איפור עיניים הטוב ביותר עבור עיניים כחולות | insightyv.com

איפור עיניים הטוב ביותר עבור עיניים כחולות

איפור עיניים הטוב ביותר עבור עיניים כחולות

אם יש לך עיניים כחולות, הנה מה שאתה צריך לדעת על מה צבעי האיפור נראה הכי טוב איתם. אם יש לך עיניים חומות, לא לדאוג, יש לנו עצות בשבילך, יותר מדי. 

אתה יכול ללבוש כחול עם עיניים כחולות?

צלליות כחולות נראה הכי טוב עם עיניים חומות, עם זאת, אתה עלול לגלות שאם אתה לובש חולצה כחולה או צעיף זה באמת יכול להפוך את העיניים הכחולות שלך פופ. אז תמיד תהיתי אם צלליות כחולות יעבדו עם עיניים כחולות.

מתברר, זה מעלה לדיון. כמה מומחים יופי לא אומר שום דרך, העיניים הכחולות שלך ילך לאיבוד בים של צללים כחולים, בעוד שאחרים אומרים כן, אתה יכול ללבוש צללית כחולה, רק לוודא שזה כחול כהה.

אני מוצא צללים כחולים לא נראים כל כך נהדר עלי. אני מרגישה את העיניים הכחולות שלי זקוקות למרחק מסוים (צעיף או חולצה, למשל) לזרוח. עם זאת, לחבר שלי יש עיניים כחולות חודרות ואוהב ללבוש צללים כחולים. הם נראים נהדר עליה. אני ממליץ בחום ללכת לספורה או לקנות צללים מחנות כלבו ולהתנסות בעצמך.

זהב, גוונים נחושת הם מדהימים על עיניים כחולות

ניסיתי כל מיני גוונים של צללית, ועד מהרה הצבעים הכי מחמיאים בעיני הכחולות נופלים במשפחה החומה הנחושת. מתברר נחושת – שהוא סוג של כתום – נופל על ההפך הגמור של גלגל הצבעים כחול ולכן הגוון יעשה את העיניים הכחולות שלך פופ.

חומים עשירים, נחושת, זהב וורוד, כולם עובדים היטב עם עיניים כחולות.

ורוד לא באמת עובד אם יש לך עור ורוד, אבל אם יש לך עור אפרסק, ורוד עשוי להתבלט על המכסים שלך נראה נהדר עם העיניים הכחולות שלך.

תערובת, תערובת, מיזוג

לזרוק את המוליך eyeshadow זולה ולהשקיע מברשות צל טוב עבור הצלפים שלך. אתה רוצה כמה גדלים משתנים, כך שתוכל להחיל על המכסה שלך, הקמט שלך ואת עצם הבריח ביעילות.

ואז לזכור למזג, למזג, לשלב את הצבעים פנימה.

סודות אמן האיפור

כדי להפוך את העיניים ממש פופ, לנסות את הסוד של האיפור האיפור: לחץ את האצבע לתוך הגוון הבהיר של המזרן צל שלך ולאחר מכן לחץ את האצבע בעדינות לתוך הפינה הפנימית של העין שלך איפה צינורות הדמעות שלך. צבע האור שם יהיה להאיר את הלבנים שלך ולהביא את הבלוז שלך.

אתה יכול גם קו השוליים הפנימיים של העיניים (נקרא קו המים) עם עיפרון בצבע בז ‘. אל תשתמש לבן, זה פשוט קשה מדי.

היזהר של שימר

אני אוהב שיזוף טוב, במיוחד שיזוף זהב על המכסים שלי, עם זאת, להיזהר לא לשים צבע מבריק מעל המכסה עד עצם הבריח – זה פשוט יותר מדי.

הגדר את הצל שלך

אתה יכול להגדיר את הצל עם פריימר eyeshadow, אבל אני מוצא MAC צבע סירים לעבוד הכי טוב. הצבעים הם מאוד פיגמנט, ללכת על קרם אבל יבש להפליא והם יישארו עד שתחיל מסיר איפור על המכסים שלך.

מסקרה בראון, בבקשה

אם יש לך שיער כהה סופר, אתה יכול לברוח עם מסקרה שחורה, אבל בלונדיניות בדרך כלל עם עיניים כחולות להיראות הכי טוב עם מסקרה חומה. אתה יכול ללבוש מסקרה שחורה כאשר אתה רוצה יותר דרמה לעין שלך, אבל זה יכול להיות קצת קשה עבור שעות היום.

No Replies to "איפור עיניים הטוב ביותר עבור עיניים כחולות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 1