כיצד לבחור את איפור מושלם

כיצד לבחור את איפור מושלם

עם כל כך הרבה מותגים ואפשרויות אפילו בתוך המותגים האלה, לבחור את האיפור הבסיס המושלם יכול להיות מרתיע. אתה צריך לקנות טהור, ללא שמן, matifying או כיסוי מלא? ומה כל המהומה על קרם לחות צבוע? האם גרסאות המרקחת קונה הגון, או שאתה צריך splurge על מותג יקר, יקר?

אני כאן כדי לעזור לך להבין מה הבסיס הכי טוב בשבילך, העור שלך ואת הארנק שלך.

הקרן הטובה ביותר תיעלם על הפנים שלך

אם אתה לוקח משהו בכלל מן המאמר הזה, זוכר את זה: את הבסיס הבסיס הנכון ייעלם לתוך העור שלך.

זה לא להתיישב בקווים עדינים או קמטים או להדגיש נקבוביות גדולות. זה יהיה קל לכסות את כל אדמומיות או אחידות אבל זה יעשה זאת מבלי להיות ברור.

הבסיס הנכון או קרם לחות (קרם לחות הוא פשוט גרסה קלה יותר של קרן) ייראה כאילו אתה לא לובש בכלל.

נסה לפני שתקנה

לא כל האיפור צריך להיות ניסה לפני שאתה קונה, אבל הקרן היא בהחלט אחד מהם שאתה צריך תמיד להיות ניסו הראשון. אתה לא יכול תמיד לשפוט צבע יסוד על ידי הבקבוק שלה אין שום דבר יותר מעצבן מאשר נסיעה לבית המרקחת, קונה בקבוק, מקבל את זה הביתה ואז למצוא את זה בצל.

מסיבה זו, אני נוטה לכוון נשים לספורה שבה איש מכירות יכול לעזור לך לכוון את הבסיס המושלם. אנשי המכירות של ספורה לא עובדים על עמלה, ולכן אין לחץ לקנות את מה שאתה מנסה. 

איך לקנות מחנות כלבו

קרן היא אחד מאותם פריטים יופי אתה צריך להתיז על אם אתה יכול להרשות לעצמך.

את היסודות הטובים ביותר ניתן למצוא בחנויות כלבו שבו איפור אמנים יכולים לעזור לך לבחור את הגוון המושלם. שוב, אני ממליץ בחום על ספורה, שם אין לחץ לקנות (בניגוד לדלפקים של נורדסטרום, מייסי'ס וכו '). בנוסף, ב ספורה, יש לך את האפשרות לנסות מותגים רבים, בניגוד בחנות כלבו שבו אתה צריך להכות את המותג הפרט.

האם המחקר שלך הראשון על היסודות הטובים ביותר לפני להכות את המונים. מותגים רבים בחנויות הכלולים ברשימה זו של מיטב היסודות עבור כל סוג העור. לורה מרסייה, שאנל, בובי בראון, BareMinerals, ו MAC כל להפוך את היסודות הפופולריים.

ברגע שאתה מוצא את הבסיס המושלם שלך, אתה יכול לעבור לקנות באינטרנט, וזה מאוד נוח ולעתים זול יותר אפשרות.

כיצד לרכוש קרן מבית מרקחת

אם אתה קונה מבית מרקחת, לעשות את המחקר הראשון. לוריאל, Revlon, ו CoverGirl כל להפוך את היסודות הפופולריים.

בחר בית מרקחת עם מדיניות החזרה ליברלית כמו Rite Aid או CVS בית מרקחת. יש לקוות, יש להם בקבוקי הבוחן כי אתה יכול להשתמש כדי לנסות את המרקחת. אם לא, לרכוש כמה בקבוקים לנסות. אם אתה מכה את הקופה בניסיון הראשון שלך, אתה יכול להחזיר את הפריטים שלא נפתחו. אם לא, אתה עדיין יכול להחזיר את האחרים. אבל לקנות כמה בבת אחת יחסוך לך מספר נסיעות לחנות.

כיצד לבחור צל

כאשר בוחנים את גוונים, עדיף להופיע ליד דלפק האיפור עם פנים נקיים, רעננים. זה בסדר ללבוש איפור עיניים או שפתון, אפילו קרם לחות על הפנים שלך, אבל אתה לא רוצה להופיע כבר לובש יסוד.

