האם אתה מייבש את המפץ שלך כראוי?

האם אתה מייבש את המפץ שלך כראוי?

כל כך הרבה נשים לא יודעות איך להתמודד עם המפצים שלהן. הם משתמשים במברשת גדולה ועגולה לייבש אותם, ובסופו של דבר עם חבטות עגולות מאוד. לפעמים נקרא "הקניון המפץ" או "בועה bangs," נראה מאוד מתאריך ולא מחמיא. המפץ נראה הכי טוב כאשר הם להחמיא בבסיס ו blown ישר.

תוריד את המברשת העגולה הזאת

במקום זאת, אתה רוצה לייבש את המפצים שלך עם מברשת שטוח או משוט. הדרך המודרנית ללבוש פוני הוא כפולה:

  1. חבטות יבשות עם מברשת שטוחה או מברשת. השתמש במברשת עגולה שלך על שאר השיער שלך אם אתה מת ליצור גוף, אבל להשתמש במברשת שטוח או המשוט כדי ליצור את המראה ישר, חלקה זה כל כך פופולרי היום.
  2. ודא את הטלטלות בוטה או בצד שלך נסחף לא לחתוך קצר מדי. חבטות קהות וחבטות מטוגנות בצד צריכות לטאטא את ראש הגבות. כל דבר קצר יהיה תאריך לך, אלא אם כן אתה יכול לשלוף את pixie. הצדדים של פוני בוטה צריך להיות קצת יותר ארוך באמצע. הם לוקחים הרבה תחזוקה, אבל פוני קהה יכול מודרניזציה המראה כולו שלך.

כיצד מכה כראוי יבש שלך Bangs

כאשר השיער שלך רטוב, יבש את המפצים הראשון שלך, ואז לעבוד על שאר השיער שלך. תמיד להחזיק את פיית המכה מכה מעל השיער, מפוצץ את האוויר כלפי מטה. אם אתה משתמש במוצר כמו תרסיס מתרסס או תרסיס סטיילינג, אל תשתמש יותר מדי. זה יהיה לשקול את השיער למטה. ספריי על השיער הראשון, ולאחר מכן מסרק דרך.

השתמש מברשת ההנעה או מברשת שטוחה, באופן אידיאלי אחד עם חזיר זיפים כדי להחליק את השיער.

עם האוויר נושבת על המפצים שלך, לטאטא אותם עם המברשת מעל לצד אחד ואז על פני השני. תמשיכו לעשות את זה עד שהפצעים יבשים. זה שומר אותם ישר עובד על שתי קהות חדה ו-מטאטא בצד.

אם אתה רק הבעלים של מברשת עגולה

אם יש לך רק מברשת עגולה, זה בסדר. כל שעליך לעשות הוא להשתמש במברשת עגול על המפצים שלך כמו אחד מברשת שטוחה לא לעטוף את המפצים סביב הקנה.

היירסטיליסט ניק ארויו מסביר בספרו "שיער נהדר: סודות למראה נפלא ומרגיש יפה כל יום" איך להשתמש כראוי במברשת עגולה לייבוש: "במקום לעטוף את השיער סביב המברשת, מניחים את המברשת בשורשים מברשת מלמטה, משורשים לקצוות, עם החום של המייבש שבאותו מסלול, "הוא כותב.

זה ייתן את נפח המפץ שלך, תוך שמירה על אותם ישר.

עֶזרָה! יש לי!

אתה יכול לקבל פוני גם אם יש לך שיער מתולתל או גלי, אבל את המפצים הולכים להיות תחזוקה גבוהה אם אתה מקווה ללבוש אותם ישר.

אם אתה רוצה פוני ישר, יבש יבש כפי שהוזכר לעיל, אבל מעקב עם קטן ברזל שטוח לרוץ דרך המפץ שלך. משוך את הברזל כלפי מטה משורשים לאף.

כיצד לשמור על המפץ להגיע ברוטו ו שמנוני

אם יש לך קרקפת שמנוני, המפץ שלך יכול להיראות חלקלק ודביק בתוך דקות. כדי למנוע זאת, לאחר ייבוש, להחיל שמפו יבש בבסיס.

אתה יכול גם לשטוף רק את המפץ שלך לייבש אותם אם אתה רוצה ללכת יום או יומיים בין שטיפות. להפריד את המפצים שלך משאר השיער שלך על ידי משיכת כל השיער אבל את הקישוטים בזנב סוס. רטוב את המפצים שלך לעסות כמות קטנה של שמפו. לשטוף היטב, טוב מאוד.

מכה יבש באמצעות הכללים שלי לעיל.

No Replies to "האם אתה מייבש את המפץ שלך כראוי?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    75 − = 65