האם טונרים העור הכרחי? – insightyv.com

האם טונרים העור הכרחי?

נשים רבות מניחות שהן זקוקות לטונר. הם מאמינים כי hype השיווק כי הוא מסיר את האיפור הנוסף ושמנים על העור שלך תוך צמצום הנקבוביות. יש מאות טונרים בשוק. כל מותג מוכר אותו. אבל טונר באמת הכרחי?

לא, אלא אם כן יש לך עור שמנוני באמת. “טונרים רק להוסיף צעד נוסף והוצאות”, אמר ג ‘פרי דובר, MD, פרופסור לקליניקה דרמטולוגית בבית הספר לרפואה באוניברסיטת ייל ב O, מגזין אופרה.

בעוד אנשים רבים מרגישים טונרים באמת לנקות את פניהם, הסרת כל שאריות עודף איפור, עורכי היופי ביותר מסכימים טונרים הם לא “חייב להיות” חלק של רוב האנשים משטר טיפוח העור. מאחר שרוב הטונרים המודרניים אינם ייבוש כמו אלה של העבר, הם כנראה אינם מזיקים לרוב סוגי העור. עם זאת, זה עומד לדיון, כפי שתראה להלן.

אז מי צריך להשתמש בטונר? אנשים עם עור שמנוני מאוד או אקנה נוטה אלה מאיתנו שרוצים טיהור נוסף לאחר לובש הרבה איפור. אם אתה אוהב את הטונר שלך ובתמים מאמין שזה עובד, אז בכל האמצעים לא לזרוק אותו. מה שחשוב הוא התגובה של העור שלך אליו, לא את ההייפ סביב הצורך של טונר בעולם היופי.

מה אומרים מומחים

“כיום רוב רופאי העור מסכימים כי טונר אינו נחוץ, ומטרתו העיקרית היא להסיר עקבות של איפור וניקוי שיורי, אך ניקוי איכותי, אפילו קרם, צריך לשטוף בקלות במים בלבד.

כמה נשים כמו העובדה טונר משאיר את הפנים שלהם חזק וחלק. אבל אותה תחושה מתוחה, מתקתקת, מעידה על יובש “.

“לדלג על הטונר, כשאנחנו אומרים את זה במגזין, אנחנו תמיד מקבלים מכתבים זועמים מן האסתטיקה אומר העור הוא לא ממש נקי עד שזה היה סחוט למטה.

אבל רופאי עור אומרים טונר יכול להיות יבש מדי על כל העור אבל oiliest. אם אתה לא יכול לעמוד בפיתוי של כדור כותנה, ודא בקבוק שלך הוא ללא אלכוהול. “- Allure של” וידוי של עורך יופי “(לקנות אותו אמזון).

“עבור נשים רבות, טונרים הם הצעד ההגיוני הבא במשטר טיפוח העור, אבל אני לא קונה את זה.אם הם נקראים balancers, הבהרת lotions, purifiers העור, או acringents (החזקים ביותר), טונרים הם יקרים מרק מים, צבע, חומרים משמרים, אלסר המכשפה, אלכוהול – ולא הרבה אחר.למעשה, עבור רוב הנשים, הטונרים הם מוצר מיותר: הטונרים אמורים להסיר כל זכר אחרון של שמן, זיעה ואיפור מהפנים – אבל זה יהיה טוב ניקוי.טונר יגרום הנקבוביות שלך נראה קטן יותר על ידי נפיחות הרקמה סביב הנקבוביות, אבל קרם לחות יעשה את אותו הדבר – ועוד. ” – “יופי, יסודות חדשים” של רונה ברג (לקנות אותו אמזון)

“לעתים קרובות נמכר כמו צעד חובה, טונרים הם אופציונליים באמת.” – בובי בראון ב”ביבי בראון ביוטי “(קנה אותו מאמזון)

“עובדה: אתה כנראה לא צריך טונר.חברות רבות skincare מתעקשים כי ניקוי / טון / moisturize צריך להיות בסיסי, שלושה שלבים משטר טיפוח העור, אבל אנחנו לא מסכימים.

