מה זה סנדלווד? רמז: זה בושם, לא בסנדלים

מה זה סנדלווד? רמז: זה בושם, לא בסנדלים

מהו בדיוק סנדלווד הבושם? במאמר זה, אנו מסבירים איפה זה מרכיב ניחוח פופולרי מגיע, מה זה מריח כמו שאנחנו חולקים בשמים בפועל המכילים אלמוגים.

שמן אלמוג משמש נרחב כמו לב הבסיס לבושם המודרני ייצור קוסמטי. השמן מוערך מאוד עבור ארומה עמוקה, וודי שלו. השמן הוא בדרך כלל קיטור מזוקק מן heartwood ואת השורשים של האלבום Santalum עץ סוג, אשר יכול לשמור על ניחוח ייחודי שלהם במשך עשרות שנים.

בשל הנדירות הגוברת שלה, אלמוג הוא בין מרכיבים בושם יקר ביותר הוא הנפוץ ביותר למצוא ניחוחות מעצב.

איפה זה נמצא

המקור העיקרי של שמן אלמוג אמיתי, האלבום Santalum, הוא מינים מוגנים, גדל לאט לאט, הביקוש לא ניתן לענות. כתוצאה מכך, מינים רבים של צמחים בתוך הסנטאל סוג (יש יותר מ 19) נסחרות כמו "עץ אלמוג". עץ Santalum גדל בעיקר בהודו אבל ניתן למצוא ביותר מ 10 אזורים שונים של העולם.

מה זה מריח

שמן אתרי אלמוג מספק בשמים עם ניחוח עץ מרשים. יש לו ריח מתוק, צ 'יפר טרי, אשר נפוץ בתעשיית הניחוח כמו הערה בסיס. יש לו מיזוג מעולה תכונות הרמוניה והוא מוערך כמרכיב מקבע עבור מרכיבים בושם אחרים.

שימושים אחרים עבור אלמוג

אלמוג היה חלק מהמסורות הדתיות והרוחניות של הודו במשך מאות שנים, שם הוא משמש כסיוע למדיטציה ולהרגעה ומיקוד התודעה.

העץ משמש לייצוג האופנה של אלוהות, ואת שמן אתרי משמש קטורת במקדשים או על מזבחות אישיות, כדי משוח הן אלוהות המתפללים שלהם.

ברפואה המסורתית, אלמוג שימש במשך אלפי שנים כחומר אנטיספטי, אנטי דלקתי, אנטי-ספסודי, חמור, משתן, חיטוי, emollient, צפוי, hypotensive, וכן סוכן הרגעה.

ניחוחות אלמוג לנסות

כמה ניחוחות עבור נשים בכיכובו של אלמוג בהרכב שלהם הם אסתי לאודר תענוגות סנדלווד אמבר Splash, שאנל Bois des Iles, Boucheron Femme, בונד מס '9. Chinatown, דיור דולצ'ה ויטה, דיפטייק טאם דאו, 10 קורסו קומו, אטרו Sandalo, Cacharel Loulou, Guerlain Mahora, ו Guerlain Samsara.

ניחוחות לגברים המאפיינים מאוד אלמוגים כוללים Histoires de Parfums 1725 קזנובה, ארמיס, הרמס בל אמי, אטרו סנדלו, ג'ינס שחור על ידי ורסאצ'ה, L'Artisan Parfumeur Santal, בלו די שאנל, שאנל אגואיסט, Creed סנטאל אימפריאלי, Burberry לגברים, דונה Kara Chaos, Comme des Garcons, סתירה לגברים מאת קלווין קליין, דיור פרנהייט, איב סן לורן ג'אז, ז'אן פול גוטייה לה מאל, קומפטוואר סוד פאסיפיק לה רוי סנטל ורוחאס מקאסאר.

No Replies to "מה זה סנדלווד? רמז: זה בושם, לא בסנדלים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 7