מה זה פראנגיפאני? – insightyv.com

מה זה פראנגיפאני?

מה בדיוק הוא “פראנגיפאני”? במאמר זה, אנו מסבירים היכן זה מרכיב ניחוח פופולרי מגיע, מה זה מריח כמו שאנחנו חולקים בשמים בפועל המכילים frangipani.

פראנגיפאני הוא עץ פורח ריחני, הידוע גם בשם plumeria. השמן של הפרח הצבעוני, הידוע גם בשם פרח הוואי של הוואי, שימש בבושם מאז המאה השש עשרה, בדרך כלל כמו פתק עליון או לב.

איפה זה נמצא

עץ frangipani (Plumeria Rubra) הוא יליד באזורים טרופיים חמים של איי האוקיינוס ​​השקט, הקריבי, דרום אמריקה ומקסיקו.

מה זה מריח

השמן של פרח frangipani יש ניחוח פרחים מורכב, עשיר, עשירה. הפרחים כבר הכלאה נרחב לטיפוח, ויש זנים רבים זמינים, כל אחד עם פרח ייחודי משלה ניחוח. פרחי פראנגיפאני עשויים להריח כמו ורדים, גרדניות, אננס, שזיפים, הדר, בננה בשלה, ענבים, קוקוס, ג’ינג’ר, ממתקים ותבלינים.

שימושים אחרים של פרנגיפני

Frangipani הוא מרכיב נפוץ בהרבה סבונים, נרות, שמני עיסוי, ו potpourris. הפרחים של הצמח נחשבים גם קדושים במדינות טרופיות מסוימות כגון באלי והודו, שם הם משמשים בטקסים דתיים.

ניחוחות Frangipani לנסות

כמה בשמים לנשים אשר תכונה frangipani ההרכב שלהם כוללים זאר Femme על ידי כריסטיאן Lacroix, קוקו על ידי שאנל, בז ‘על ידי שאנל, Harajuku Lovers רשעים סגנון – בייבי גוון סטפני, LAMB על ידי גוון סטפני, בורה בורה לנשים על ידי ליז Claiborne, אלמוגים פרח על ידי Lolica Lempicka, Flora Bella על ידי Lalique, Frangipani מוחלטת על ידי Ormonde ג’יין, גיבורה על ידי בשמים בלתי נראים בלתי נראים, שביעות רצון Jovan לה, קנזו Amour Florale, L’Air du Printemps על ידי נינה Ricci, אהבה על ידי נינה על ידי נינה Ricci, Momoberry על ידי Sanrio , פריס הילטון דרכון: סאות ‘ביץ’, Mahora על ידי גרליין, ואשה ורסאצ’ה על ידי ורסאצ’ה.

No Replies to "מה זה פראנגיפאני?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.