האם זה בסדר להשתמש חום כאשר צביעת שיער?

האם זה בסדר להשתמש חום כאשר צביעת שיער?

אז אתה יושב בסלון השיער עם כל הראש שלך צבוע עם צבע שלך colorist מביא מעל שטח גיל מחמם מחפש, אשר נועד לעבד את הצבע מהר יותר. אתה תוהה אם זה בסדר ולמה היא עושה את זה. התשובה היא: אולי.

לפני שאנחנו נכנסים whys ו hows של שיער חימום זה להיות בצבע, בואו להיכנס קצת רקע על עיבוד מעורב הדגשת השיער.

Bleach משמש בעת הדגשת השיער. בדרך כלל, זה עשוי להיות אבקת אקונומיקה מעורבב עם 10, 20-, 30 או 40-חמצן נפח. ככל שמספר הפרוקסידים גדול יותר, כך הוא חזק יותר.

האם ידעת שאם קערה של אקונומיקה היא מעורבת יש לה חיים של כמה שעות או יותר? במילים אחרות, כאשר אני עושה מדגיש על הלקוח ויש אקונומיקה נשאר, אני יכול להשתמש בו על לקוח 2 שעות מאוחר יותר. זה אולי צריך קצת מרענן, אבל הנקודה שלי היא שיש לו חיים ארוכים. אם אקונומיקה מוחל היטב, זה יישאר לח עד שעה ירים במשך כל הזמן.

אז האם כולנו צריכים ללכת מתחת למייבש? לא! זה רע לשיער שלך? כן!! אני מאמין אקונומיקה + חום = שבירה (ברוב הפעמים). כל החום עושה הוא להאיץ את התהליך, זה הכל.

כי זה קשה לדעת אם השיער היה מספיק חום (במונחים של כוח השיער), במיוחד אם הצבע הוא לא קל מספיק, קל לשימוש יותר מדי חום.

לאחר מכן, לאחר השיער שלך יבש blown, פתאום יש לך ים של "flyaways" בחלק העליון של הראש. אם אתה בלונדינית סלון אתה יודע למה אני מתכוון.

כשאני מדגיש לקוחות, רק פעמים אני משתמש בחום הוא אם זה בריא, בתולה, שיער שחור, אשר קשה מאוד להרים; או אם עשיתי balayage ואחרי 30-45 דקות, אקונומיקה מתייבש.

ואז הייתי משתמש בחמש דקות בערך בחום עדין. אבל רק כשאני חייבת.

אתה, הלקוח, צריך לדעת שיש לך את הבחירה בין זמן עיבוד מהיר או שיער בריא.

טיפ:

אם יש לך שיער יפה, יבש ואתה רואה את החום מגיע, העצה שלי היא לתפוס את הארנק שלך ולרוץ!

No Replies to "האם זה בסדר להשתמש חום כאשר צביעת שיער?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 6 = 4