איך לקנטר את השיער שלך – insightyv.com

איך לקנטר את השיער שלך

שיער מקניט הוא כל כך 1960s, נכון? לא בסדר. לדעת איך להקניט את השיער שלך כראוי יכול להיות ההבדל בין שיער שטוח, חסר שיער ושיער נהדר. 

טיפים להקניט את השיער שלך יותר נפח

המפתח כדי להפוך את השיער הקנטרני נראה טוב היא להימנע מלצאת החוצה. ראש מלא של שיער מקניט לא נראה טוב על אף אחד, הנה איך להשיג ראש נהדר של שיער הקניט קלות.

דגש על הכתר ועל שורשים

להקניט את הכתר ואת השורש ולא בכל רחבי ייתן לך בדיוק את הכמות הנכונה של נפח.

טיפים אלה לעבוד על כל מרקם השיער, אם יש לך שיער דק, עדין, גלי, ישר, מתולתל, או גס.

השתמש מסרק Rattail או מברשת מברשת חזיר

בעוד כמה סטייליסטים ממליצים להשתמש מברשת חזיר שטוח מגובה במקום מסרק כי מברשות יכול להיות קל יותר על השיער שלך, מסרק rattail בטוח מאוד אם אתה משתמש בו כראוי. כך או כך, אתה לא יכול להשתבש.

הכנת השיער שלך להקניט על ידי הוספת מרקם

כדי להכין את השיער שלך עבור נפח המניע מתגרה, אתה צריך ליצור מרקם בשיער. המרקם הטוב ביותר הוא שיער שלא נשטף. אבל בגלל שרובנו אוהבים שיער נקי, אתה יכול לשטוף את השיער שלך, פשוט לדלג על מרכך במקלחת ולהימנע כל serums או שמנים המוסיפים חלקלקות לשיער. אתה צריך את המרקם להקניט להחזיק.

הוספת המרקם היא פי 3:

 1. מלח ספריי spritzed על השורשים כאשר השיער לח הוא יעזור לתת מרקם לשיער. הפוך את עצמו עם המתכון שלי או לנסות גרסה קנה חנות. המוצר המומלץ הוא Bumble ו- Bumble Surf Spray.
 1. לאחר השיער יבש, מפזרים קצת אבקת התינוק או לרסס שמפו יבש על הכתר ואת השורשים. 
 2. לאחר קטע מקניט, רסס ספריי שיער גמיש לפני שעבר על סעיף אחר. זה יחזיק את “להקניט” במקום. אתה יכול לקנות תרסיס טוב מבית מרקחת, כגון Nexxus ניו יורק סלון מסרק טיפול דרך.

  עבור מלמטה למעלה

  הרעיון הוא להקניט מלמטה למעלה כך החלק העליון שוכב שטוח מושלמת על הקן שלך של השיער. כדי לעשות זאת, אתה רוצה קטע השיער לתוך השכבה העליונה ואת השכבה התחתונה. השכבה העליונה היא שכבה דקה מאוד, כי לא יהיה להקניט וזה יהיה שכב על השיער הבא שלך.

  סעיף השכבה העליונה באמצעות סוף ארוך של מסרק rattail שלך קליפ אותו למקום.

  עבודה לפי סעיף

  בהתאם לסגנון שלך, אתה יכול לבחור להקניט רק את החלק האחורי של השיער או הצדדים גם כן.

  כדי להקניט, לתפוס קטע שיער זה בערך חצי אינץ ‘רחב ולמשוך אותו מתוח הרחק מהראש שלך. השתמש במסרק כדי בעדינות backcomb השיער מתחיל מ כ 4 ס”מ מן הכתר שלך. הרעיון הוא לקבל את השיער קצר יותר כדי scrunch יחד על הכתר. מסרק 3 עד 4 פעמים לפני הנחת השיער שלך ועובר על קטע אחר.

  “הקפד להסיר לגמרי את השיניים של מסרק rattail משערך לאחר כל שבץ מדויק, למטה,” אומר דרק מעצב שיער מארק טאונסנד במגזין Allure. “בדרך זו, אתה בעצם בונה את מסת השיער, לא רק דוחפת אותו”.

  ריסוס כל קטע עם ספריי השיער.

  סיים חזק

  עכשיו השורשים שלך הם הקניט, זה הזמן להחליק את החלק העליון על החלק התחתון מקניט.

  מסרק בעדינות את השכבה העליונה במקום וסיים עם hairspray.

  עכשיו אתה יכול להיות יצירתי. סלסל את השיער שלך ב rollers, חלקלק השיער לאחור נמוך או גבוה קוקו או למשוך את headb למקום. כיף עם נפח חדש.

  כדי להסיר את הקנטר מהשיער שלך, בעדינות מסרק אותו מקצות השיער שלך הכתר שלך, עובד את הדרך למעלה. אתה יכול גם slather על מרכך כדי להסיר קשרים במקלחת.

  No Replies to "איך לקנטר את השיער שלך"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.