תמונות מדהימות של סלבס עם שיער בלונדיני | insightyv.com

תמונות מדהימות של סלבס עם שיער בלונדיני

ג 'ניפר Aniston

אלן ברזובסקי / WireImage עבור אופנה מדיה / Getty תמונות

ג ‘ניפר אניסטון היא בעצם לא בלונדינית טבעית, היא ברונטית צובעת את השיער שלה, והיא מפורסמת לחתוך אותה ואת הצבע שלה.

02
מתוך 15

גווינת פלטרו

שַׂחְקָנִית Gwyneth Paltrow attends the Los Angeles premiere of 'Valentino: The Last Emperor' on April 1, 2009 in Los Angeles, California

ג ‘ייסון מריט / Getty תמונות

איך אתה יודע אם היית נראה טוב עם שיער בלונדיני?

קַל. אם היה לך שיער בלונדיני כילד, סביר להניח שאתה נראה טוב עם שיער בלונדיני כמו מבוגר. אחת הבלונדיניות המפורסמות ביותר של הוליווד, גווינת ‘פאלטרו, היא בעלת שיער כהה הרבה יותר. היא מקבלת את שערה בצבע.

03
מתוך 15

ריס ווית’רספון

ריס Witherspoon

ג ‘ייסון מריט / Getty תמונות

אז איזה גוון של חליפות בלונדיניות אתה הכי טוב? זה הכל על גוון העור. אם יש לך עור ורוד שנשרף בקלות וכחול או עיניים ירוקות, כמו ריס Witherspoon (בתמונה כאן), אתה תיראה נהדר עם שיער בלונדיני. בחירת צבע השיער הבלונדיני המושלם יכול להיות מרתיע, אז בקר סלון עבור צבע השיער שלך, שמא אתה בסופו של דבר נראה מחוספס מדי.

04
מתוך 15

האם בריטני ספירס בלונדינית טבעית?

זמר Britney Spears accepts an award at the 2008 MTV Video Music Awards on September 7, 2008 in Los Angeles, California

דייב הוגנר / גטי

בריטני ספירס עברה כברת דרך ארוכה מאז הימים שבהם היא גילחה את ראשה. היא הייתה ברונטית מאז וחזרה להרחבות הבלונדיניות שלה. אבל מהו צבע השיער הטבעי שלה? דוחות הצבע בחוזקה כדי חום, למעשה.

אם אתה רוצה צבע השיער שלך עצמך, זכור את הכלל הזה: אף פעם לא צבע את השיער שלך יותר משני גוונים בהירים יותר בצל הטבעי שלך. אם אתה רוצה ללכת הרבה יותר קל, ללכת לסלון.

05
מתוך 15

מפורסמים בלונדיניות: שרליז ת’רון

שַׂחְקָנִית Charlize Theron attends The Burning Plain premiere on August 29, 2008 in Venice, Italy

פסקל לה סגרטיין / Getty Images

אם אתה עושה את צבע השיער שלך, זכור כי תמונות על תיבות צבע השיער יכול להיות מטעה. עבור לפי דוגמיות הצבע ותיאורים במקום זאת. רוב תיבות יהיה לקרוא את הצבע (בלונדינית, חום, שחור ואדום) ואת גוון של צבע זה (אור, בינוני וחושך). ייתכן שיש גם אזכור של הטון (זהוב או אפרפר).

אם אתה מקבל צבע סלון, שקול את הטיפ הזה מאת רובין בראון, לשעבר עורך היופי בכיר במגזין Allure:

הבלונדינית הטובה ביותר היא למעשה שילוב של קצוות מולבנים וכתר כהה יותר. כדי לקבל את זה, לשאול את colorist ליישם את מדגיש סנטימטר או שניים מתחת לשורשים באמצעות צבע טבעי למראה כי מקבל מצית כמו שאתה עובר את הקצוות. כדי לעשות זאת, הוא צריך להשתמש אקונומיקה חזקה על הקצוות כך שהם נראים יותר. 

06
מתוך 15

בלייק לייבלי

בלייק Lively

ג ‘ייסון מריט / Getty תמונות

בשלב מסוים, בלייק לייבלי של תהילה “רכילות נערה” היה זה השיער של הרגע. בשנות ה -80, זה היה פארה; בשנות ה -90, זה היה ג ‘ניפר אניסטון. עכשיו השיער החם של הרגע הוא כנראה ארוך, מבולגן וממשי … מחוספס.

07
מתוך 15

גוון סטפאני

זמר Gwen Stefani arrives at the 2009 Vanity Fair Oscar Party on February 22, 2009 in West Hollywood, California

מייקל בוקנר / גטי

גוון סטפני היא לא בלונדינית טבעית, אבל בימים אלה היא הולכת ומתכהה יותר משהיתה בעבר. בגלל השיער שלה הוא הרבה יותר כהה, היא צריכה לקבל כל צבע, ולא מדגיש. היא מפורסמת בזכות צבע השיער שלה.

