כיצד לתת לעצמך מניקור

כיצד לתת לעצמך מניקור

אנשים מבחינים במניקור שלך. הנה, אנחנו חולקים שלושים האהוב שלנו מניקור (ופדיקור) טיפים. תהנה!

איך לתת לעצמך מאני ופדי

למה להוציא כסף על מניקור חדש כל כמה שבועות, כאשר אתה יכול לעשות את זה בעצמך? להלן אנו נותנים לך את כל הטיפים האהובים שלנו וטריקים עבור מקבל מושלם בבית מניקור.

 1. צורת הציפורניים המחמיאה ביותר היא לא ארוכה או קצרה או מרובעת, זה "squoval" - לא מרובע למדי ולא סגלגל למדי. קבל את המראה בעצמך על ידי הגשת מסמרים לתוך צורה המשקפת את עקומת בסיס הציפורן שלך. עצות מרובע יכול לגרום לאצבעות להיראות שמנמן, על פי גורו מסמר דבורה ליפמן במגזין InStyle.
 1. כדי להבטיח את הציפורניים הם באותו אורך לאחר הגשת, קו כל מסמר עם עמיתו.
 2. אל תנערו את בקבוק הלק, במקום זאת, גללו אותו בין כפות הידיים. זה מערבב את הפולנית מבלי לגרום בועות אוויר.
 3. לפני ליטוש מסמרים נקיים, להשרות כדור צמר גפן מסיר מסיר לק ציפורניים על פני מסמרים. פעולה זו תסיר כל עודף שמנים או סבון שיכול לגרום קילוף פעם פולנית מוחל.
 4. טריק אחד עבור החלת לקים: להחזיק את המברשת בין האגודל והאמצע האמצע בזמן מנוחה האצבע על החלק העליון של המכסה.
 5. כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר, להחיל שכבות דקות. התחל עם שכבה דקה של מעיל בסיס (אני אוהב את סין גלז '), ולאחר מכן להחיל שכבה דקה של פולנית למטה, ואז אחד בצד שמאל ואחד בצד ימין. לאחר המעיל הראשון מתייבש במשך כמה דקות, לחזור, ולאחר מכן בצע עם שכבה דקה של מעיל עליון. המעיל העליון הפופולרי ביותר, הידיים למטה, הוא Seche Vite יבש מהיר מהיר מעיל הציפורן.
 1. לאחר הפדיקור שלך או מניקור הושלמה, להפעיל מקל אורנג 'ו טבל מסיר לק על שני צידי המסמר לתקן את כל הטעויות.
 2. להאיץ את תהליך ייבוש על ידי הכוונה של המייבש מכה על בהונות (להגדיר על מגניב) לרגע בכל פעם. הקפד לשמור על מייבש לפחות 12 אינץ 'מ הרגליים.
 1. צריך לעזוב את הבית לפני הפדיקור שלך יבש? החל שמן לציפורן על פולנית. זה ישמור כל דבר מ דבק שלך פולנית. ראה את הרשימה של קרמים לציפורן הטוב ביותר.
 2. ציפורניים מוכתמות? הסר את צהוב בקלות על ידי ביצוע ההוראות כיצד להיפטר מכתים נייל.
 3. לקבלת תחושה נוספת ספא ​​פדיקור הבית שלך, nuke מגבת לחות במיקרוגל במשך כמה דקות, רגליים רגליים לחות לעטוף אותם במגבת חמה.

מניקור בסלון

 1. זה הדעה המקצועית שלי כי ציפורניים אמיתיות הם הרבה יותר מזויפים מזויפים. הם גם הרבה יותר טוב עבור בריאות הציפורן שלך.
 2. אם אתה סופר פרנואידית על חיידקים מסמרים, אתה יכול להביא יחד את הכלים שלך עבור מניקור שלך.
 3. לחתוך את cuticle או לא? ג'י באק, הבעלים של "טרקיני ההצלה" בניו יורק, ממליץ לאנשים לא לחתוך את הציפורניים שלהם. לציפורן יש להגן על מסמר, לחתוך על מסמר יכול בקלות להיות נגועים. במקום לחתוך את לציפורן, לדחוף אותו בחזרה עם מקל אורנג 'ו מכוסה כדור צמר גפן. לדברי Baek, אנשי מקצוע מאומנים חיתוך cuticle ולכן ניתן לסמוך ביותר. אם אתם פרנואידים (מניקוריסטים חתכו בטעות לתוך העור שלי יותר מדי פעמים בשבילי), פשוט תבקשו מהם לא לחתוך.
 1. כמו במבט של מסמרים עירומים ונקיים? לדלג על פולנית ולבקש buffing או buff הציפורניים שלך עם חיץ טוב. צפת מסיר רכסים ויוצר ברק גבוה כי ברור פולנית מנסה לחקות. כ -30% מהלקוחות של באק מבקשים לצחצח על פולנית. "עורכי אופנה עושים את זה לפני שהם הולכים הופעות באירופה," אומר Baek במגזין InStyle.
 2. לדלג על מעיל ייבוש מהיר, אלא אם כן אתה ממהר. סלונים כמו לחייב דולר נוסף או שניים על גימיק זה. בעוד מעילים אלה מייבשים מהר יותר, הם רגישים יותר chipping.

