מהו חומר בושם Neroli?

מהו חומר בושם Neroli?

מה בדיוק הוא מרכיב בושם נפוץ שנקרא "נרולי"? נרולי הוא השם שניתן לשמן המופק מזיקוק קיטור מפריחת הפרחים הלבנה הריחנית של עצי תפוז מרירים. זהו אחד השמנים הפרחים הנפוץ ביותר בשמים והוא פופולרי כמו שמן אתרי המשמשים מוצרי יופי ארומתרפיה.

איפה זה נמצא

העץ הכתום המר הוא יליד איטליה אך מעובד בצרפת.

זהו עץ ירוק עד לגובה של עד 10 מטרים עם עלים וקוצים עבים ומבריקים. הפרחים הלבנים הקטנים של העץ נאספים ביד באביב, וזה לוקח בערך טון אחד של פרחים אלה לייצר רביע אחד של שמן, וכתוצאה מכך עלות גבוהה מאוד.

מה זה מריח

לנרולי יש ניחוח קל של פרחים מתוקים עם אלמנט של פרי הדר. הוא אמר שיש ריח מרענן, דבש פרחים. זה נפוץ כמו פתק העליון ניחוחות המודרנית. בושם שמן פרוליום מאוד עבור היכולת שלה להתמזג היטב עם שמנים הדרים שונים, מוחלט פרחוני, ואת רוב הרכיבים סינתטי זמין בשוק.

שימושים אחרים של נרולי

שמן אתרי Neroli הוא נפוץ ארומתרפיה כמו עיסוי שמן. זה נחשב יש נגד דיכאון, תרופות הרגעה, אנטי בקטריאלי אנטי ספסודי. שמן נרולי הוא גם נחשב לאחד המרכיבים המתכון הסודי ביותר עבור קוקה קולה משקה קל.

Neroli ניחוחות לנסות

ניחוחות עבור נשים אשר תכונה neroli מאוד כוללים קלואי או דה פלורס Neroli, L'Occitane en Provence Neroli או דה פרפיום, לורה מרסייה Neroli בושם, Profumum Neroli או דה פרפיום, Le Labo בושם Neroli 36, ו Prada אינפוזיה דה Fleur d'Oranger.

ניחוחות גברים שמציעים neroli כמרכיב ריח מפתח כוללים Creed Neroli Sauvage, Atelier קלן גרנד נרולי קלן Absolue, טום פורד נרולי פורטופינו, דיפטייק L'Eau de Neroli, ו צ 'כית ומדבר Neroli קלן.

ארומתרפיה מתכונים באמצעות שמן אתרי Neroli

אתה יכול להוסיף כמה טיפות של שמן אתרי זה בשפשוף הגוף, שמני עיסוי, קרמים, כגון זה חום הסוכר לשפשף פנים.

איפה לקנות

רוב מזון בריאות ויופי חנויות יהיה סעיף עבור שמנים אתריים. אם אין לך חנות לידך או neroli לא ברשימה, אנו ממליצים לקנות באינטרנט.

No Replies to "מהו חומר בושם Neroli?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 2