איך למשוך מעיל פאר כמו כוכב סגנון כוכב | insightyv.com

איך למשוך מעיל פאר כמו כוכב סגנון כוכב

זה מעיל חורף טרנדי הוא גם הבחירה הכי חמים, הכי חם, הכי חם. בעוד מעילים נפוח פעם אחת נשמרו עבור מדרונות הסקי, הם עכשיו אופנתי אופציה סופר ללבוש עם כל דבר, החל ג ‘ינס כדי שמלות ערב, הודות מעצבים וכוכבים בסגנון הרחוב. זה לא אומר שזה קל לשלוף מעיל נפוח, אם כי. עם הפרופורציות הנדיבות שלהם ואווירה ספורטיבית, זה לוקח ידע מסוים כדי ליצור בגד אופנתי עם מעיל נפוח. כדי לעזור לך לקבל את זה נכון, אנחנו כבר מעוגל את סגנון הרחוב האהוב שלנו פאוור חליפות עבור ההלבשה תלבושת החורף שלך.

 

רְחוֹב style in puffer coat

ללבוש מעיל ספורטיבי ספורטיבי על ג ‘ינס.
כריסטיאן ויריג / גטי

מעיל ספורטיבי, סקי מעיל השראה השראה הוא טופר מושלמת עבור כל הג ‘ינס שלך בחורף זה. אנחנו אוהבים את הדרך כוכב זה בסגנון כוכב לובש ג ‘ינס חתוכים אופנתי של הסתיו ממש דרך החורף, עם מעיל פקי חאקי מפוספס ואביזרים מעצבים. מושכת צבע מהז’קט ומתאימה אותו למגפיים ולתיק הקרסול? גאון גמור.

02
של 20

עיר כסף

כסף puffer coat street style

כסף בעיר.
אדוארד ברתלוט / גטי

הנה דרך נהדרת ליצור סגנון תשומת לב תופס בסופי שבוע מזדמנים, כאשר אתה לא מרגיש כמו מהומה על התלבושת שלך. פשוט למשוך על מעיל כסף מבריק נפוח עם זוג האהוב עליך של ג ‘ינס רזה ומגפיים שטוחים נוח. שכב על ארנק מעורפל למגע קדימה, ויש לך תלבושת שיכולה לקחת אותך מבוקר של קניות דרך מפגשים של שוקו חם אחר הצהריים.

03
של 20

מעל שמלה מיני ו Fishnets

לנפח coat and mini dress street style

ללבוש מעיל נפוח עם שמלת טייץ וגרבונים.
אדוארד ברתלוט / גטי

כאשר אתה braving את הקור בשמלה קצרה או גרביונים, קלאסי שלושה רבע אורך puffer מעיל היא גם בחירה חכמה כדי לשמור אותך נעים ככל האפשר. אנחנו גם אוהבים את הבחירה של גרביונים לדוג, כפי שניתן לראות כאן, אשר מוסיפים סגנון גרפי לתלבושת אחרת מזדמנים.

04
של 20

חשבו Pink

רְחוֹב style in pink puffer jacket

תחשוב ורוד במעיל פוך צבעוני זה החורף.
טימור עמק / גטי

מעיל פוך צבעוני הוא דרך מצוינת ליצור ראש מפנה סגנון זה בחורף. כדי באמת לקבל אותם בוהה, נסה להתאים את השכבה התחתונה שלך ז ‘קט. זה מראה ראש ורוד ממתק ורוד להשלים עם ג’ינס ורוד הוא סופר חמוד ללבוש את חדר כושר, בכיתה, או עבור תאריך היום.

05
של 20

ללבוש אפוד Puffer עם מכנסיים

רְחוֹב style pantsuit and puffer coat

ללבוש אפוד נפוח עם מכנסיים למכנסיים.
כריסטיאן ויריג / גטי

מעילים פאוור גם לבוא גרסאות ללא שרוולים, אשר נהדרים להוספת שכבה של חום חמים לתלבושות שלך למשרד בחורף זה. בתלבושת מעוררת השראה זו, אפוד הלבשה לבן מוסיף סגנון אופנתי במרכז העיר כדי חליפה מכנסיים לבוש.

06
של 20

הוסף מקרית קצה לתלבושות קלאסי

אִשָׁה in black jeans and puffer jacket

הוסף ז ‘קט פוף כדי לרענן נראה קלאסי.
מתיו ספרזל / גטי

בדיוק כמו מקטורן ג ‘ינס, מעיל פוף מוסיף רוח צמרמורת לכל מה שאתה לובש. זה עושה את זה הבחירה המושלמת עבור שכבות על בגדים קלאסיים יותר, כאשר אתה רוצה שהם ייראה מודרני. זה התלבושת הקלאסית, המשלב סוודר לבן, ג’ינס הקרסול השחור, ונעליים אדומות גבוהות עקב, מקבל עדכון בסגנון רענן עם תוספת של מעיל פוף חום.

