רוצה שיער סופר סטרייט? יש לך כמה אפשרויות | insightyv.com

רוצה שיער סופר סטרייט? יש לך כמה אפשרויות

רוצה שיער סופר סטרייט? יש לך כמה אפשרויות

אם אתה רוצה שיער ישר סופר, יש לך כמה אפשרויות. אתה יכול להשתמש בכלים כולל מייבש שיער ברזל שטוח, או שאתה יכול להשתמש בכימיקלים.

במאמר זה, אני מתחיל עם השיטות הקלה ביותר כדי לקבל שיער ישר סופר ולעבור על שיטות יקרות, מסובך יותר. אבל כל אלה יעזבו את השיער הגלי או המתולתל שלך ישר – כל עוד אתה עוקב אחרי ההוראות שלי.

איך לפוצץ את השיער שלך ישר (חינם)

הסוד לשיער ישר הוא מכה גדולה.

החברה שלי לורה נולדה עם שיער מתולתל מדהים כדי לקבל את השיער ישר כרוך ייבוש מייגע כזה, צחצוח ברזל שטוח כי היא פיתחה שרירי מדהים מן השיער שלה.

אני לא צוחק. יש מספיק עבודה מעורב כי הייתי מונע להשתמש בכימיקלים (עוד על כך להלן). אבל פיצוץ טוב יכול להימשך כמה ימים. אני ממליץ להשתמש בשמפו יבש בין שמפו כדי לעזור עם כל שמנוני כי באופן טבעי מתרחשת.

הנה טיפים שלי על מקבל את השיער ישר ישר.

 1. שמפו את השיער שלך כראוי. זה אומר לקרצף את הקרקפת במשך כמה דקות ולשטוף את השיער שלך ביסודיות כדי להוציא את כל suds. קבל את סקופ מלא המאמר שלי, הדרך הנכונה שמפו השיער שלך. אם אתה עושה את זה נכון, תוכלו לקנות את עצמך יום נוסף או שניים בין שמפו.
 2. שיער יבש מגבת כך שהוא כמעט לח. זה יקטין בזמן הייבוש שלך.
 3. עבודה במרכך מיישר כמו לוריאל פריז Oleo-Keratin חלקות אינטנסיבי אקטרם סטרייט קרם או אלטרנטיבי במבוק סטייל פין ישר. התחל על ידי ציפוי הקצוות, עובד בדרך שלך את פיר השיער. סיים על ידי סירוק המוצר דרך השיער.
 1. חלק השיער שלך אז זה יותר קל להתייבש. תלוי כמה שיער יש לך אולי כדאי פשוט סעיף בסעיף העליון סעיף תחתון או 4 סעיפים. פשוט למשוך את השיער לתוך לחמניה זעירה מאובטח עם בעל זנב סוס. תמיד יבש מתחת הראשון.
 2. כאשר ייבוש השיער, להשתמש במברשת ההנעה כמו מברשת P80 של מרוקאנויל, אשר נוצר כדי להחליק את השיער.
 1. תמיד להשתמש זרבובית שלך מכה מייבש. זה עוזר לכוון את החום.
 2. כאשר ייבוש השיער, תמיד הצבע את הזרבובית כלפי מטה והחזק את השיער מתוח ככל האפשר עם המברשת שלך. זה חותך על frizz.
 3. זה לא הזמן להתכופף ולפוצץ את השיער שלך מלמטה, זה רק מוסיף גוף, כמו גם blowdry מתחת לשיער. אף פעם לא “fluff” כפי שאתה יבש. זכור, המטרה היא שיש לך שיער שנופל כמו וילון, חלקה וישרה. ראה את הרשימה של מיטב Blowdryers.

זה עלול לקחת זמן מה כדי מושלמת שלך מכה ייבוש טכניקות, אבל אני נותן עצות נוספות במאמר שלי, Blowout מושלם: איך לפוצץ את השיער שלך כמו מקצוען לא לפספס 13 טעויות אנשים עושים כאשר מכה מייבשת את השיער שלהם. 

השתמש ברזל שטוח כדי להחליק שיער ישר (חינם)

לפעמים כל מה שאתה צריך עבור שיער חלק חלקה הוא מכה טובה יבש. אבל פעמים רבות אתה צריך לעקוב אחר זה עם ברזל שטוח. לקבלת הוראות צעד אחר צעד מלא, לבדוק את המאמר שלי, כיצד להשתמש ברזל שטוח.

חשוב מאוד לעבוד בסעיפים כאשר מיישר שיער. ואני מאמין בעקבות כל זאת עם מבריק או בסרום. פשוט לשפשף את הברק בין כפות הידיים שלך “כף היד” דרך השיער. אני ממליץ על סרום שיער מפואר ואורגן שמן לטיפול בשיער על ידי Arvazallia.

קבל Blowout מקצועי (כ $ 50 או משהו כזה)

אני ממליץ בחום לקבל מכה מקצועית עבור הימים שבהם אתה פשוט לא מרגיש כמו לעשות את זה בעצמך. מפוצץ טוב יימשך כמה ימים ובעוד מכה מכה יכול לעלות 50 $ על כמה סלונים, אתה יכול לקבל עסקאות גדול על Groupon ו Gilt סיטי עבור הפסקות בהנחה.

אל תחמיצו איך לשמור על Blowout שלך טריים ביום השני.

קבל את השיער שלך כימית יישור ($ 100 על למעלה)

האפשרות הקבועה יותר עבור מקל ישר השיער הוא לקבל הוא התיישר מבחינה כימית. זה עובד הכי טוב על שיער מאוד גלי או מתולתל. אם השיער שלך יש רק קצת גל אליו (רוב השיער עושה), זה לא האפשרות הטובה ביותר שלך. אתה צריך לשמור את הכסף שלך מקל עם מייבש ו שטוח ברזל.

אפשרויות ליישור כימי כוללות:

 • יפנית טיפוח השיער טיפולים. שיער יפני מיישר היא שיטה פופולרית של יישור שיער מתולתל או גלי לתוך מנעולים ישר מנעול. זה קצת שנוי במחלוקת כי זה יכול להרוס שמות על השיער אם נעשה על ידי מעצב אופנה חסרי ניסיון אבל כמה נשים נשבע בשיטה זו ליישר תלתלים פרוע שלהם.

 • טיפול בשיער קראטין. טיפול בשיער קראטין (הידוע גם בשם “הברזילאים”) מחליק וישר את השיער הגלי או המתולתל. הם פופולריים ברחבי הארץ, אבל טיפולים אלה, אשר מסתמכים על פורמלדהיד (ידוע מסרטן כאשר בשאיפה), הם גם שנויים במחלוקת.

 • ישר פרם. ישר perms למעשה להשתמש perm פתרונות ליישר את השיער ולא לסלסל ​​אותם. אני ממליץ לקבל אותם לעשות בסלון, אבל אתה יכול לעשות אותם בבית עם פתרון perm ו מסרק רחב שיניים. 

No Replies to "רוצה שיער סופר סטרייט? יש לך כמה אפשרויות"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  24 − = 18