כיצד להשתמש אייליינר כמו מקצוען

כיצד להשתמש אייליינר כמו מקצוען

Eyeliners וכיצד ליישם אותם יכול להיות מבולבל. במקום רק עיפרון ספינות, עכשיו אתה יכול לבחור מתוך מגוון של סוגים, כולל ג 'לים ונוזלים. ואז, להבין איך להשתמש בכל אחד יכול להיות מכריע. אבל אין צורך להיכנס לפאניקה. בסוף מאמר זה אתה צריך לדעת לא רק איך ליישם אייליינר, אבל איך לעשות עין החתול, עין מעושנת עין בסיסית במשך היום. תוכלו ללמוד גם על סוגים רבים של eyeliners ואילו מהם טובים יותר מאחרים.

סוגים שונים של Liner

אתה יכול להשתמש בעיפרון אייליינר, אניה נוזלית, או מברשת אייליינר טבול בצל עמוק לעיני קו. אם אתה משתמש בעיפרון, להגדיר את הקו עם eyeshadow כי שורות penciled נוטים להמיס ולא יישאר לשים כל היום.

כיצד ליישם אייליינר נוזלי

כדי להחיל אייליינר נוזלי, קו את העין מבפנים הריסים החוצה החוצה אחד גדול לטאטא. אתה יכול גם קו העין מאמצע קו הריסים החוצה, ואז לסיים את הקו מן הפינה הפנימית של העין לאמצע.

עוד טריק אייליינר נוזלי דורש יד יציבה ויהפוך העיניים להיראות רחבה יותר.

 • התחל בעין חשופה לגמרי.
 • על הריסים העליונים, מנקד את אניה נוזלית לתוך רווחים בין הריסים, מנענע את אניה לתוך הריסים. התוצאה אינה אמורה להיות קו. זה אמור להיראות כאילו הריסים עצמם עבים מאוד בשורש.
 • החל מסקרה.
 • השווה עין לעין בלתי מזוינת אחרת.

  הבסיסי "אני הולך לעבודה או סוף שבוע" עין

  זוהי עבודה מושלמת או סוף שבוע לחפש נשים שרוצות עיניהם פופ בלי להסתכל יותר מדי לעשות.

  המפתח לעין הבסיסית הוא להחיל ביד קלה. העין הבסיסית היא על כל להופיע טבעי, אז שקול חום עמוק (לעומת שחור) אייליינר אם יש לך שיער בהיר.

  • מחזיק את העור של המכסה העליון שלך מתוח, לעקוב אחר הריסים העליונים מבפנים של העין עם עיפרון, או מברשת אייליינר טבול בצללית כהה. לקבלת מבט דרמטי יותר, להפוך את הקו החיצוני קצת עבה יותר מבפנים ולהרחיב אותו רק מעבר לקו הריסים.
  • לאחר קו מוגדר, לעקוב אחר זה עם אניה נוזלי. לא יציב? שמור את המרפק על השולחן. (אתה יכול לדלג על שלב זה, אבל זה יהיה להחזיק את אייליינר יותר אם אתה כולל את זה).
  • הגדר אניה עם צללית.
  • החל צללית או עיפרון לעיניים כדי להוריד את הריסים. החל לצבוע עיפרון או עיפרון עמוק לאורך הריסים התחתונים מבחוץ. אם אין לך עיניים רחבות, אל תצמיד את המכסה התחתון. במקום זאת, עצור באמצע הדרך. אם אתה משתמש בעיפרון, להכתים את הקו עם האצבע שלך אז זה נראה יותר טבעי.

  עין סמוקי

  אולי אין עוד - פועל איפור מגמה העין מאשר העין עשן, אשר אין שום סכנה של יוצא של סגנון. המפתח כאן הוא לשלב היטב. כמו כן, הקפידו לשמור על כל אור איפור אחר או להסתכן מחפש יותר מדי. אתה לא רוצה את שאר האיפור שלך להתחרות עם העיניים שלך.

  • מחזיק את העור של המכסה העליון שלך מתוח, להחיל אייליינר מ בְּתוֹך בפינת העין כלפי חוץ. צייר strokes לתוך הקו lash. באמצע הקו צריך להיות קצת עבה יותר בקצוות.
  • השתמש להחליף כותנה כדי "לכתם" את אניה.
  • דאב מברשת eyeshadow לתוך eyeshadow עמוק לצבוע ולהחיל על אייליינר כדי להגדיר את הקו (מכה על המברשת הראשונה כדי להסיר כל צל עודף). אניה שכבתית עם צל היא הסוד לעין מעושנת מושלמת.
  • צל טוב לערבב, ולאחר מכן בצע עם צללית.

