היתרונות והחסרונות של שימוש קרם עיניים | insightyv.com

היתרונות והחסרונות של שימוש קרם עיניים

היתרונות והחסרונות של שימוש קרם עיניים

אזור העין הוא אחד המקומות הראשונים להראות סימנים של הזדקנות. כל הבעות הפנים והתנועות שלנו, כמו הזעפות, חיוך וממצמץ, יכולות להשפיע על אזור העין, ליצור קווים עדינים, רגליים של עורב וקווי צחוק.

בעוד שאתה לא רוצה להיות חסר הבעה, אתה יכול לשלוט על כמה קווים אלה, למשל, על ידי לא מרים את הגבות וגורם קווים עמוקים על המצח שלך (זה לוקח מאמץ מודע!).

אתה יכול לשלוט מצמצמת במידה על ידי משקפי שמש ללבוש בעוד באור השמש, לא עישון (אשר גם גורם אחד לפזום) ועל ידי בדיקות שנתיות העין לתקן בעיות ראייה.

צעדים נוספים כוללים טיפול בהסרת איפור עיניים והפחתת כל משיכה, משיכה או שפשוף של אזור העור העדין סביב העיניים.

למה להשתמש קרם עיניים?

העור מתחת לעיניים הוא דק יותר ורגיש יותר משאר הפנים. קרם עיניים לשימוש בשעות היום לעזור להפחית נפיחות עיגולים כהים ואת גרסאות הלילה יש בדרך כלל יותר emollients והם נועדו לתקן את העור בזמן שאתה ישן. אבל זה רק בזבוז של כסף?

היתרונות והחסרונות של קרם עיניים

יש מחלוקת בתעשיית הקוסמטיקה על השאלה אם קרם עיניים הם הכרחיים או אפילו לעבוד. טענה אחת היא כי קרמים פנים לא עשויות לעור עדין יותר מתחת לעיניים. עם זאת, אחרים מאמינים כי אין שום מרכיבים מיוחדים בעין creams.

הם מיותרים, ועם פחות אונקיה של מוצר במחיר גבוה מאוד, הם גם הוצאה מיותרת. רבים של קרם העין, הם אומרים, מכילים את אותם מרכיבים למצוא פנים קרם טוב, כגון אלה כדי למזער קמטים כדי להדק את העור.

אבל הרבה פנים moisturizers יש אזהרות, כדי למנוע שימוש סביב העיניים.

קרם העין עשוי להיות פחות מעצבן, ניסח ללא ניחוח מרכיבים פוטנציאליים אחרים. נשים של צבע צריך להיות זהיר כשמדובר קוסמטיקה כי מרכיבים מסוימים יכולים לגרום לשינוי צבע העור.

האם קרם עיניים להפחית קווים עדינים קמטים או להפוך אותם גרוע?

כמה קרמי עיניים וסרומים מכילים מרכיבים מסוימים, כמו קפאין (קפה, תה ירוק), כדי להפחית זמנית נפיחות, או חומרים כדי להאיר מעגלים כהים, כמו ויטמין K זה לא יכול להיות בפנים moisturizers.

ובכל זאת, אחרים אומרים כי קרם העין מסוימים יכולים להפוך את הבסיס ואת קונסילר לקמט לתוך השורות סביב אזור העין. יש הסבורים כי קרמי עיניים מושקים רק בגירסאות של קרם לחות. זה יכול להיות המקרה עם סרום בעין, אבל הרבה קרם עיניים הם למעשה עבה יותר מאשר קרם לחות הפנים, שכן אזור העין נוטה להיות יבש. באזור זה של העין יש פחות בלוטות שמן מאשר את שאר הפנים. עור יבש גם מוביל קמטים, רגליים של עורב וקווים לצחוק.

קרם עיניים לא תמיד הכרחי

נראה כי כולם מסכימים כי אתה לא צריך להשתמש קרמים גוף קרמים על הפנים ואת אזור העין, אבל ייתכן שתוכל לברוח עם רק באמצעות קרם לחות אם יש לו את אותם מרכיבים כמו קרם העין.

קרם עיניים לא תמיד הכרחי. אם אין לך בעיות עם נפיחות, עיגולים כהים או צריך להפחית את המראה של קווים דקים וקמטים, אתה יכול לדלג על קרם העין ולהשתמש קרם פנים טוב, במיוחד אם הוא ניסח על עור רגיש.

טיפים למראה חדש יותר

1. אל תתנו למוצר להיכנס לעיניים. קיימת בעיה שעלולה להתרחש בעת שימוש במוצרים מסוימים מתחת לעיניים. כמה לחות לא יכול לקלוט מהר מספיק ויש אפשרות שאתה יכול לשפשף את העיניים שלך בלי משים ולקבל את המוצר לתוך העיניים שלך, גרימת צריבה וגירוי, אשר יכול להוביל את העור הופך נפוח נפוח.

2. השתמש במוצרים בטוחים. קרם העין צריך להיות גם רופא עיניים נבדק ובטוח לשימוש סביב העיניים. נוסחה ללא שמן יכולה לעזור למנוע סתימת בלוטות סביב העיניים, וזה חשוב במיוחד עבור חובשי עדשות מגע.

3. הימנע חיידקים. השתמש כף או מרית עבור קרם העין שמגיעים בתוך צנצנת. אתה לא רוצה לטבול את האצבעות לתוך המוצר, ולאחר מכן להעביר חיידקים וחיידקים לתוך העיניים. בעת החלת קרם עיניים או סרום, לטפוח בעדינות את המוצר על אזור העין, לא לשפשף.

4. זכור sunscreen. הרבה בעיות סביב אזור העין הן בשל נזקי השמש. הרבה קרם עיניים וסרום לא מכילים קרם הגנה, אז אם אתה מחליט להשתמש בקרם עיניים יומי, בחר אחד עם קרם הגנה או למעלה עם קרם הגנה לפנים לעור רגיש.

No Replies to "היתרונות והחסרונות של שימוש קרם עיניים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 87 = 91