הגנה על מניקור שלך

 1. סחיבה טרי של מעיל עליון מדי יום על מניקור שלך ופעם בשבוע על הפדיקור שלך ישמור את הפולנית מ chipping. בדוק 8 סודות לעשות מניקור שלך עוד יותר.
 2. כשמדובר פולנית סדוקה, חיץ ציפורן הוא החבר הכי טוב שלך. תיקון שבב על ידי החלקת הקצוות מרופטים עם חיץ (חלקה את השבב, כך לתקן טוב יותר). ממלאים את השבב עם פולנית. ברגע שהוא יבש, להחיל מעיל על הציפורן כולה.
 1. אין לקשור מסמרים לאחר מקלחת, כאשר הם רכים מדי. קובץ בכיוון אחד בלבד כדי למנוע דמעות.
 2. לקבלת פדיקור, להשתמש מיוחד ציפורן הציפורן פדיקור עשה ציפורניים. קצה ישר עובד טוב יותר עבור הרגליים כי הם אינם מאפשרים מסמרים להיות מעוקל, אשר יכול להוביל מסמרים כואבים ingrown (היה שם, לעשות את זה). אתה יכול לעגל את הקצוות מעט עם קובץ. אני ממליץ על קליפר ציפורן בסיסי מ Tweezerman.
 3. מאז כדורי כותנה יכול להשאיר מאחורי fuzzies, לשקול רצועת כותנה כמו מיס Webril במקום. עבור פולנית עיקש הכתמים, לחץ על הכותנה על הציפורן במשך כמה שניות לפני ניגוב. אל תהיה קמצן עם מסיר פולנית, אומר Baek במגזין InStyle. מסיר מסמר יותר יש לך על כותנה, כך יהיה קל יותר להסיר.
 4. הגן על מניקור על ידי לבישת כפפות גומי בעת ניקוי וגינון.
 5. אם אתם סובלים יבש cuticles, לשמור שמן לציפורן בתיק או על השולחן שלך בכל עת. שמנים לציפורניים נוטים להיות יעילים יותר מאשר משחות.
 6. כוסס ציפורניים? קבל מניקור בכל שבוע במשך 12 שבועות. לדברי Baek ב "הודאות של עורך יופי", אם אתה יכול להתחייב עד 12 שבועות, לא תוכל לנשוך את הציפורניים. זה טעים ברוטו ואתה גם חושב פעמיים בגלל העלות של מקבל מסמרים לעשות. באק אומר נשים רבות backslide בשבוע השלישי, אבל היא מציעה להתמיד.

פדיקור: הסוד לרגליים רכות

 1. שמור על העור מת על מפרץ ידי פילינג קבוע במקלחת עם אבן ספוג. החל קרם סמיך או קרם על הרגליים (אני ממליץ על לחות מאוד Eucerin Aquaphor). לאחר החלת, ללבוש גרביים למיטה.
 2. לקבלת רגליים רכות נוספות, נסה את הטריק הזה מ"ווידויים של עורך יופי ". מרחי שכבה עבה של קרם פריחה לחתול על רגליים (כן, זה מה שהתכוון), לשים רגליים בשקית פלסטיק דקה, ואז לשים גרביים מעל זה. אם אתה יכול לישון ככה (אין שום דרך שאני יכול ללא בסופו של דבר עם סדינים מלאים חיתול פריחה גו), אז אתה מובטח הרגליים הכי רכות אי פעם בבוקר. אני ממליץ על קרם של פריחה חיתול שמנת.
 3. לא לגדל מסמרים יותר משמינית עד רבע אינץ 'על פני קצות האצבעות שלך, על פי "הודאות של עורך יופי." כל דבר עוד הוא מתפתל על tacky.
 1. בספרה "איך לא להיראות ישנה", הסופרת הגדולה, המנוחה, צ'רלה קרופ, אומרת ששום דבר לא מזדקן לך יותר מאשר לק ציפורן אדומה, ציפורניים מזויפות ומניקור צרפתי רע (בלובן לבן מדי וקצה שאינו דק). היא מציעה לשמור את הצבעים כיף, משוגע על הרגליים שלך לשמור על הציפורניים נייטרלי.
 2. ב "וידויים של עורך יופי" עורכי היופי להתוודות pedicures עצלן. הם מחכים עד הלילה כדי לצייר על מעיל בסיס, ולאחר מכן בצע עם 2 מעילים דקים של פולנית ועוד מעיל דק של מעיל עליון והם לא טורחים לשמור פולנית בתוך השורות. במקלחת הבוקר, הם מושכים למטה לגרד את עודף. הם נשבעים שזה עובד. אני עצלן מכדי לעשות את הפדיקור שלי, כך שמעולם לא ניסיתי את זה. אני מעדיף לשלם מקצוען.

Eucerin Aquaphor ריפוי משחה, החיתול של Cerave פריחה קרם, ספר "איך לא להיראות ישן"

No Replies to "כיצד לתת לעצמך מניקור"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  − 2 = 5