האם Neosporin באמת עובד פלאים על אקנה? – insightyv.com

האם Neosporin באמת עובד פלאים על אקנה?

במשך שנים, Neosporin כבר בשימוש על ידי אנשים כטיפול במקום פצעונים. אחרי הכל, זה בארון התרופות של כולם וזה J אנטיביוטיקה, ניסח להרוג חיידקים. אין ספק שזה יעבוד על פצעונים ואקנה, נכון? מין, די, לא ממש.

Neosporin הוא משחה אנטיביוטית משולשת. זה עובד נהדר עבור ריפוי פצעים ועוזר לחות ריפוי חתכים ולכן הם לא צלקת. עם זאת, זה לא יהרוג את המתח של חיידקים שגורמת פצעונים אקנה פיברוזיס.

מה Neosporin יכול לעשות הוא לעזור פצעון popped לרפא. זה יכול לשמור על העור לחות תוך הגנה על זה מפני חיידקים שיכולים להיכנס לתוך הפצע פתוח לגרום לזיהומים.

כאשר לא להשתמש Neosporin

האם Neosporin לעזור עם אקנה מבוגרים, אקנה נוער, או אקנה פיברוזיס? זה לא סביר, על פי ד”ר דוריס דיי, רופא עור בניו יורק ומחבר הספר “100 שאלות ותשובות על אקנה”.

בעוד Neosporin הורג כמה חיידקים, אבל זה לא יהרוג את זנים מסוימים של חיידקים שגורמים פצעונים. כטיפול במקום, זה חסר תועלת. באשר כאב עמוק של אקנה פיברוזיס, זה לא יעבוד על זה גם. על פי יום, Neosporin לא יכול להגיע לבסיס של זקיק העור שבו צורות אקנה.

אז למה אנשים עם אקנה פיברוזיס הורמונלי נשבע על ידי Neosporin? יום אומר ניוזוויק כי כל שיפור עשוי להיגרם על ידי הטבע emollient של Neosporin. פצעונים נוטים להתייבש ואת הנפט Neosporin (מה שהופך אותו שמנוני), יכול לרכך ולחלח את העור.

מתי להשתמש Neosporin

בדיוק כמו Neosporin עובד יפה כדי לקדם את הריפוי של חתכים ולמנוע הצטלקות, זה טוב כדי לסייע בתהליך הריפוי פעם פצעון יש popped או אקנה שלך הוא ריפוי. זה גם עוזר למנוע הצטלקות. 

מה להשתמש במקום

עבור טיפולים ספוט כאשר אין לך מעל הדלפק (OTC) קרם אקנה על היד, לדלג על Neosporin ונסה מסכת אספירין לטיפול באקנה שלך במקום.

פשוט לטחון אספירין ולהרטיב אותו עם קצת מים. נקודה הדבק על אקנה פיברוזיס שלך או פצעונים.

עבור אקנה גדול בעיות פצעון, משחות OTC וג ‘ל המכילים benzoyl מי חמצן מומלץ. שלא כמו Neosporin, נוסחה זו למעשה הורג את החיידק שגורם אקנה. ובעוד Neosporin יהיה למעשה לחסום נקבוביות, ניקוי המכיל חומצה סליצילית unblocks אותם מרגיע כל אדמומיות. 

עבור אקנה, נסה את זה שלוש פונץ טיפול:

  1. החל 3% בנזואיל חמצן כרית, ג’ל, או ניקוי כדי אקנה או פצעונים.
  2. ברגע זה מתייבש, להחיל 0.5% משטח חומצה סליצילית או ג’ל.
  3. מעקב עם קרם לחות כדי לשמור על העור מפני ייבוש, אשר יכול לקרות בקלות בעת שימוש במוצרים אלה.

אם אתה מעדיף מוצרים טבעיים, נסה שמן עץ התה, שהם דרך טבעית גדולה לטיפול באקנה. הם לא טיפול שאושר על ידי ה- FDA, אבל הם ידועים להילחם בדלקת על הקרקפת ועל העור.

בשורה התחתונה

כפי שאתה יכול לראות, יש הרבה יותר טוב ואפקטיבי יותר אפשרויות מאשר Neosporin כשזה מגיע לטיפול באקנה. אם אתה מתמודד עם אקנה הגדולות, הכי טוב שלך היא להתייעץ עם רופא עור. לפעמים, משחות מרשם הם פשוט האפשרות היחידה לעור ברור.

זכור כי הפעם היחידה Neosporin יהיה יעיל, מנקודת מבט מדעית, הוא כאשר מטפלים pimples popped וכאשר אתה רוצה למנוע הצטלקות.

גם אז, לבדוק את זה על העור הראשון שלך – מאחורי האוזן שלך או מתחת ללסת – כדי להבטיח לך אין תגובה.

No Replies to "האם Neosporin באמת עובד פלאים על אקנה?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.