הטריק כדי להפוך את העיניים שלך נראה גדול יותר | insightyv.com

הטריק כדי להפוך את העיניים שלך נראה גדול יותר

הטריק כדי להפוך את העיניים שלך נראה גדול יותר

פעם הסתכל על התמונות של סלבריטאים לפני האיפור ואחרי? הסלבריטאי האהוב עלי הוא גווינת פלטרו ואני התרגשתי יום אחד לראות אותה ללא איפור. עיניה פשוט נעלמו. אבל בתמונות, יש לה עיניים זוהרות. אז מה הסוד?

למעשה יש כמה. כדי לקבל עיניים ענק לנסות את הטריקים האלה:

תלתל ריסים

אם אין לך טבעי ארוך, ריסים מושלם, סלסול אותם לפני החלת מסקרה יהיה באמת לפתוח את העיניים.

אתה יכול למעשה סלסול ריסים לאחר מסקרה מוחל, כל עוד המסקרה שלך מיובש (עצה טובה לדעת אם אתה רוצה סלסול הריסים שלך בהמשך היום מבלי להסיר את המסקרה שלך). אני בדרך כלל הפיצוץ את תלתל ריסים במשך שלוש שניות עם מייבש שיער כוח להישאר עוד. רק לבדוק את המתכת כדי לוודא שזה לא חם מדי לפני שאתה מהדק על הריסים העליון שלך.

להשקיע מסקרה גדולה

אני אף פעם לא יוצאת מהבית בלי מסקרה. צללית? ללא שם: Meh. שְׂפָתוֹן? לִפְעָמִים. אבל מסקרה, לעולם, לעולם, לעולם. שום דבר לא פותח את העיניים יותר מכמה סחיפות של מסקרה גדולה.

חשוב לבחור אחד גדול. לפעמים אני הולך יותר דרמה בלילה עם נוסחה מעובה סופר (היפנוזה של לנקום, למשל) ו מקל עם מסקרה מאריכה בסיסי במשך היום. אני כולל את המועדפים שלי ב- Mascaras הטוב ביותר עבור כל תקציב. 

אני מאמין להשקיע מסקרה טובה, אבל אם אתה על תקציב, אתה יכול למצוא מסקרה הגון בבית המרקחת.

מה לעשות עם התחתון מלקות?

מומחים רבים איפור להימנע מסקרה על הריסים התחתונים כי הם מאמינים שזה בעצם סוגר את העיניים. זה נכון לגבי כמה נשים, אבל עבור אחרים, מסקרה אייליינר על הריסים התחתונים יכול לעשות הבדל דרמטי. נסה את זה בעצמך ולראות אם אתה אוהב את זה.

כדי להחיל מסקרה על הריסים התחתונים, להחזיק את המברשת אנכית, ואז לטאטא אותו קדימה ואחורה. אם אתה לובש אייליינר על הריסים התחתונים, נסה אייליינר עיפרון, אשר נוטה להיות רך יותר. ואז להכתים את הקו עם האצבע שלך אז זה נראה טבעי יותר מאשר קו ישר.

לא לפחד ריסים שקר

ריסים אישיים מזויפים הם אקזוטיים, מדהימים ויכולים להיראות טבעיים אם הם מיושמים כהלכה. ערים גדולות מציעים “רצועות ברצועה” בחנויות הכלבו החמים ביותר. (אנרי בנדל, Bergdorfs ועוד, למשל), אבל אני מצפה מונים לכל היותר חנויות הכלבו יהיה מומחים מלקות שקר. שאל את שלך.

ללא שם: לא רוצה ללכת לחנות הכלבו? המרקחת לשאת ריסים מלאכותיים. אם הם ארוכים מדי, אתה יכול לקצץ אותם במספריים.

למה צל לבן הוא הסוד של אמן האיפור

כשאני יוצא הערב, אני תמיד שם קצת צללית קלה ממש על הרכס הפנימי של העין שלי, שם מכסה העליון מכסה את המכסה התחתון, ליד צינור הדמעה. זה מדהים איך זה קצת לבן מבהיר את העיניים שלי גורם להם להיראות לבן יותר. זהו סוד היופי הישן של איפור אמנים ואם אתה מסתכל מקרוב על תמונות של מפורסמים על שטיחים אדומים אתה יכול לראות את זה גוון אור סיפור בפינה הפנימית של העיניים שלהם.

לקבלת מבט של איילה, מפתה, האמן פול סטאר מציע בבארפר של הארפר כי אתה מנסה רירית העפעפיים התחתונים שלך עם עיפרון עין בצבע קרם בז ‘.

איב סן לורן של Touche Eclat: עוד איפור סוד האיפור

לפני כמה שנים, כשכולם הלכו לגה עבור איב סאן לורן של טוש אקלט שקרא לזה “הקונסילר הטוב ביותר אי פעם”, קניתי אותו חושב שאני אשתמש בו כדי להסתיר כל כתמים על הפנים שלי.

שנאתי את זה. הוא כמעט לא הסתיר דבר ולא יכולתי לראות מה העניין הגדול. חזרתי לחנות כדי להחזיר אותו כאשר הנשים בדלפק אמרו לי שזה אמור לשמש מדגיש, לא קונסילר. היא הרימה אותי, ואני נדהמתי עד כמה אני ער. עכשיו זה מצרך יופי בארסנל שלי ואני משתמש בו בכל פעם שאני יוצא.

כדי להשתמש: נקודה לאורך עצם המצח ממש מתחת למצח ואת התערובת פנימה.

אתה יכול גם נקודה לאורך החלק התחתון של העין ואפילו מעל עצם העצם. טריק אחד עם Touche Eclat הוא למלא את הצללים שמתרחשים באופן טבעי כאשר אתה תוחב את הסנטר שלך ומביט במראה. תתקע את הסנטר, תביט במראה ותגליפי קו של מגע אקלט שבו הצללים משקרים. מערבבים את הקווים עם קצה האצבע.

שמור על הדפדפן שלך מטופח

אתה תהיה מופתע איך גפיים מטופח יכול לשנות את הפנים שלך. ראיתי את זה קורה עם כל כך הרבה נשים. הם חושבים הגבות שלהם בסדר למרות שהם אף פעם לא מקבלים אותם צבט או שעווה. אולי הם מפחדים יתר על המידה, או שהם לא בטוחים מה הצורה המתאימה לעיניהם. הם לא מבינים כמה טוב הם יכולים להיראות עד שאני משכנע אותם לעשות את הגבות שלהם. וואו.

זה אולי העצה החשובה ביותר שלי בשבילך: קבל לך מקצועי עבור שעווה, tweezing או השחלה ולאחר מכן לשמור את זה עם מגע קופצים עם פינצטה שלך על ידי ביצוע “המפה” שהם יוצרים.

No Replies to "הטריק כדי להפוך את העיניים שלך נראה גדול יותר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    65 + = 68