הגוון הכי טוב בשבילך הוא אחד כי נעלמת על הפנים שלך.

כדי לבדוק, להחיל שבץ של עד שלושה צבעים על הלחי או אפילו טוב יותר, את הלסת (את היד הפנימית או היד הם לא הנקודות הטובות ביותר, בניגוד לאמונה הרווחת).

ברגע שאתה מוצא את זה בכושר מושלם, לבדוק את זה באור טבעי. שאל לשאול את המראה ביד ולעמוד ליד פתח, או צעד החוצה, כדי לראות איזה קרן נראה הכי טוב באור הטבעי.

אם אתה קונה מבית מרקחת כי אין בודקים, לקחת כמה בקבוקים אל פתח, להחזיק אותם עד הצוואר שלך ולראות איזה מהם תואם את הטוב ביותר או אם יש לך גוון האהוב עליך להתאים, להתאים את הצבעים של הבקבוקים, אף פעם לא על דוגמית התצוגה.

זכור כי ייתכן שיהיה עליך גוונים שונים לחורף, כאשר העור שלך עשוי להיות בהיר יותר באופן טבעי, ובקיץ, כאשר זה טבעי כהה.

מציאת פורמולה ימין לעור שלך

בעת בחירת קרן עדיף לדעת את סוג העור.

היסודות מנוסחים עבור עור שמנוני, יבש, בוגר, רגיש, רגיש. זכור כי רוב סוגי העור של נשים משתנה עם מזג האוויר. בחורף, אתה עלול להיות יבש, בעוד בקיץ אתה עשוי להיות שמנוני. כמו כן, הרבה נשים למעשה יש שילוב העור, כלומר הם שמנוני באזור T- ויבש בכל מקום אחר.

אם העור שלך שמנוני, לחפש מילים כמו "ללא שמן", "שמן שליטה" או "mattifying" על הבקבוק.

נשים עם עור יבש צריך לחפש יסודות לחות עם ניסוח "לחות" או "לחות עשירים" על הבקבוק. יסודות המכילים גליצרין לדאות בקלות.

לקבלת שילוב העור, לקבוע אם אתה יותר שמנוני או יבש וללכת משם. קרם לאבקת בסיסים עבודה נהדר עבור שילוב העור. יסודות מינרליים פועלים היטב על כל סוגי העור, עור רגיש במיוחד.

בוגר, הזדקנות העור יכול להפיק תועלת יסודות נוסח עבור סוג העור.

כיסוי: האם אתה רוצה אור, בינוני או כבד?

שלב 2 בבחירת קרן היא להבין את הכיסוי הרצוי. זה עשוי להיות גם עונתי. אתה יכול לבחור כיסוי קל יותר בקיץ כיסוי כבד, קרמייר בחודשים קרים יותר.

אם יש לך עור טוב אבל רוצה אפילו לצאת כמה אזורים אדומים, לשקול כיסוי אור (קרם לחות הם מדהימים). אם טון העור שלך הוא אחיד ויש לך פגמים, לשקול בסיס כיסוי בינוני. רוב היסודות בינוניים כיסוי ניתן לבנות על מנת ליצור כיסוי כבד.

גוונים צהובים מול ורודים

אם אתה קורא על יסודות בכל ספר יופי או מגזין, סביר להניח לקרוא על גוונים צהובים ורודים. מומחית האיפור בובי בראון ממליצה לרוב הנשים להשתמש ביסודות מבוססי צהוב, שנראות טבעיות ביותר בכל גווני העור. ורוד גוונים יכול להיות טוב יותר עבור נשים עם עור בהיר מאוד.

אתה כנראה לא צריך לדאוג צהוב ורוד בעת רכישת קרן כי רק להסתכל על הבקבוק מנסה לקבוע את הבסיס שלה עלול רק לגרום לבלבול. אתה בהחלט יכול למצוא בסיס טוב בשבילך בלי לדעת אם זה צהוב או ורוד.

SPF או לא SPF?

יסודות רבים בימים אלה מגיעים עם SPF, אבל הסכום (בדרך כלל על 15 SPF) אינו מספיק כדי להגן עליך כראוי.

מוסף עם SPF של לפחות 40 שחוקים תחת הבסיס. 

No Replies to "כיצד לבחור את איפור מושלם"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    17 + = 24