הסוד ללבוש שפתון אדום

הסוד ללבוש שפתון אדום

שפתון אדום הוא קלאסי אוניברסלי ועדיין לא לצאת של סגנון. עם זאת, נשים רבות מניחות שהן אינן יכולות ללבוש אותה. אבל שפתון אדום flatters כל פנים ובכל גיל. הסוד לאדום הימני נמצא במציאת הגוון הנכון לגוון העור שלך ומשלים את השפתיים באיפור פשוט.

הסוד שקרים בשאר הפנים שלך

שפתון אדום הוא מבט הצהרה, כמו המושכים את העין כמו שרשרת גדולה או צוואר תכשיט.

כדי לגרום לזה לעבוד, לשמור את שאר הפנים פשוט ורענן. קונסילר קטן, מעיל של מסקרה וסחף של אדום על השפתיים הוא סגנון נועז וחסר זמן. לקבלת ויבר וינטג, לעשות עין החתול הקלאסי, אבל לשמור על שאר העור חשוף.

קו בתוך השפתיים

קו השפתיים שלך כדי להפוך את הצבע האחרון יותר. Lipliner ברור מונע השפתון שלך מן נוצה נותן את השפתון משהו כדי להיצמד והוא יכול להפוך את צבע להישאר במשך שעות.

אם אתה מעדיף lipliner עם צבע, כגון אם אתה רוצה overdraw הפה שלך כדי להפוך את השפתיים שלך נראה גדול יותר, לבחור אדום שמתאים את העור שלך ואת הטון ולמלא את השפתיים לחלוטין כדי לספק בסיס.

בחר את הגוון הנכון

אם יש לך עור מגניב toned, כלומר יש לך עיניים כחולות או ירוקות ועור בצבע ורוד, מקל עם גוונים אדומים שיש להם גוון כחול זה, ולא גוון כתום. הצבע יהיה להחניף את העור הרבה יותר בקלות.

אם יש לך עור חם שרירי, כגון בעל עיניים חומות ועור הזהב, לחפש אדומים עם בסיס חום או כתום.

כאשר יש ספק, לנסות חבורה של גוונים שונים על הדלפק איפור באמצעות דוגמיות דוגמת עד שאתה

מיזוג הוא ב

כדי להפיק את המרב שלך, לנסות מיזוג צבעים כדי לקבל את המראה המושלם. השתמש אדום בוהק על כל השפתיים, ולאחר מכן להשתמש בגוון כהה רק באמצע כדי להפוך את השפתיים שלך נראה גדול ומלא.

לחלופין, אם אדום הוא מראה חדש בשבילך, נסה ערבוב ורוד קלאסי שלך או שפתון בעירום עם קצת אדום כדי להוסיף קצת צבע למראה הרגיל שלך. אתה עשוי לגלות כי הוספת קצת צבע בכל יום ממש עדכונים האיפור שלך ואתה תהיה נדנדה שפת אדום מלא בתוך זמן קצר.

לחות

השפתיים שלנו דקות ככל שאנו גיל ושפתיים כהות יכול להדגיש אותם. השתמש בלחות moisturizing ו exfoliate השפתיים שלך לפני החלת שפתון שלך. השתמש במברשת שיניים ישנה ומברשת את השפתיים לפני השינה, ועוקב אחר כך עם מרכך לחות אחר כך. השפתיים שלך יהיו הבד המושלם למבט נועז.

אדום נראה טוב על כל צבע העור ובכל גיל. אמנם זה עשוי להיות מבט נועז יותר מאשר שפתון נייטרלי אתה רגיל, זה יכול להיות בעל השפעה גדולה לשדרג את המראה כולו שלך.

No Replies to "הסוד ללבוש שפתון אדום"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 5