יש לזכור כי בשל צמיחת שורש, כל צביעה צריך להיות נגע כל ארבעה עד שמונה שבועות, ואילו מדגיש יכול להימשך עד חודשיים או שלושה חודשים.

08
מתוך 15

קייט גוסלין

קייט Gosselin

סטיבן לובקין / גטי

כוכבת הטלוויזיה של קייט גוסלין היתה משופעת לשיער הדולבן שלה – הציצים הקצרים בגב, אשר קיזזו את השיער הארוך יותר בחזית. זה היה בורי אמא כדורגל של 2009.

בתחילת 2010, אמא בלונדינית של שמונה היה בעיתונות שוב, הפעם עבור הרחבות שיער (בתמונה כאן). פריבי, 20 שעות התהליך נעשה על ידי סטייליסט מפורסם טד גיבסון.

09
מתוך 15

קתרין היגל

שַׂחְקָנִית Katherine Heigl attends the 'Marley & Me' film premiere on December 11, 2008 in Westwood, California

פרדריק מ. בראון / גטי

הבלונדינית של קתרין הייגל יש בה כמה נקודות עיקריות.

אם יש לך בסיס צבע בסיס נהדר, אתה יותר טוב עם מדגיש יותר מכל צבע השיער. למה? אתה לא רוצה להתעסק עם הטבע, אתה רוצה לשפר את זה.

הבהרה נראית הכי טוב כאשר הסטייליסטית משתמשת לפחות שני גוונים שונים. שאל יותר סביב הפנים שלך, הם יכולים להאיר את העור שלך.

10
מתוך 15

מדונה

מְנַהֵל Madonna on October 13, 2008 in New York City

סטיבן לובקין / גטי

אם אתה עושה את הצבע שלך, לשמור קצת בבקבוק כדי לתקן את השורשים כאשר הם מתחילים לגדול. פשוט לטבול מנקה מסקרה נקי בצבע ולהחיל על השורשים ואת קו השיער שלך על הכתר. בצע את ההוראות על התיבה ולהשתמש וזלין על קו השיער שלך כדי לשמור על צבע מפני מטריד את העור.

11
מתוך 15

ניקול קידמן

שַׂחְקָנִית Nicole Kidman attends 'Australia' Madrid premiere on December 02, 2008 in Madrid, Spain

קרלוס אלווארז / גטי

ניקול קידמן היא בלונדינית מושלמת תות. לא בטוח אם זה צל בשבילך? כאשר אתה הולך למספרה, לשאול את הסטייליסטית שלך להביא את דוגמיות. ראשית לבחור את הצבעים אתה נמשך ביותר, ואז להחזיק אותם עד הפנים שלך ליד החלון שבו האור הטבעי נכנס פנימה שאל את הסטייליסט כדי לעזור לך לקבוע אילו גוונים וצלילים לעבוד הכי טוב ליד העור שלך.

12
מתוך 15

פריס הילטון

פריז Hilton

אנדרו ה ‘ווקר / גטי

בלונדיני צבעוני כמו פריס הילטון כאן על מישהו עם גוון עור חם יכול להיות קשה. בחר במקום גוונים חמים יותר.

אם יש לך שיער חום רוצה ללכת בלונדינית, אתה לא רוצה ללכת קל מדי או שאתה יכול להיראות שטף. בחר עבור ניגודיות: מדגיש ו lowlights. ו זכור כי שיער כהה יהיה למעשה משלים עיניים חומות או ירוקות טוב יותר שיער בלונדיני.

13
מתוך 15

קלאודיה שיפר

קלאודיה Schiffer

רוב רוד / Getty תמונות

אתה רוצה לטפל השיער הבלונדיני שלך באמצעות צבע הפקדת שמפו לכל כביסה אחרים.

14
מתוך 15

ג ‘סיקה סימפסון

ג 'סיקה Simpson

XPX / כוכב מקס / GC תמונות / Getty תמונות

ג ‘סיקה סימפסון תמיד היה מפורסם כמו השיער שלה כפי שהיא יכולות השירה שלה. היא השיקה (עם החבר הכי טוב שלה ואת הסטייליסטית) חברה הרחבות שיער והיא נסעה בכל רחבי קידום זה (ואת קו האיפור שלה). היא נעלמה ממושכת וגלית לקצר וחזרה לגלים ארוכים וגליים, וזהו מבט החתימה שלה.

15
מתוך 15

קארי אנדרווד

קארי Underwood

פרדריק ברידון / גטי

קארי אנדרווד נורתה לעבר כוכב על “אמריקן איידול”, ועלייתה המטאורית עדיין לא נעלמה. היא תמיד על הבמה להופיע הופעות פרסים, והיא כמעט מפורסם על הרגליים הארוכות שלה ואת השיער הבלונדיני כפי שהיא לשירה שלה.

No Replies to "תמונות מדהימות של סלבס עם שיער בלונדיני"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    89 − = 82