כיצד לתת לעצמך סלון מניקור ראוי בבית | insightyv.com

כיצד לתת לעצמך סלון מניקור ראוי בבית

כיצד לתת לעצמך סלון מניקור ראוי בבית

למה להוציא כסף כל כמה שבועות על מניקור מקצועי כאשר אתה יכול לעשות את זה בעצמך בבית? בצע את השלבים הבאים כדי לקבל סלון ראוי למניקור ולקבל את הסקופ על כמה סודות מניקור הטוב ביותר שלנו. ברגע שאתה שולט בו, נסה לתת לעצמך פדיקור מדי!

צעדים לתת לעצמך מניקור

הנה איך לתת לעצמך מניקור.

 1. התחל על ידי הסרת לק שלך הישן מסמר. אתה יכול לבחור מסיר פולנית ללא אצטון אם יש לך גוון בהיר או מסיר אצטון עבור גוונים כהים (אצטון ניתן לייבש את הציפורניים). כדי להיפטר פולנית תקוע בפינות הציפורניים, להשתמש מקל אורנג ‘ו עם קצה מכוסה כותנה וטבל מסיר לק. אם הציפורניים שלך מוכתמות, אתה יכול לקרוא עוד על איך לתקן את כתמי הציפורן.
 1. קליפ הציפורניים שלך ישר על פני אורך אתה מעדיף, ואז הקובץ מסמרים בכיוון אחד ולכן הפינות מעוגלות מעט. סיום על ידי הגשת עם הצד בסדר כיתה. כדי להבטיח את הציפורניים הם באותו אורך לאחר הגשת, קו כל מסמר עם עמיתו.
 2. להחיל מסיר לציפורן cuticles. אתה יכול לדלג על שלב זה אם אין לך מסיר לציפורן או לא רוצה להטריד עם זה. אנחנו לא מאשימים אותך.
 3. חשוב להשרות את הציפורניים לפני דחיפת הגב. הכן מסמר להשרות על ידי הנחת כמה טיפות של חוחובה או שמן שקדים (בקמצוץ, כל השמנים יעשה) בקערה של מים חמים. משרים את הידיים במשך 5 דקות. פט יבש.
 4. עכשיו על הכנה לציפורן. טוויסט חתיכת כותנה רטובה במים על קצה של מקל אורנג ‘ו בעדינות לדחוף את העור שלך. אלא אם כן אתה מקצוען זה, אנחנו לא ממליצים לחתוך את cuticles כי אתה מסכן ניקינג העור שלך (זה לא כיף). השתמש מקל אורנג ‘ווד לנקות מתחת לכל מסמר.
 1. משרים כדור צמר גפן במסיר לק. זה preps את הציפורניים עבור פולנית. אתה רוצה להיות כמו משטח נקי ככל האפשר לפני החלת פולנית.
 2. החל באצבע הזרתית, החילי מעיל בסיס דק על כל 10 אצבעות. מעיל בסיס מגן על הציפורניים שלך מהפולנית.
 3. עכשיו על החלק הכיפי: פולנית! כאשר מציירים מסמרים, רזה את המעיל, יותר טוב. נסה לנגב צד אחד של המברשת על הבקבוק, ולאחר מכן להשתמש בצד השני כדי לצייר ציפורניים. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, להחיל פולנית ב 3 משיכות: למטה במרכז, בצד אחד ולאחר מכן למטה את השני.
 1. המתן 2 דקות, ולאחר מכן להחיל מעיל השני של פולנית. מנע צ ‘יפס על ידי צחצוח הלק על הקצה עוטפת את הלק מתחת לציפורן.
 2. לנקות כל פולנית תועה עם מקל אורנג ‘ווד עטוף כותנה ו לחות עם מסיר פולנית.
 3. סיים עם מעיל עליון ברור. תנו לציפורניים להתייבש לפחות 20 דקות.

No Replies to "כיצד לתת לעצמך סלון מניקור ראוי בבית"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  9 + 1 =