כיצד לגלות אם היית עושה בלונדינית גדולה | insightyv.com

כיצד לגלות אם היית עושה בלונדינית גדולה

כיצד לגלות אם היית עושה בלונדינית גדולה

שמעתם את האמרה הישנה כי רבותי מעדיפות בלונדיניות. להיות בלונדינית היה קשור להיות כיף, סקסי וזוהר במשך עשרות שנים.

אבל הוא רעם פשתן לכולם? לדברי סטייליסטים, יש גוון של בלונדינית לכל צבע העור. בעוד הגוון החדש שלך עשוי להיות יקר כדי לשמור, הולך בלונדינית יכול להחיות את המראה שלך.

האם אתה עושה בלונדינית טובה?

אם היו לך מנעולים בלונדינית כילד, רוב הסיכויים שאתה תיראה נהדר כמו מבוגר בלונדינית.

אבל גם אם תמיד היה לך שיער כהה, אתה עדיין יכול סלע שיער זהוב.

קבל את הגוון הנכון

הניגוד בין הפנים שלך לשיער חשוב כאשר הולכים בלונדינית. אם יש לך עור הוגן, את צבע השיער הגדול ביותר שאתה יכול לעשות טעות ללכת קל מדי. הולך מדי חיוור יכול לשטוף אותך. צבע השיער הטוב ביותר מאפשר ניגודיות משוויץ הפנים.

אתה צריך לקבל All-Over צבע או הבהרה?

כאשר אתה הולך בלונדינית או בלונדר, יש לך שלוש אפשרויות:

  • צבע חד-פעמי
  • עיקרי הדברים
  • צבע יחיד לעבד כדי להבהיר את הבסיס שלך על אשר מעצב שלך מוסיף מדגיש

צבע תהליך יחיד הוא זול יותר מאשר מדגיש. אבל הזהיר: All-over צבע בלונדיני יכול להופיע מונוכרומטי נראה הכי פחות טבעי של 3 אפשרויות צביעה.

אם יש לך בסיס צבע שיער נהדר, אתה יכול לדלג על כל צבע ולקבל מדגיש במקום. בסיס נהדר עבור מדגיש הוא “מים” או “מלוכלך” שיער בלונדיני. תמיד לשאול את מעצב אופנה לשים לב מיוחדת לשיער סביב הפנים שלך.

מדגיש קל יכול להפוך את הפנים שלך “פופ”.

אם השיער שלך הוא כהה בכל מקום, הסטייליסטית שלך יכול קודם להבהיר את הבסיס שלך בלונדינית באמצעות צבע תהליך יחיד, ולאחר מכן להוסיף נקודות עיקריות כדי ליצור עומק ומרקם. הבהרה להפוך את השיער נראה טבעי יותר נשיקה השמש. אתה לא רוצה ללכת בדרך הזאת אם יש לך את השיער שלך יישר כימית או permed.

אתה אף פעם לא צריך הנושא שיער יותר משני תהליכים כימיים.

ודא שאתה יכול לעשות את זה מחויבות בלונדינית שיער

בדיוק כמו שיער קצר הוא תחזוקה גבוהה כי אתה צריך לקבל את השיער שלך כל שישה שבועות, בלונדינית יכולה להיות צבע תחזוקה גבוהה מאוד. אתה צריך להתחייב קבוע קופצים ומוצרים מתאימים כדי לשמור את זה נראה טבעי ורענן.

בשל צמיחת שורש, כל צביעה צריך להיות נגע כל ארבעה עד שמונה שבועות, ואילו מדגיש יכול להימשך עד חודשיים או שלושה, תלוי איזה סוג אתה מקבל. שאל את הסטייליסט על טיפול מבריק בעקבות צבע שלך. Gloss מגביר את הצבע ועושה שיער בהיר יותר.

אם אתה עסוק בעבודה או בבית ואתה יודע שאתה לא תעשה טיולים רגילים לסלון שלך, שקול הפנים מסגור מדגיש בלונדינית או הולך ombre. כאשר הוא יגדל, זה ייראה טבעי יותר.

אתה צריך לעשות את צבע משלך?

צבע שיער DIY יש כברת דרך ארוכה ואפילו כמה עורכי היופי העליון מודים שהם צבע השיער שלהם. אתה יכול לעשות בעצמך תהליך יחיד, לתת לעצמך מדגיש ואפילו לגעת שורשים על שלך. העיקרון העיקרי של האגודל עם צביעת שיער בבית הוא לעולם לא ללכת יותר משני גוונים בהירים יותר בצל הטבעי שלך. “עבודה צבעונית רעה אחת תיקח לצבע מקצועי שניים או שלושה ביקורים בסלון לתקן”, אומר קולורסיסט ניו יורק, שרון דוראם, ב”הארפרז באזאר “.

אז אתה רוצה ללכת פלטינה?

לא כל גווני העור נראים טוב עם שיער בלונדיני סופר. בנוסף, לא כל השיער יכול להתמודד עם עיבוד קשה זה כרוך כדי לקבל את הגוון המדהים של אולטרה לבן. גלה אם שיער פלטינה מתאים לך ואז לעיין בתמונות של צבע שיער פלטינה מדהים.

