איך קלון לתת בושם ריח הים בריז?

איך קלון לתת בושם ריח הים בריז?

 

קלון, המכונה גם קטון אבטיח, הוא מרכיב בושם כי הוא אחראי על רבים של בריחות רוח האוקיינוס ​​זמין עבור נשים וגברים. זה היה בשימוש במשך עשרות שנים במספר בשמים פופולריים ומציע נימות רכות של אבטיח. אם אתה קניות עבור בושם עם ריח רוח הים טריים, זה יהיה כמעט תמיד מכילים Calone.

מה זה מריח

קלון מייצרת את אפקט הריח של חוף ים טריים דרך הערות ימיות ואוזניות עזות.

 יש לה גם צלילים פרחוניים קלה קליפות אבטיח.

בהתאם לניסוח, קלון עשוי לקחת על גוונים ספציפיים האוקיינוס, כגון אצות ירוקות או אצות. זה יכול לקחת על ניחוח מלון מובהק, החל מלון כדי מלון דבש, כמו גם אבטיח מתוק. יש אנשים גם לזהות פירות אחרים, כולל מלפפון, דומדמניות, אשכולית, קיווי, מנגו.

בצד הפרחוני אפשר להבחין בפרחי היביסקוס או שושן העמק. Dogwood וכוסברה ניתן גם הרים בזמנים.

למרות מורכבות כזו, אתה יכול לצפות קלון יש ריח נקי, טרי הכולל. לכן זה כזה מרכיב פופולרי עבור בשמים.

ההיסטוריה של קלונה

טכניון שנקרא Calone 1951, זה מתחם בושם סינתטי התגלה על ידי פייזר בשנת 1951, הציג בשנת 1966, ופטנט בשנת 1970. הכימאים שיצרו אותו היו במקור מחפש תוסף מזון, כי הציע גם את הטעם ואת ריח של אבטיח.

מה הם stumbled במקום היה תרכובת אשר הציע ריח רוח הים טריים שיצרו סוג חדש של בשמים.

Calone דומה במבנה של פרומונים המיוצרים על ידי מינים מסוימים של אצות חומות. לדברי מארק בהנקה מהקולונוסר, "בצורתו הלבנה, יש לו ריח חריף של האף". רק אחרי Calone כבר מדולל במידה רבה זה לוקח על אלה ריחות האוקיינוס ​​חתימה.

השם הנפוץ של קלון הוא "אבטיח קטון". זה בעצם מטעה, אם כי, כי ההיבט המלוני הוא לא הבשר של הפרי, אבל יותר כמו קליפה מימית עם רק נימות פירותי קל.

Behnke גם מציין כי כימאים עובדים על זיקוק ושכלול Calone. תרכובות ריח עם תווים ימיים דומים כוללים אוזונאל ואלגול. 

קלון עליית הפופולריות

בשנת הבשמים, את המבוא של קלון בעט את תת משפחה של בשמים המכונה "מימיים", "האוקיינוס", "אוזון". הבושם הראשון עם ניחוח רוח טרי של ים היה ארמאס ניו-ווסט על ידי הבעל איב טאנגי. הוא שוחרר בשנת 1988 ואתה עדיין יכול למצוא אותו עבור נשים וגברים.

זה לא היה עד 1990, עם זאת, כי בשמים האוקיינוס ​​באמת המריא. זה היה בגלל שחרורו של בושם פייר בורדון המפורסם, דוידוף מגניב מים. זה אחד נהנה גם עשרות שנים של הצלחה הן גברים והן של בושם בושם של נשים, וזה השראה אינספור ניחוחות אחרים כי היה בצע.

שנות ה -90 היו שיא של בושם בריזה הים, עם ניחוחותיהם הממריצים, התוססים, והארוכים. מותגים רבים בעקבות המגמה הזו, אבל מעטים נהנו הצלחה כמו Esey Miyake של L'Eau d'Issey. זה נחשב אייקון זה סוג של בשמים מאז שחרורו 1992.

גברים יכולים ליהנות זה ניחוח L'Eau d'Issey Pour Homme.

בושם קלוני לנשים

מעבר לאלה שהוזכרו כבר, יש הרבה יותר בשמים זמין עבור נשים הכוללות Calone בהרכב שלהם. חקור כמה מהם בדלפק הבושם או חפש כל מה שכותרתו במילים כמו "ים" או "אוקיינוס".

 • כריסטיאן דיור דיונה
 • אסקדה סורבטו רוסו
 • L'Eau Par Kenzo עבור נשים
 • ג 'ורג' בוורלי הילס חלום האוקיינוס ​​עבור נשים
 • ראלף לורן
 • Roachas Aquawoman

בושם קלוני לגברים

קולון רבים של גברים פופולריים גם תכונה Calone, כולל כמה מהשמות הגדולים ביותר בשמים. זכור כי colognes לא תמיד לקדם את היבט רוח הים שם כי זה עשוי להיראות כמו נשית מדי בשיווק. עם זאת, אתה יכול לשאול על דלפק מי קולוני עבור כל דומים לאלה.

 • קנזו הומה וקנזו הומה טרי
 • קלווין קליין
 • ג 'יל סנדר
 • הוגו בוס הוגו
 • דונה קארן DKNY גברים

מקורות:

Behnke מ כימיה חוש הריח: Calone חלק 2-חיפוש אחר מלכודת עכברים טובה יותר. קולון. 2015.

בהנקה מ. הריח קלון - ריח הים (ואבטיח). קולון. 2015.

באטנר א. ספרינגר ספר ריח. צ'אם, שוויץ; הוצאת ספרינגר אינטרנשיונל: 2017.

No Replies to "איך קלון לתת בושם ריח הים בריז?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  55 − = 54