07
של 20

ללבוש את זה עם פרחים

רְחוֹב style in floral pants and red puffer coat

ללבוש מעיל פוף על מכנסיים אופנה גבוהה.
תמונות של באני / גטי

מי אומר שאתה לא יכול ללבוש ז ‘קט פוף עם מפריד אופנה גבוהה? זו ההשראה בסגנון רחוב עושה בדיוק את זה. אנחנו אוהבים את האופן שבו מקטורן ניילון אדום וסוודר תואם מוסיפים את האווירה של מרכז העיר למכנסיים פרחוניים רחבים, מעניקים להם מראה קריר שנראה ללא מאמץ, תוך כדי הפיכתם לחורף יותר מתאים.

08
של 20

סקי בסגנון מעיל פופר לעבודה

רְחוֹב style in a puffer jacket

סגנון קלאסי מעודכן עם ז ‘קט פוף.
כריסטיאן ויריג / גטי

הצג את הצד preppy שלך בחורף זה, תוך slaying זה סגנון הרחוב, כאשר שכבת צבע החבוי סוודר מעיל בהשראת מעילי סקי, מעל חולצה לבנה קלאסית למטה מכנסי ג’ינס ג ‘ינס רזה. חגורת המעצב היא גם מגע נחמד. אתה יכול בקלות ללבוש את התלבושת הזאת חמוד וקלאסי למשרד זה בחורף, accessorized עם מגפיים עבים חסון הקרסול ואת עור איכות עור.

09
של 20

חגורה על ג ‘ינס

חָגוּר puffer coat worn over jeans street style

חגורה מעיל נפוח להגדיר את המותניים שלך בסגנון זה.
תמונה 4 מתוך: מלודי ינג / גטי /

מעילים פוף הם נפוצים מטבעם. אם אתה אוהב להשוויץ הקימורים שלך, לעשות כמו כוכב זה כוכב בסגנון ללבוש חגורה על המעיל שלך, כדי cinch הפרופורציות שלך כאשר אתה לובש מעיל פוף. חגורה מתיחה שתתאים מעל המותניים הטבעיים שלך יעבוד הכי טוב למטרה זו.

10
של 20

ללבוש את זה עם צבע מתואמת Atheisure ללבוש

רְחוֹב style athleisure trend with puffer jacket

את המגמה athleisure עם מעיל נפוח.
כריסטיאן ויריג / גטי

מעיל אופנתי שחור, מבריק, עם שכבות ברדס בקלות מעל כל בגד החורף. כולנו על הסגנון האופנתי גבוה בסגנון מראה הרחוב לראות כאן, אשר תואם סוודר צהוב בהיר עם מכנסיים במסלול בגוון טונאלי תואם, שחוקים עם נעלי עקב צהובות.

11
של 20

נסה את זה עם קשת הזעות

רְחוֹב style puffer coat over sweatpants

פסים ספורטיביים נראים נהדר על העליונה והתחתונה.
אדוארד ברתלוט / גטי

הנה גרסה לבושה יותר של המראה הקודם, אשר גם עובד היטב עבור סופי שבוע מזדמנים, כאשר אתה משתוקק נוחות אבל מסרבים להקריב את הסגנון. רתמות בהשראת רטרו עם קשת קשת להתאים באופן מושלם עם מעיל פסים שרוול פשתן ונעליים לבנות בסיסיים.

12
של 20

עבור מודגש בתוך קשת מעיל פוף

רְחוֹב style in puffer coat in rainbow stripes

לחייך את הקור במעיל פשתן מפוספס.
תמונות של גאורגיה האנטר /

אם כבר מדברים על צבעוני, מעיל פשתן קשת הולך עם כל מה שאתה הבעלים, והוא מראה מבורך ביום החורף האפור. מבט זה הוא בעת ובעונה אחת סופר מודרני נוסטלגי בשמחה (זוכרים כאשר כולנו לבש צבעים עיקריים?) באותו זמן.

13
של 20

הלבשה בשחור-לבן

רְחוֹב style in a puffer coat and jumpsuit

סגנון רחוב במעיל פוף ובגדי.
כריסטיאן ויריג / גטי

מגמה ההלבשה מונוכרום, שבו אתה לובש צבע אחד מכף רגל ועד ראש, הוא חשוב עבור החורף. הנה דרך מהנה ללבוש את המגמה אופנה, בלי להסתכל משעמם. מעיל ארוך, בצבע קרם, נראה נהדר על חליפת שנהב ונעלי מגפיים שחורות מחודדות.

