מה לחפש ב ברזל שטוח | insightyv.com

מה לחפש ב ברזל שטוח

מה לחפש ב ברזל שטוח

רכישת ברזל שטוח יכול להיות מרתיע כפי שהם באים בכל מיני טווחי מחירים ויש כל כך הרבה בשוק. הנה כמה טיפים שיעזרו לך לקנות את הטוב ביותר ברזל שטוח.

ספלורג על מגהצים קרמיקה

קרמיקה מגהצים לנהל חום טוב יותר ופחות מזיק לשיער מאשר לוחות מתכת זולים יותר. לוחות מתכת נוטים להיות “כתמים חמים” אשר יכול להזיק לשיער בעוד צלחות קרמיקה פולטים יונים שליליים, אשר מסייע לשלוט על אפור.

למרבה הצער, ברזל טוב באמת יחזיר לך 70 $ ומעלה. אבל ההשקעה שווה את זה.

צלחות צרות אמצעים גישה קלה יותר ל-קשה להשיג כתמים

מגהצים שטוח מודרני נוטים להיות צלחות צרות יותר, כך שתוכל להגיע כתמים כי קשה מדי להגיע עם ברזל שטוח גדול. ההימורים הטובים ביותר שלך הם 1-inch צלחות עד 1 1/2 צלחות אינץ ‘כך שתוכל לקבל קרוב ככל האפשר את הכתר. בחר צלחת רחבה אם יש לך שיער עבה, מתולתל והרבה זה.

Pixies דורשים צלחות קטנות יותר. המטרה של 1/2 אינץ ‘שטוח ברזל. אלה יכולים להיות קשה למצוא, אבל מגהצים שטוחים באים בגודל זה. אתה יכול לבחור אחד מהם במקום ברזל בגודל מלא.

מדחום מאבחנים & Shut-off יכולות

בעוד כמה שטוח irons שטוחים לא מאפשרים לך להגדיר את הטמפרטורות, אתה באמת רוצה אחד עושה את זה. הסיבה לכך היא שלכולנו יש סוגים שונים של שיער, עדין, שיער חזק יותר לא דורשת את אותו חום כמו שיער מרקם עבה עושה.

אני אוהב ברזל שטוח כי יכבה לאחר תקופה של אי שימוש. זה אומר שאני יכול להשאיר את הברזל על ולא לדאוג כי אני הולך לשרוף את השירותים שלי למטה בזמן שאני הולך לעבודה.

כיצד להשתמש כראוי ברזל שטוח

עכשיו, לאחר שמצאתי את מגהץ שטוח מושלם, אתה רוצה להשתמש בו כראוי. שיער פגום מ irons שטוח בדרך כלל מגיע שימוש לא נכון, לא ברזל שטוח עצמו, אז לקרוא את ההוראות בזהירות לפני לשים את הברזל לשיער שלך.

No Replies to "מה לחפש ב ברזל שטוח"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    93 − 89 =