתה ממליץ על חומצה סליצילית עבור אלה עם עור נוטה אקנה?

Sejal שאה אומר

חומצה סליצילית בטוחה לשימוש על צבע העור. אני ממליץ על מוצרי חומצה סליצילית או קליפות חומצה סליצילית בתוך המשרד עבור חלק מהחולים שלי עם עור נוטה אקנה, כולל עור של חולי צבע.

דאגה אחת בעור של חולי צבע בעת השימוש כל פוטנציאל עור מעצבן המוצר, כגון חומצה סליצילית, היא התפתחות של העור כהה (לאחר דלקתיות היפרפיגמנטציה) עקב גירוי. כדי למזער את הסיכון, אני גם צריך לבדוק את המוצר על הזרוע הפנימית לפני החלת אותו על הפנים, להשתמש במוצר פעם עד שלוש פעמים בשבוע ולהגדיל את השימוש כמו נסבל, או לנסות ליצור קשר קצר (לשטוף את המוצר לאחר שעזב אותו על לזמן קצר ובהדרגה להגדיל את הזמן הוא נשאר על כפי נסבל).

אילו חומרים אחרים יהיו בטוחים ומועילים לשימוש?

חמצן בנזואיל, אנטיביוטיקה מקומית (למשל קלינדמיצין) ו רטינואידים מקומיים הם כל טיפולי אקנה בטוח ויעיל, אשר משמשים בדרך כלל כחלק משטר טיפול באקנה.

מה עליך לעשות בסימן הראשון של בריחה?

Fאו המטופלים שלי, אני ממליץ להם לבוא למשרד להזרקת סטרואידים כאשר הם מתחילים לראות גבשושית באקנה להרכיב. אם אינכם מטפלים בדרמטולוג, אזי הייתי ממליץ על טיפול במקום ללא מרשם המכיל חמצן בנזואלי, חומצה סליצילית או גופרית.

התקן אור כחול בבית עשוי גם להיות מועיל.

מה צריך לשמש על צלקות אקנה כתמים כהים (על עור של צבע)?

למרבה הצער שלאחר אקנה sequelae, כתמים כהים צלקות אקנה, בדרך כלל מתרחשות בעור של צבע. למרבה המזל, יש טיפולים זמינים.

כתמים כהים בדרך כלל דורשים גישה multimodal. הצעד הראשון הוא להתחיל סוכן הברקה אקטואלי. נכון לעכשיו, hydroquinone נחשב תקן הזהב עבור ברק, אבל מרכיבים אחרים כגון רטינואידים, חומצה אצילית, חומצה kojic, חומצה גליקולית, וויטמין C, יש תכונות ברקים.

השלב השני הוא סדרה של קליפות כימיות שטוחות אשר יכול להתמקד בפיגמנט. כמו כן, חשוב להשתמש sunscreen יומי עם SPF של לפחות 30. עבור צלקות אקנה מדוכא או צבוע, טיפולי לייזר מתאימים יותר. בעור של צבע, את האפשרות הבטוחה והיעילה ביותר היא לייזר שאינו ablative resurfacing, כגון חנות Fraxel:. בדרך כלל נדרשת סדרה של לפחות ארבעה טיפולים.

אילו מוצרים הם הטובים ביותר לשימוש?

אם אתה על תוכנית טיפול באקנה מרשם אז זה הכי טוב להישאר עם העור פשוט, עדין ניקוי עדין טיפולי אור, לחות, לא קרדוגני לחות ואיפור. אם אתה לא על כל מוצרים מרשם, אז אולי כדאי לך להוסיף מעל לדלפק ניקוי אקנה המכיל חמצן בנזואיל או חומצה סליצילית, או קרם אקנה המכיל רטינול, חומצה סליצילית, חמצן בנזואיל, חומצות אלפא הידרוקסיות או גופרית, מִשׁטָר.

באופן כללי, זה תמיד הכי טוב להתייעץ עם דרמטולוג לתוכנית טיפוח העור.

אילו מוצרים יש להימנע?

כל המוצרים שיכולים להוביל יותר acne breakouts יש להימנע. זה כולל מקרצפים חריפים או חומרי ניקוי, לחות עבות (לעיתים קרובות אני רואה את זה בעור של צבעי המטופלים שאוהבים להשתמש חמאת שיאה או ג’לי נפט כמו קרם לחות), ואיפור כבד. דבר נוסף שחשוב להימנע הוא שמן או נפט מבוססי מוצרי טיפוח השיער. השיער שלך בא במגע עם העור על הפנים שלך ואת המוצרים האלה יכולים לסתום את הנקבוביות, וכתוצאה מכך אקנה.

מה צריך אקנה נוטה נשים כדי לשמור על התפרצויות אקנה במפרץ?

הדבר החשוב ביותר כי נשים נוטות אקנה יכול לעשות הוא להקים שגרת טיפוח העור מקל עם זה. זה כל כך חשוב בעדינות לטהר את הפנים במיוחד בלילה; נשים לעתים קרובות או לשכוח או לקבל עצלן לשטוף את פניהם בסוף היום ובסופו של דבר לישון עם האיפור שלהם על, אשר יכול להפעיל את האקנה שלהם.

שני דברים אחרים כי הם לעתים קרובות overlooked הם מאפרות איפור מברשות ו לזרוק את מוצרי קוסמטיקה כאשר הם פג. שמן על בסיס, כבד, occlusive moisturizers, איפור ומוצרי טיפוח השיער יש להימנע. במקום לבחור אור, ללא שמן, מוצרים שאינם comedogenic. לבסוף, לנסות משטר טיפול באקנה לתחזוקה. אני מוצא כי הרבה נשים נוטות אקנה לעשות טוב על טיפולים תחזוקה שוטפת במקום טיפולים ספוט.

האם כל מתכונים תוצרת בית יעיל?

שמן עץ התה כמו טיפול במקום או ניקוי פנים יכול להיות מועיל לעור אקנה נוטה. מסיכות שיבולת שועל עוזרות להפחית דלקת ואדמומיות. מסיכת שיבולת שועל הגלם מספק קילוף יותר מאשר מסכה מבושל שיבולת שועל. יוגורט מסכה שמרים עשוי להיות מועיל עבור יותר שמנוני acne נוטה העור. מסכות כורכום, אשר משמשים באופן מסורתי בהודו, הם גם מועיל להפחית אקנה.

No Replies to "דרמטולוג שאהל שאה על אקנה העור של צבע"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    27 − 19 =