14
של 20

חורף תאריך תלבושת

רְחוֹב style in puffer jacket and jeans

תאריך החורף התלבושת ז ‘קט ז’ קט וג ‘ינס החבר.
כריסטיאן ויריג / גטי

יש לך תאריך בחורף? יש לנו את הרעיון שלך לתלבושת החורף שלך כאן, בין אם אתה הולך לסרטים, לוקח לטיול ארוך, או מפגש על גבי שוקולדים חמים. חולצה מכופתרת נשית נראה מושלם תחוב לתוך ג ‘ינס החבר רגוע, כולם עם מעיל ז’ קט שחור קלאסי כובע סריג חמוד.

15
של 20

בגד עבודה חורף שיק

רְחוֹב style outfit for work in black puffer coat

ללבוש מעיל פוך כדי לעבוד ככה.
אדוארד ברתלוט / גטי

שכבת מעיל קצר קצר יותר שחור על מעיל החורף שלך עבור המשרד, כדי להישאר חם (אופנתי) על הנסיעות שלך. כאן, מעיל נפוח שחור עובד בצורה מושלמת עם פשוט עבודה שיק עבודה של לבן העליון, מכנסיים שחורים ואביזרים באיכות גבוהה עור שחור.

16
של 20

ערב נראה מבריק מבריק

רְחוֹב style in puffer coat and shiny skirt

סגנון רחוב השראה ללבוש מעיל נפוח.
אדוארד ברתלוט / גטי

מעיל ארוך שחור פוף יכול לעבוד בדיוק כמו מעל בגדי הערב שלך dressier, כפי שהיא עושה עם מכנסי ג’ינס יום. המפתח הוא בחירת בד מקטורן עם ברק כלשהו, ​​אשר יעבוד עם לבוש מפריד בבדים glitzier, מן חצאיות משורבב כדי חותלות עור. Belting סוודר ארוך מתחת מעיל פוף פתוח היא גם דרך מתמצא להראות את הצורה הנשית שלך כאשר אתה לובש שכבת העליונה בגודל.

17
של 20

עם תלבושת ג ‘ינס כפול

רְחוֹב style in denim and a puffer jacket

סגנון רחוב בג’ינס כפול וז’קט פוך.
תמונה 4 מתוך: מלודי ינג / גטי /

דנים כפול ממשיכה להיות פופולרי אופנה בסגנון רחוב המגמה דרך חודשי החורף, במיוחד כאשר משוחק עם אביזרים מעצבים כי לשחק נגד העבודה שלה, vibe וינטג. כאן, מעיל נפוח מוסיף משהו מיוחד לתלבושת החורף בסוף השבוע של ז’קט ג’ינס, ג’ינס סטרייט ונעלי עקב גבוהות בצבע.

18
של 20

עם חצאית עור

רְחוֹב style in puffer coat and leather skirt

מעיל פוך ועור יחד? כן!.
כריסטיאן ויריג / גטי

סגנון סוף השבוע פשוט יש יותר מעניין. קח רמז מן התלבושת בסגנון רחוב זה וללכת קדימה זוג מעיל נפוח אופנתי (ונעלי ספורט) עם כל התלבושות בעיר שלך, ולעשות חתיכות ארון הישן נראה טרי. כאן, חצאית עור בורגונדי גרבונים לקבל חכירה חדשה על סגנון, מתאימים עם מעט מתנגש אדום ז ‘קט פוך.

19
של 20

שיק אתלייזור תראה רוז פינק

רְחוֹב style in pink puffer coat

אתלטיקה אופנתית במעיל פוך ורוד.
כריסטיאן ויריג / גטי

מעיל פוף יכול אפילו להפוך הזעות נראה אופנתי יותר בחורף זה. הנה, קצר, ורוד מעיל פוך נראה לגמרי אופנתי, שחוקים מעל בצד sweatpants פס ושודרג עם אביזרים מעצבים. זוהי דוגמה נהדרת של מגמת athleisure בצורה מזדמנים ביותר שלה.

20
של 20

מעיל תואם ועקבים

רְחוֹב style in a red puffer coat and jeans

לבש מעיל פוך שמתאים לנעליים שלך.
כריסטיאן ויריג / גטי

הנה כיף לקחת את הטריק אופנה קלאסי של התאמת הנעליים שלך השפתון שלך. בגרסה מעודכנת זו, מעיל פוך אדום תואם עם נעלי עקב אדומות בהירות, עבור משולבת חמודה, לבושה עד לבוש משולבת. צנרת אדום על התיק הוא גם מגע מקסים המסייע לקשור את התלבושת הזאת יחד.

No Replies to "איך למשוך מעיל פאר כמו כוכב סגנון כוכב"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 5 = 4