איפור מותגים עבור Latinas מאת Latinas

איפור מותגים עבור Latinas מאת Latinas

על פי מאמר 2007 ב היספני עסקים מגזין, זה היה צפוי כי עד שנת 2050, רבע מהנשים בארה"ב יהיה היספני. ועם כוחם הכלכלי ומספריהם בעלייה, לטינאס מייצגת שוק רווחי מאוד לעסקי היופי.

חברות היופי התחילו לשים לב לעלייה בהוצאות על מוצרי טיפוח אישי על ידי לטינית בשנים 2000-2009. נשים לטיניות מוציאות שלוש פעמים יותר על יופי וקוסמטיקה לחודש מאשר לא לטיניות, על פי לילי גיל, היספנית מומחה שיווק עבור Huffington פוסט / לטינו קולות.

יופי מותגים עבור Latinas By Latinas

בעוד חברות קוסמטיקה הגדולות המציאו תוכניות להמשיך את השוק הזה, נישה עצמאית קווים היופי התחיל להיות מפותח. מריה B קוסמטיקה הוקמה על ידי היזמים לטינה מינה טרוחיו ואסתר נוניז ו הושק בלוס אנג 'לס בשנת 2003, עם 30 גוונים של שפתון כמו גם מוצרי איפור רב תכליתיים. בחודש אוגוסט 2004, זאליה קוסמטיקה הוצגה לשוק על ידי מוניקה רמירז, דור ראשון מהדור האמריקאי ממוצא פרואני. היא היתה זוכה בתחרות יופי, ומאוחר יותר הפכה לאמנית איפור מקצועית.

כמו נשים רבות של צבע ואיפור אמנים, היא הפכה מתוסכלת על ידי צורך להשתמש במוצרים שלא להחניף גוונים לטינה העור על עצמה או הלקוחות שלה. גם בשנת 2004, גבריאלה הרננדז מבואנוס איירס, השתמשו ברקע האמנות והעיצוב שלה והשראה מסבתה הזוהרת להשיק את קוסמטיקה בסמה. עם מוצרים שהוצגו בעיצובים בהשראת שנות ה -40, הקו לא היה מכוון במיוחד לכל שוק אתני כלשהו, ​​אבל צבעי השפתון העמוקים יותר משכו ללטינה חזקה.

בשנת 2007, מאפרת סוזי פיקאסו יצר סוזי Q קוסמטיקה. גם לפיקאסו היה קשה למצוא מוצרים שעבדו על גווני העור של הלקוחות שלה. הקו העצמאי שלה נאסף על ידי כמה וול מארט מיקומים בקליפורניה, אבל נראה כי מחסור במכירות, בעיקר בשל חוסר פרסומת וחשיפה (מעט מאוד פרסומת דולר ללכת היספני ושווקים אתניים אחרים), שורות אלה לא הצליחו לפרוח.

במהלך תקופה זו, המודל הוונצואלי / השחקנית פטרישיה ולאסקז (אנק-ס-נאמון ב המומיה ו המומיה חוזרת) היתה אמורה להיכנס לשיתוף פעולה עם חברה כדי ליצור קו קוסמטי שנקרא Calma, אשר לא לקום מעל הקרקע (המשקיע הפוטנציאלי היה מעורב בתביעה שנתיים לאחר מכן עבור הונאות השקעה). Velasquez כרגע יש קו טיפול מעניין שיער בשם Taya יופי כי מנצל מרכיבים מן יערות הגשם והוא נמכר ב- HSN.

כמה חברות יופי המיינסטרים החלו לחזר לשוק ההיספני עם יותר גוונים ומוצרים עבור נשים לטינית. אבון ניצל את השחקנית המקסיקנית סלמה האייק ואת השחקנית הקובנית האמריקאית אווה מנדס בקמפיינים, בעוד לוריאל שכרה את השחקנית המקסיקנית אווה לונגוריה ואת השחקנית הספרדית פנלופה קרוז כשגרירות מותג.

ניואנס מאת סלמה האייק

עבור ניואנס, קו היופי שלה נמכר באופן בלעדי ב- CVS / בית מרקחת CVS.com, סלמה האייק רצה לנצל את סודות היופי המשפחתי כמו מרכיב אקזוטי שנקרא tepezaohuite מעץ בדרום מקסיקו וצפון מזרח ברזיל. ניואנס הושק עם מוצרי טיפוח העור וכעת הציגה מוצרי איפור, כולל כיסוי ללא פגם מינרלים קרן ו Flawless Finish נוזלי הקרן, כמו גם ציפורן לכה.

מניעים לה לה

שחקנית / טלוויזיה אישיות La La Vazquez-Anthony (כוכב לשעבר של VH-1 של המציאות להראות החיים של לה לה לוס, אשר בעקבות חייה עם הבעל כרמלו אנתוני של הניקס), התחברה עם איפור האיפור לורן רידינגר, (יוצר של מניעים) כדי ליצור Motives לה לה, קו של איפור כדי לענות על הצרכים של נשים עם גוון עור כהה יותר. הקו כולל יסודות, צלליות, שפתון והגהות, סומק ועוד.

זה ייקח יותר מאשר רק זיהוי ושיווק מוצר כמו להיות במיוחד עבור Latinas או לשים פנים לטינה על המותג כדי למשוך את השוק הזה משתלם. לטינאס הם מותג נאמן אלה המותגים צריך להיות באיכות, כמו גם להיות פונקציונלי. אבל עכשיו, כי יותר חברות משתמשות סלבריטאים לטינה עבור מסעות פרסום, אולי תהיה עלייה בקווים יותר ואולי על ידי לטיני, הפעם עם יותר דולרים להשקעה מאחוריהם.

No Replies to "איפור מותגים עבור Latinas מאת Latinas"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    51 − = 45