איך צבע השיער שלך: טיפים לצביעה בבית | insightyv.com

איך צבע השיער שלך: טיפים לצביעה בבית

איך צבע השיער שלך: טיפים לצביעה בבית

למה להוציא 150 $ או יותר מקבל את השיער שלך קל יותר או כהה כאשר אתה יכול לצבוע (או צבע) השיער שלך? כאשר בוחנים אם אתה צריך צבע השיער שלך בלונדיני, שחור, אדום או חום, השתמש בעצות אלה אספתי במשך השנים.

מתי לצבוע בבית ומתי להכות את הסלון

רצתי בשכנותי מלודי ברחוב השבוע ואמרתי לה ששערה נראה נהדר. הסוד שלה? היא התחילה לצבוע את שערה השחור בעצמה ואף פעם לא נראתה טוב יותר.

היא אוהבת את זה כי היא בוחרת לבחור את הצבע שהיא אוהבת (הסטייליסטית שלה בצ’יינה טאון נעשתה קלה מדי, טענה), והיא חוסכת המון כסף וטון של זמן נסיעה בכל חודש בכך שהיא עושה את זה בעצמה מהקופסה.

מלודי היא המועמדת המושלמת עבור עבודה בצבע- עשה זאת בעצמך כי היא נערה בתהליך יחיד. אני בלונדינית. ללא שם: עשה זאת בעצמך פשוט לא יעבוד בשבילי, או עבור האחיות שלי לסכל כי, טוב, אתה מנסה לצייר פסים על הראש שלך. בנוסף, הולך מצית הוא הרבה יותר קשה מאשר כיסוי grays או energizing “חום בהיר” צבע שיער. ערכת הבית הוא מבריק עושה את הדברים האלה.

בצע את “שני גוונים” כלל

צביעת שיער בבית היא עבור אנשים שפשוט רוצה ללכת כמה גוונים בהירים או כהים יותר או לכסות אפור. כל דבר יותר מסובך מזה צריך להיות מטופלים על ידי מקצוען. אם זה צבע בסיס חדש מדגיש אתה אחרי, ללכת מקצוען. אם יש לך שיער permed או רגוע, או אם השיער שלך פגום, גם לראות מקצוען, אתה לא רוצה יותר לעבד את המנעולים שלך.

אתה לא תמיד יכול לסמוך על התמונה על הקופסה

תמונות על תיבות צבע שיער יכול להיות מטעה. צבע השיער מגיב באופן שונה למרקם, לבריאות השיער ולצבע השיער הטבעי, כך שלא תיראה כמו האדם על הקופסה. פוקוס במקום תיאור צבע. לדברי Ladies Home Journal, רוב תיבות יהיה לקרוא את הצבע (בלונדיני, חום, שחור, אדום) ואת הגוון של צבע זה (קל, בינוני, כהה).

ייתכן שיש גם אזכור של הטון (זהוב או אפר). זהו מדריך טוב יותר למה בסופו של דבר אתה.

נסה את הצבעים כמעט

רוב המותגים תיבת בימים אלה מציעים מדריכים מקוונים. לוריאל פריז יש קל לשימוש בכלי מקוון Clairol יש “לנסות את זה” תכונה המאפשרת לך “לשים את עצמך” במגוון צבעים שונים שיער.

תמיד לבדוק כמה גדילים ראשון

יותר מדי נשים לדלג על שלב זה בסופו של דבר עם צבע הם מתעבים. לאחר הצבע הוא, קשה יותר לשנות.

צור משלך מסגור מדגיש

כדי ליצור משלך פנים מסגור מדגיש סביב הפנים, להשקיע בקבוק של צבע מצית ולהצייר אותו על גדילי סביב הפנים שלך.

או – או. צבע שלך הפך כהה יותר מהצפוי.

יש תקווה בקבוק אחר של צבע אם הניסיון הראשון שלך בסופו של דבר כהה מהצפוי. מה לעשות: לקחת עוד בקבוק של צבע השיער אותו לערבב בחלקים שווים. מקציפים ושומרים על זה במשך 5 דקות. יש לשטוף, השיער צריך להיות קל יותר.

כיצד לצבוע שורשים ללא עיבוד יתר על הקצה שלך

כמו השיער גדל, שורשים לגדול, אתה עלול למצוא אתה צריך צבע רק את השורשים. אבל איך לעשות את זה בלי עיבוד יתר של הקצוות? כדי להגן על השיער מפני צבע, slather את הקצוות של השיער עם מרכך לפני החלת צבע על שורשים סביב הכתר.

כמה דקות לפני שהגיע הזמן לשטוף את הצבע, לעבוד על צבע על הקצוות המותנים. זה יוסיף רק תהליך מספיק כדי לעדכן את הצבע, מבלי לפגוע הקצוות שלך.

חשיבותה של שיער Prep לפני עבודה דיי

בגלל החומרים צבע שיער מרוכזים מאוד (אפילו יותר מאשר צבעים סלון), זה רעיון טוב למצב יבש שיער יבש שבוע לפני צבע השיער. לאחר השיער של צבע, אתה רוצה מצב עמוק כל שבוע כדי לשמור על שיער מעובד רך.

כדי לשמור על השיער לצבוע את המצח (שלום, מביך!), לשפשף וזלין סביב קו השיער שלך כאמצעי הגנה לפני החלת צבע. כדי להסיר לאחר צביעה, לשפשף כמות קטנה של קרם ניקוי על וזלין ולנגב עם כדורי כותנה או מטלית.

זכרו תמיד ללבוש כפפות לעטוף מגבת ישנה כהה סביב הכתפיים שלך.

מגבות קלות יראו כתמים.

מתי לשטוף את השיער לפני – ואחרי – אתה לצבוע את זה

מומחים רבים מציעים שטיפת שיער יום קודם לכן – לא יום של צביעה. שמנים טבעיים להגן על הקרקפת מן העיבוד. לאחר צבע, עדיף לחכות לפחות יום שלם לפני כביסה שיער לתת פיגמנט בזמן לצבוע באופן מלא להתיישב לתוך השיער שלך.

כיצד לשמור על צבע מדהים שלך

אני תמיד ממליץ להשקיע בשמפו צבע ומרכך או לפחות שמפו ומרכך במיוחד עבור שיער צבעוני או מעובד.

עוד על צבע שיער:

  • 20 גוונים מדהימים של צבע שיער חום
  • בלונדיני צבע שיער טיפים וטריקים

No Replies to "איך צבע השיער שלך: טיפים לצביעה בבית"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    88 + = 93