(כך גם איב לום, אמנדה לייסי וג’נט פילדרמן). “-” Total Beauty “מאת שרה סטייסי וג’וזפין פיירלי (קונה את זה מאמזון)

“ביוטיקאים מנסים לעיתים קרובות למכור לנו את זה באמצעות טונר במהלך הפנים, הם” סגירת הנקבוביות. ” נקבוביות הם לא דלתות מעלית שיכולים לפתוח ולסגור “. – “סה”כ יופי” של שרה סטייסי וג ‘וזפין פיירלי (לקנות אותו אמזון)

“יש משהו בטונרים שאנשים אוהבים, טונרים הם למעשה שרידים של הימים שבהם רוב חומרי הניקוי השאירו שאריות כבדות על העור ואחד צריך להסיר את זה על ידי נקיטת צעד נוסף זה.מנקה היום לנקות הרבה אחרי עצמם, כך טונר עם פעולה חזקה עפיפה מיותרת, במקרה כלשהו, ​​שלא לדבר על התייבשות. ” – “גיל פחות” על ידי פרדריק ברנדט, MD (לקנות אותו אמזון)

מומחי היופי המקדמים טונר

מכל ספרי היופי שלי, אלה שלושה שמזכירים את הטונר כבונוס (עדיין, הם לא רואים בהם “חובה”):

“אם העור מרגיש שמנוני מדי או שאתה לובש הרבה איפור, טונר יכול לנקות את כל מה שמנקה שלך השאיר מאחור.הנוסחאות החדשות הן ללא אלכוהול ולא להפשיט את העור של השמנים הדרושים שלה.” בובי בראון ב “בובי בראון חי היופי” (לקנות אותו אמזון)

“טונרים חופשיים נטולי ריח הם אופציה מצוינת לטיפוח העור על כל סוגי העור, והם בסדר גמור כשם שהם מסירים את הניקוי, טונרים יכולים גם להרגיע את העור, לחות אותו בקלילות ולספק הגנה נוגדת חימצון ואנטי-גירוי”. – “תנ”ך היופי” של פאולה בגון (לקנות אותו אמזון)

“טונר הוא דבר מסקרן … הוא נועד לרענן ולחדש את העור בכל פעם שאתה מרגיש שאתה זקוק לו, הוא מנקה, מחליק, פועל כנוגד דלקתיות ומסייע למזער נקבוביות תוך כדי מניעת הפריצה. זה נותן לעור שלך דחיפה, צליל טוב זוהר בריא. ” – “היופי Buyble, מוצרי יופי הטוב ביותר 2007” על ידי פאולה קונוויי ו מורין רגן (לקנות אותו אמזון)

קוראי About.com שלי שוקל ב

גם לקוראים הנאמנים שלי יש דעות. כתבתי בלוג לשאול אם טונר היה הכרחי וכל כך הרבה כתב עם היתרונות והחסרונות של הטונר. הנה הם:

“אני משתמש בטונר שלי בערך 3 פעמים בשבוע, רק כשיש לי פצעון, תמיד היתה לי בעיה עם אקנה, ואחרי שהשתמשתי באקנה של קאלנדולה נטול אלכוהול של קיהל (קניתי אותו מאמזון), האקנה שלי פינה הרבה.” ג’וליה –

“ראשית, אני עובד עבור דוכן קוסמטיקה בחנות כלבו ואני ממליץ על שימוש בטונר, יש שתי סיבות טובות לטונר: סיבה אחת היא מקבלת קצת עקבות של האיפור שלך שאולי השארת אחרי לשטוף את הפנים בלילה. הסיבה השנייה היא שתשתמש פחות קרם לחות. ” קימברלי

“אני איש מקצוע מורשה לעיסוי העור ונמצא בעסק כבר 20 שנה, מעולם לא שמעתי מישהו אומר שטונרים הם חסרי תועלת”. – אודט

“היה לי עור שמנוני מאז גיל העשרה שלי ומצאתי כי השימוש בטונר רק עשה את העור יבש מדי …

בעוד אני מכבד את דעות / הערות שאינן פרו טונר, אני חייב מאוד לא מסכים “- LS בראון

“כמו שאודט אומרת, טונר משמש לשחזור חומצה PH טבעית של העור (חומצה), כי סבון אלקליני או הורס ניקוי, משאיר טונר מתוך השגרה שלך פירושו העור נותר ללא הגנה מן האלמנטים זיהום קרם לא יכול להתמודד לבד “. – לורנה

No Replies to "האם טונרים העור הכרחי?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.