כיצד להחיל כראוי אבקת פנים

כיצד להחיל כראוי אבקת פנים

תמיד הייתי מעריץ של עור מטומטם. אני מוצא את זה צעיר וסקסי וככל שאני מבוגר מקבל את העור שלי מקבל, אז אני אוהב את התחושה של איפור לח.

עד, כלומר, אני מציירת תמונות.

כמעט בכל תצלום שבו אני לא אבקתי את הפנים שלי עם אבקה, אני נתקל כמו בלגן מבריק. אני ממש נראית כאילו אכלתי פיצה שמנונית גדולה. זה לא מצחיק איך התמונות לעבוד? זאת אומרת, כל דיאטה שהייתי עליה נבע כנראה מתצלום לא מחמיא של עצמי.

ובכן, מתברר כי אבקת הפנים שלי נובעת תמונות, מדי.

אבקות פועלות כמו אבק קסמים. הם מכניסים את האיפור ומונעים ממנו להיראות שמנוני. אבקות הטוב ביותר, עם זאת, אינם ברורים. אתה אף פעם לא צריך להיראות כאילו אתה רק אבקת הפנים שלך. אתה רוצה אבקת שקופה, שקופה שלא תסתדר בקווים עדינים.

כיצד לבחור את אבקת מושלמת

אני ממליץ לפנות לחנות כלבו כמו ספורה ולנסות כמה אבקות בעזרת שותף. להסביר מה אתה מחפש - אבקות מינרלים אם אתה רוצה מוצרים טבעיים בלבד לא נבדק על בעלי חיים, למשל, או אבקת טהור אם אתה רוצה כיסוי ללא רבב כי soaks את שמנים נוספים.

האבקה הנכונה תיעלם על העור. אתה לא רוצה אחד כי הוא כהה או בהיר יותר העור שלך. ולוודא צעד החוצה או בחלון כדי לבדוק את הצבע. פלורסנט תאורה לעולם לא ניתן לסמוך כאשר מדובר באיפור.

זכור כי מה עובד עבור החבר הכי טוב שלך או כי יופי מחבר אשר בא עם "הטוב ביותר" רשימה, לא יכול לעבוד בשבילך. מומלץ לנסות כמה אבקות כדי למצוא את ההתאמה הטובה ביותר שלך. רוב בתי המרקחת מאפשרים לך להחזיר מוצר זה לא עובד בשבילך.

ראה רשימה זו של הטוב ביותר לחצה אבקות רופף.

אתה צריך להתפאר או לשמור על אבקה?

במקרה שאתה תוהה אם אבקות אתה קונה מן המרקחת הם באותה איכות כמו אלה שאתה קונה בחנות כלבו פעמיים עבור הרבה, לבדוק את המאמר שלי, "Splorge או שמור? טיפוח העור, איפור וטיפוח השיער מוצרים."

להשתמש בו כדי לשמור על צללית מ נופל תחת העין

אבק קצת אבקה מתחת לעיניים לפני החלת צללית. זה שומר את הצל נופל מ marring האיפור שלך. לאחר החלת הצל, פשוט לטאטא את האבקה עם רקמה.

החל עם מברשת גדולה, רכה

לזרוק את כרית כרית שמגיע עם אבקה שלך במקום להשתמש במברשת איפור רכה - מברשת האיפור הגדולה ביותר שאתה יכול למצוא. המברשות הטובות ביותר עשויות עם סיבים טבעיים (אלא אם כן אתה פעיל זכויות בעלי חיים צריך ללכת כל סינתטי).

יישום נכון הוא המפתח

מומלץ ליישם אבקה אחרי מוצרים אחרים שלך יופי כגון קונסילר וקרן. זה עובד כדי להגדיר את האיפור. כדי להחיל, טובלים את המברשת באבקה וטופחים על דופן המיכל כדי להסיר עודף. אתה יכול גם מכה על המברשת, אבל אני מוצא את זה מקבל אבקת יקר שלך בכל מקום.

לעולם אל תחיל אבקה על כל הפנים, במקום זאת, לחץ את המברשת לתוך העור מתחת לעיניים ואחר כך בקו מהמצח, במורד גשר האף אל הסנטר.

היזהר עם יתר יישום

אתה עלול להתפתות להביא את אבקת שלך בתיק שלך לאבקה את האף כל הלילה, אבל להיזהר לא עומס יתר על האבקה. במקום זאת, להביא יחד מסמכי נייר בארנק שלך כי נועדו לספוג שמנים בלי לפשל את האיפור שלך. בדרך זו אתה לא להגזים אבקה, אשר יכול לגרום לעוגה הפנים.

No Replies to "כיצד להחיל כראוי אבקת פנים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    44 − 34 =