  העין הנועזת, הדרמטית

  עיניים נועזות הן בחירה דרמטית לערב. נסה גוונים אייליינר אחר מאשר שחור עמוק עבור מראה מגניב. אתה יכול להשתמש או אניה נוזלי או לנסות את הטריק של האיפור ולהשתמש במברשת צללית זווית טבול בצללית עמוק. דלג על העיפרון למראה זה.

  • מחזיק את העור של המכסה העליון שלך מתוח, להחיל את אניה נוזלי מן אֶמצַע של העין אל הפינה החיצונית של העין.
  • צייר קו השני מהפינה הפנימית של העין שלך, נותן את שתי שורות להיפגש. הקצה החיצוני של הקו צריך להיות עבה יותר מבפנים. אם יש לך עיניים שקועות, הימנע מלעבור את הקו עד לפינה הפנימית.

   אתה צריך קו את הפנים של העין שלך?

   רירית החלק הפנימי של העין, המכונה "הידוק" הוא אופנתי מאוד שנוי במחלוקת. כמה מומחים טוענים בטנה קו המים של העין יכול להציג חיידקים בעוד אחרים מאמינים שזה יכול לגרום לעיניים להיראות קטנים ואפילו "חרוזים". בעיה אחת גדולה היא האיפור שוטף משם עם הדמעות שלך לא יישאר שם. אבל נעשה בצורה נכונה, אתה יכול למנוע כל בעיה עם חיידקים (לחדד את העיפרון לפני החלת) ואת העיניים שלך לא ייעלם לתוך הפנים שלך. שימוש איפור עמיד למים גם עוזר.

   המראה יכול להיות מדהים. קבל את עצות היישום שלי Tightlining: איך לעזור אייליינר על פני הפנימי להישאר.

   עין החתול

   תשכחו את העצה שאולי קראת בעבר לא כדי למתוח את הקווים הפנימיים של העיניים כי זה גורם לעיניים להיראות זעירות. עיני חתול סקסי הן מראה מגניב ללילה. המפתח למראה זה הוא להחיל קו דק על בְּתוֹך שולי המכסים. הקפד לחדד את העיפרון לאחר בטנה.

   • מחזיק את העור של המכסה העליון שלך מתוח, נקודה נוזל אניה לאורך קו הריסים העליון קרוב ככל האפשר לעין. החל קו מהפינה לפינת העין, מרחיב את הקו כלפי מעלה בפינה החיצונית של העין. תן ליינר לייבש במשך כמה דקות לפני נגיעה.
   • החזיקו את המכסה התחתון והשתמשו באנייה רק ​​לשלושת רבעי השפה. דעוך את הקו כפי שאתה מתקרב דמעה צינור.

   לקבלת גרסה רכה יותר של המראה הזה, להשתמש במכחול eyeshadow ו לטאטא בצבע חום בהיר או חום על הקו התחתון lash.

   סודות סומק רק המקצוענים לדעת

   כדי להפוך את העיניים נראות רחבות יותר, עקוב אחר שולי העיניים הפנימיים בעיפרון בצבע בז '(לבן קשה מדי) או הדגש את הפינה הפנימית של העיניים בעזרת אבקה בוהקת.

   לזרוק את זולים applicators שמגיעים עם האיפור שלך. השקעה טובה של קבוצה של מברשות איפור הוא המפתח פנים ללא רבב. מצא נהדר eyeshadow מברשות ב ספורה, MAC המחלקה דלפקים ו Trish McEvoy דלפקים. היעד מוכרת מברשות נהדרות וזולות של סוניה קאשוק.

   כדי לקבל מזדמנים, smudgie "ישנתי באיפור שלי אתמול בלילה" נראה כי כולם אחרי הרגע, להחיל קו עיפרון רק את הריסים התחתונים ולאחר מכן להכתים אותו עם האצבע.

   עכשיו על שאר הפנים שלך

   עכשיו שאתה יודע איך ליישם את איפור העין שלך, לגלות כיצד ליישם את שאר האיפור שלך. איפור נעשה היטב יכול להפוך את העיניים פופ, זה יכול לשפוך את הפנים קמטים ולשחק באף גדול. זה יכול אפילו את אקנה בגיל העשרה ולשחק למטה מעגלים תחת עין. ב איך להחיל איפור, תלמד איזה סדר זה צריך להיות מיושם.

   עוד טיפים אייליינר כיף

   כדי להתחמם עיפרון דונגי נוסף, לשפשף אותו בין האצבעות למשך כמה שניות. להשפעה נוספת, יש להחזיק את קצה העיפרון מעל להבה קלה או נרות למשך מספר שניות. תן לו להתקרר 30 שניות לפני החלת.

   No Replies to "כיצד להשתמש אייליינר כמו מקצוען"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 15 = 25