עֶזרָה! איך אני יכול להסתיר את הוורידים דליות?

עֶזרָה! איך אני יכול להסתיר את הוורידים דליות?

דליות דליות מסוקסות, ורידים מוגדלים. כל וריד עלול להפוך לדליות, אבל הוורידים הנפוצים ביותר הם אלה ברגליים וברגליים. זה בגלל שעמידה והליכה זקופה מגדילה את הלחץ בעורקי הגוף התחתון.

עבור אנשים רבים, דליות ורידים ורידים עכביש, וריאציה נפוצה, קלה של דליות ורידים - הם פשוט דאגה קוסמטיים. עבור אנשים אחרים, דליות ורידים יכולים לגרום לכאב ואי נוחות.

לפעמים דליות ורידים להוביל לבעיות חמורות יותר.

טיפול עצמי, כגון פעילות גופנית, ירידה במשקל, לא ללבוש בגדים צפופים, הרמת הרגליים, הימנעות תקופות ארוכות של עמידה או ישיבה, יכול להקל על הכאב ולמנוע דליות ורידים מלהיות יותר גרוע. אפשרויות אחרות נע בין שימוש באיפור כדי sclerotherapy.

דחיסה גרביים

ללבוש גרביים דחיסה היא גישה טובה הראשונה לנסות לפני שעבר על טיפולים אחרים. הם לוחצים בהתמדה את הרגליים, עוזרים לוורידים ולשרירי הרגליים להעביר דם בצורה יעילה יותר. כמות הדחיסה משתנה לפי סוג המותג.

אתה יכול לקנות גרביים דחיסה בבית מרקחת ביותר חנויות מזון רפואי. המחירים משתנים. גרביים מרשם כוח גם זמינים.

כיסוי עם איפור

ורידים, כמו גם צלקות, ניתן להסוות עם איפור הגוף לטווח ארוך במיוחד ניסח לכסות קעקועים, ורידים עכביש, צלקות, סימני מתיחה, וחבורות.

אתה רוצה לבחור קונסילר שמתאים את צבע העור על הרגליים (זה יהיה כנראה שונה מהפנים שלך). לאחר יישום, איפור הגוף צריך להיות מוגדר עם אבקה כך שזה לא יגיע על הבגדים שלך.

כמה איפור הגוף הטוב ביותר בשוק היום הוא Dermablend רגל כיסוי הגוף (לקנות אותו Amazon.com) ו כיסוי FX (לקנות אמזון).

קניית באינטרנט היא אופטימלית, כי אתה יכול לשלוח בחזרה מה לא עובד בשבילך. אבל אם אתה רוצה לנסות מוצר טוב בחנות, לבדוק את מאתר החנות של Dermablend.

האם אני יכול לקבל עכביש או דליות ורידים מוסר לצמיתות?

אם אינכם מגיבים לטיפול עצמי או לגרבי דחיסה, או אם מצבכם חמור יותר, הרופא שלכם עשוי להמליץ ​​על אחד מטיפולי הוורידים הללו, על פי מרפאת Mayo:

 • סקלרותראפיה.בהליך זה, הרופא מזריק ורידים קטנים ובינוניים עם תמיסת צלקות וסוגרים את הוורידים. בעוד כמה שבועות, דליות דליות מטופלים צריכים להיעלם.

  למרות שניתן יהיה להזריק את אותו וריד יותר מפעם אחת, הטיפול ב- sclerotherapy יעיל אם נעשה בצורה נכונה. Sclerotherapy אינו דורש הרדמה ניתן לעשות במשרד הרופא שלך.

 • קצף sclerotherapy של ורידים גדולים. הזרקה של וריד גדול עם פתרון קצף הוא גם טיפול אפשרי לסגור את הווריד וחותמת אותו. זוהי טכניקה חדשה יותר.
 • ניתוחי לייזר.הרופאים משתמשים בטכנולוגיה חדשה בטיפולי לייזר כדי לסגור את הוורידים הקטנים יותר ורידים עכביש. ניתוח לייזר עובד על ידי שליחת התפרצויות חזקות של אור על הווריד, מה שהופך את הווריד לאט לדעוך להיעלם. אין חתכים או מחטים משמשים.
 • נהלים בסיוע קטטר באמצעות רדיו-תדר או אנרגיית לייזר.באחד הטיפולים האלה, הרופא שלך מכניס צינור דק (קטטר) לתוך וריד מוגדל ומחמם את קצה הקטטר באמצעות רדיו או תדר רדיו לייזר. כמו קטטר הוא שלף החוצה, החום הורס את הווריד על ידי גרימת אותו להתמוטט וחותמת את החותם. הליך זה הוא הטיפול המועדף על דליות גדולות יותר.
 • קשירה גבוהה ורידים הפשטת.הליך זה כרוך קשירת הווריד לפני שהוא מצטרף וריד עמוק והסרת הווריד דרך חתכים קטנים. זהו הליך חוץ עבור רוב האנשים. הסרת הווריד לא תשפיע לרעה על זרימת הדם ברגל מכיוון ורידים עמוק יותר ברגל לטפל בכמויות גדולות של דם.
 • ניתוח כירורגי אמבולטורי.הרופא מסיר דליות ורידים קטנים יותר באמצעות סדרה של נקבים זעירים בעור. רק את החלקים של הרגל שלך כי הם דוקר הם קהה בהליך זה אשפוז. הצטלקות היא בדרך כלל מינימלית.
 • ניתוח ורידים אנדוסקופי.ייתכן שיהיה עליך פעולה זו רק במקרה מתקדם מעורבים כיבים ברגליים אם טכניקות אחרות להיכשל. המנתח שלך משתמש במצלמת וידאו דקה שהוכנסה ברגל שלך כדי להמחיש ולסגור דליות ורידים ואז מסיר את הוורידים דרך חתכים קטנים. הליך זה מבוצע על בסיס אשפוז.

No Replies to "עֶזרָה! איך אני יכול להסתיר את הוורידים דליות?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  7 + 1 =