מייבשי שיער הטוב ביותר עבור כל התקציבים

עומד במעבר מחפש מייבש שיער חדש יכול להיות מרתיע. אלא אם כן יש לך מדריך דוחות לצרכן ביד שלך, איך אתה יכול לדעת אילו הם הטובים ביותר? למעשה, כל מה שאתה צריך לזכור הם כמה מותגים כי הם כל הזמנים המועדפים: Conair עבור מייבשי זול T3 טורמלין עבור מבחר יקר יותר. הנה את rundown על מייבשי הטוב ביותר בשוק מ זול תלול.

עוד על מכה ייבוש:

  • Pro מכה את: איך לייבש את השיער שלך כמו מקצוען
  • 13 אנשים טעויות לעשות כאשר מתייבשים- Hair שלהם השיער
  • הימנע "באנג באנג": כיצד כראוי יבש Bangs שלך
  • כיצד לקבל סופר סטרייט שיער

על פי היופי הטוב ביותר של מגזין InStyle מגזין בעיה, מייבשי קונאיר הם הדבר הטוב הבא למייבש מקצועי. אז אם אתם עומדים במעבר, לכו אל אינפיניטי של קונאיר. InStyle מכנה אותו "מהיר, חם ועמיד". נמכר! היה לי מייבש שיער קונאיר שלי כבר כמה שנים וזה עדיין עובד בצורה מושלמת. אתה תאהב את כבל נשלף. החלק הכי טוב? זה מתחת ל -40 דולר.

Sedu מקצועי כיתה מייבשי (יש כמה גרסאות נהדר, כולל 4000i ו 6000i) לקבל ביקורות רבות rave באתרים כולל אמזון. לדברי Sedu, מייבשי השיער שלהם יש מנועים יוצאי דופן אשר נועדו באמצעות משוב של סטייליסטים. זה נכון מייבשי Sedu אהובים על ידי ביקורות.

בדוק את ההערות הבאות:

"יש לי כל כך הרבה מחמאות על השיער שלי בזמן האחרון וזה בגלל המייבש שלי Sedu - לא יותר frizzies גם כאשר הוא לח כמו ביצה!"

"תמיד הייתי קשוח על מייבשי שיער, והייתי מהססת להוציא את זה הרבה למייבש וחשבתי שיהיה עלי להחליף אותו ב -6 חודשים (כמו כל מייבש אחר שבבעלותי) איזו הפתעה י כן, זה קצת כבד יותר מהמייבשים הישנים שלי, אבל הוא מתייבש בשיער שלי בחצי מהזמן בלי פריץ, הייתי מייבשת את השיער, משתמשת בברזל השטוח שלי, מכניסה טונות של מוצרים, ויודעת שימים אחדים ייראה לי טוב, ... את תלתל, וגרוע מכך עדיין, frizz יחזור בתוך זמן קצר, עכשיו אני מבלה בערך חצי זמן על השיער שלי, וזה במצב הרבה יותר טוב. "

No Replies to "מייבשי שיער הטוב ביותר עבור כל התקציבים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 29 = 34