שקול את התספורת בעת קבלת צבע

כאשר הולכים לשינוי דרמטי, לחתוך את השיער שלך לפני הלבנה כך צבע משלים את החתך.

שיער כהה? קח את הזמן שלך בלונדינית

חזן מזהיר כי ברונטיות שחובבות בלונדיניות לא צריכות לרוץ פנימה. “אפילו בסלון השיער שלך יתבהר כל כך הרבה בבת אחת – דחף אותו רחוק מדי והוא הופך לכתום”, אומר חזן במגזין “אלור”. “עשה קצת כל חודש, אז אתה יכול לשלוט על נחישות.”

אתה הולך על נקודות עיקריות, אבל איזה סוג?

יש ביסודו של דבר 4 סוגים של מדגיש: בסיסי לסכל מדגיש, balayage או “ציור שיער”, chunking או “piecing” ו lowlighting.

לסכל מדגיש להוסיף גדילי צבע לשיער. אתה יכול לקבל עד 5 גוונים שונים של השיער כדי שזה ייראה טבעי יותר ופחות מונוכרומטי.

Balayage, או “ציור שיער”, מאפשר לסטייליסט להוסיף פסים טבעיים של צבע לשיער בחללים גדולים או קטנים יותר. זה הכי טוב עבור נשים עם צבע בסיס נהדר שרוצים ללכת רק כמה גוונים בהירים יותר. אתה לא צריך לקבל שורשים נגע עד כמה עם balayage כמו שאתה עושה foils.

Lowlighting מאפשר לסטייליסטית להוסיף גוונים כהים יותר לשיער צבע יותר ניגודיות.

להגן על ההשקעה שלך

שיער בלונדיני רגיש כלור והשמש. קרא על כמה טיפים כדי להגן על צבע השיער הבלונדיני שלך. כמו כן, לבדוק את רשימת המוצרים הטובים ביותר עבור שיער צבעוני.

כיצד Prep שיער עבור סלון לבקר או בבית Dye עבודה

בריא השיער שלך, עוד זה ישמור על צבעו. כדי להכין שיער לצביעה, slather על טיפול מיזוג עמוק כמו Kérastase פריז Réflection Chroma השתקפות- Radiance שיפור מסכה 4-5 ימים לפני. גדילי יהיה נקבובי פחות יהיה לנעול לצבוע טוב יותר.

זה פחות מזיק ללכת מאור לחושך אז מן כהה לאור, אז אם השיער שלך הוא שביר או יבש יבש, לשקול מחדש את השיער שלך בצבע עד השיער שלך הופך בריא.

שיער בלונדיני והאישה המבוגרת

ההנחה הרווחת היא כי השיער צריך לקבל קל יותר עם הגיל. זו הסיבה שאתה רואה כל כך הרבה נשים בלונדיניות מבוגרות – שיער בלונדיני נוטה לכסות אפור היטב. אבל לא כל הנשים נראות טוב עם שיער בלונדיני. אם העור שלך אינו מתאים בלונדינית, לשקול צבע רב גוני במקום. אתה יכול לצבוע את השיער שלך כהה עם קרמל או אובורן מדגיש, למשל.

כיסוי אפור עם צבע קרם קבוע או לבקש מעצב שלך להוסיף כמה מדגיש (אלה אינם דורשים תחזוקה הרבה).

שקול את הדפדפן שלך

אני אוהב את הניגודיות של הגבות הכהות הטבעיות שלי עם הבהירות הבהירות יותר שלי, אבל נשים שיש להן גבות כהות סופר עשויות לשקול להבהיר אותן קצת. אבל אל תעשי את זה בעצמך. שאל את מעצב אופנה כדי להבהיר את הגבות. זכור לעולם לא להתאים את הגבות שלך את צבע השיער החדש שלך, ההימור הטוב ביותר הוא להתאים את הצבע שלך להדגיש כהה שלך או את צבע הבסיס מתחת.

מגמות חם צבע שיער

קולוריסטים בסלונים החמים ביותר יש כל מיני טריקים מדהימים בשרווליהם. Colorist הארי ג ‘וש של ג’ ון פרידה סלון בניו יורק נותן ללקוחות מודל סקסי שיער באמצעות “המפרט”. הוא מחיל כמה גוונים של נקודות אור דקיקות לאורך השיער, אף פעם לא מתקרב יותר מדי לקרקפת. הוא גם מסיר את השיער יותר בתחתית, שם השיער טבעי oxidizes הראשון. התוצאה היא צבע תחזוקה נמוכה זה נראה רענן טבעי להפליא.

הולך בלונדינית? זמן לשנות את האיפור

אם אתה משנה את צבע השיער שלך ולהיות בלונדינית, אתה רוצה לשנות את האיפור שלך, יותר מדי.

כדי לגלות מה האיפור גוונים וצבעים להיראות הכי טוב עם שיער בלונדיני, ראה איפור טיפים על ידי צבע שיער.

No Replies to "כיצד לגלות אם היית עושה בלונדינית גדולה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 7