האם Over-the-Counter Retinol מוצרים לעבוד?

האם Over-the-Counter Retinol מוצרים לעבוד?

אז שמעתם את ההייפ על רטינול, זה נס קסמים מוצר נמצא Retin-A ו מרשם מרשם אחרים כי רופאי עור נשבע הוא רק קרם שיכול לגרום העור שלך נראה שנים צעיר יותר. אבל Retin-A ו רטינואידים אחרים הם יקרים אם הביטוח שלך לא יכסה אותם (ביטוח לעתים רחוקות מכסה למטרות קוסמטיות). אז זה מעלה שאלה: האם יתר על המידה מוצרים retinol לעבוד גם כן? 

כן!

OTC רטינואידים - המכונה קרמי רטינול - לעשות עבודה. הם פשוט לא חזקים ולכן הם עדינים יותר על העור אשר יכול להיות דבר טוב מאוד. הם במקרה להיות מושלם עבור מישהו מחפש לצמצם את סימני ההזדקנות, אבל לא מוכן להתחייב נוסחה מרשם יקר.

אנחנו כבר מחקר ו לבוא עם מיטב oTC retinol creams על השוק היום, כדי לבדוק אותם.

הנה 5 עובדות שכדאי לדעת על קרמי retinol לפני שתתחיל להשתמש בהם.

להתחיל להשתמש בהם לפני שאתה מקבל קמטים

הרבה משחות רטינול משווקות כ"משחות קמטים עמוקות ", והן נותנות את הרושם שהן קיימות רק כדי לטפל בנשים עם קווים מבוססים, אבל רטינואידים - כמו בוטוקס - עובדים בצורה נפלאה כאמצעי מניעה. התחל להשתמש בהם בסוף שנות ה -20 שלך ואת עצמי 60-משהו תודה לך. 

דע את כוחותיך

נשים רבות להתחיל עם רטינואיד מרשם ולאחר מכן להפסיק את הרגע פניהם הופכים לאדום ולהתחיל קילוף.

רופא העור שלי בניו יורק דרמטולוגיה ממליצה להשתמש קרמי רטינול OTC במקום רטינואידים קשים יותר מרשם.

קרמי Retinol לבוא כמה potencies מ מתון גרסאות 0.25 אחוזים על עד 0.5 אחוזים, 1 אחוזים ואפילו 2 אחוזים. רטינואידים יכולים להיות קשים על העור, לכן כדאי להתחיל עם קרם בעוצמה נמוכה ולסיים את העוצמה הגבוהה יותר כאשר העור שלך מתאים.

אם יש לך עור רגיש, אתה עלול למצוא קרמי retinol להיות קצת קשה על העור שלך. מסיבה זו, אתה צריך להתחיל על ידי בחירת העוצמה הנמוכה ביותר האפשרית. אנו ממליצים על קומפלקס Skinmedica Retinol הנפלא .25.

העור שלך עשוי להגיב ראשון, זה נורמלי

נשים רבות להתחיל עם retinols ולאחר מכן להפסיק את משטר כאשר העור שלהם הופך rededened ו peels. בעוד כמה אדמומיות וקילוף הוא נורמלי עם רטינולים בהתחלה, אתה יכול למנוע את התגובות הקשות על ידי ביצוע העצה הבאה:

 1. השתמש רק כמות אפונה על הפנים שלך. 
 2. התחל עם עוצמה נמוכה, כמו 0.25 אחוזים או 0.5 אחוזים לכל היותר. 
 3. השתמש בכל יום אחר בשבועיים הראשונים. 
 4. בוגר כל יום לאחר שבועיים. 
 5. בוגר עוצמה גבוהה יותר כאשר אתה מרגיש העור שלך הוא לא לקצור את היתרונות יותר. 

השתמש קרם הגנה

מילה אחת של אזהרה עבור מישהו על קרמי retinol: ללבוש קרם הגנה של לפחות 30 SPF יום. העור שלך הופך להיות יותר רגישים כוויות שמש על רטינואידים וכולנו יודעים שום דבר בטרם עת הגילאים מהר יותר מאשר השמש.

לחזק את העור שלך שגרתי עם אנטי אייג 'ינג סרום

בעוד רטינואידים פועלים בצורה קסומה כדי להקטין קווים דקים ולתת לך מראה מטופש, צעיר, סרום עור כמו ויטמינים לעור. אנו ממליצים גם להשתמש בסרום אנטי אייג'ינג ארוז עם נוגדי חמצון במהלך היום.

No Replies to "האם Over-the-Counter Retinol מוצרים לעבוד?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  37 − = 35