טיפים מהירים קונטור עצמות הלחיים שלך

טיפים מהירים קונטור עצמות הלחיים שלך

הדגש את עצמות הלחיים שלך באמצעות שיטת contouring. כל מה שאתה צריך זה ברונזר, סומק ומברשת גדולה ורכה.

למה contouring את עצמות לחיים הפך טרנדי כל כך

כאשר אנו צעירים יותר, הפנים שלנו עדיין שומרים על חלק שומן התינוק שנולדנו עם. הבעיה עם הלחיים השמנמנות, עם זאת, היא כי הוא יכול להסתיר את מבנה העצם מדהים ממש מתחתיו. 

ההפך קורה כאשר אנו גיל ואנחנו מאבדים את התינוק שומן.

השומן מתמוסס ומשאיר את עצמות הלחיים בתשומת לב.

אתה יכול להדגיש את מבנה העצם בכל גיל באמצעות contouring. כאשר אתה צעיר ואת הלחיים שלך עם סומק, אתה יכול ליצור את האשליה של עצמות הלחיים ואת עצם הלסת מרובע. ככל שאתה גיל, אתה יכול להשתמש באותה טכניקה כדי להדגיש את מבנה העצם.

Cheek contouring הפך להיות אופנתי מאוד בגלל מדהים אשליות אופטיות אתה יכול ליצור עם איפור. עם בלוגים וידאו, אתה יכול לצפות בקטעי וידאו על איך להפוך את הפנים שמנמן לתוך אחד מסותת, כל עם עזרה של כמה כלים איפור וטריקים. הנה איך לעשות את זה.

הכלים שאתה צריך

אתה לא צריך הרבה כדי לקבל את המראה הזה. בעיקרון, אתה צריך מברשת אבקה רכה, סומק זה מחמיא לצביעה שלך (ורדים ורודים בדרך כלל לעבוד טוב) ו ברונצר.

כיצד להדגיש את עצמות הלחיים

לפני שנעבור אל הלסת, נתחיל בלחיים. ראשית, למשוך את השיער שלך בחזרה עם headband כדי להרחיק אותו מן הפנים שלך, ולאחר מכן בצע את ההוראות.

  • לחייך למראה, שם לב לתפוח הלחיים. החלת סומק על התפוחים של הלחיים שלך, מיזוג סומק לאורך הפנקס השמן של הלחי אל האוזן. למזג היטב אז יש לך "אפקט סמוק" ולא "אני לשים יותר מדי סומק על הבוקר" אפקט.
  • טובלים את המברשת הרכה שלך לתוך הברונזר ומפחיתים כל עודף.
  • ארנק את השפתיים שלך במראה ולהחיל ברונזה רק מתחת כל עצם לחי. אם אתה לא יכול לראות את השטח בדיוק מתחת לעצם הלחי, למצוץ את הלחיים. למזג היטב.

לעמוד אחורה ולשים לב איך עצמות הלחיים שלך פתאום בולטים יותר. בבקשה.

No Replies to "טיפים מהירים קונטור עצמות הלחיים שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 3 = 1