ראיון עם גבריאל ברנשטיין, מחבר “רוח Junkie” – insightyv.com

ראיון עם גבריאל ברנשטיין, מחבר “רוח Junkie”

בפעם הראשונה שראיתי את גבריאל ברנשטיין, היא הובילה את אחת מסדנאות המדיטציה המפורסמות שלה. היא ישבה ברגליים משוכלות על רצפת עץ מוקפת כ -80 נשים בשנות ה -20 לחייהן (ואני), כולנו בקשב רב. היא היתה נלהבת, נרגשת ומקסימה לחלוטין כפי שסיפרה לנו על איך היא שינתה את חייה מנשף למסיבה בניו יורק לגורו רוחני עבור נשים צעירות במנהטן.

אני זוכר שחשבתי שהמסר שלה דומה למסרים בתוך “הסוד”, ספר שקראתי בחשאי באותה עת, אבל גבריאל התאימה אותו בצורה מושלמת לדמוגרפיה חדשה – דמוגרפית.

אני גם זוכרת שחשבתי, “האשה הזאת תהיה מפורסמת”.

צדקתי. מאז היא כותבת שני ספרים והיא מובילה סדנאות עם 100 משתתפים. גבריאלה הוצגה ב”ניו יורק טיימס” וב”אל”, שכתבה: “כל כך הרבה זמן, קארי בראדשו – יש לנו מודל לחיקוי משלושים ומשהו: גבריאל ברנשטיין מזיזה את השקט הפנימי ואת האהבה העצמית לפוסט-מודרני סט רוחני “.

בקיץ הזה, גבי ואני נפגשנו שוב כאשר מצאנו את עצמנו חולקים בית בהמפטונס. ערב שחרורה של ספרה החדש, “רוח ג’ונקי”, “דרך רדיקלית ל’אהבה עצמית וניסים’, ישבה אתי גבי לידי לראיון על רוחניות, ומוצרי היופי האהובים עליה.

ש: גבי, האתר הזה הוא על יופי ואני נוטה להתמקד איפור, עור, שיער – כל הדברים שגורמים לך להיראות טוב בחוץ. אבל את ואני יודעים שיופי באמת בא מבפנים.

מוסכם. כל הדברים החיצוניים היופי הוא מדהים, אבל אם אין לך את האור הפנימי שלך אז היופי החיצוני שלך אינו שלם.

אני מאמין היופי האמיתי מגיע מבפנים. אין דבר יפה יותר מאשה המפיצה ביטחון עצמי ואהבה עצמית.

ש: בספר החדש שלך, “רוח Junkie,” אתה מדבר הרבה על איך לזרוח מבפנים.

בְּדִיוּק. עשיתי את זה עבודה של החיים שלי כדי לעזור לנשים למצוא את הזוהר הפנימי שלהם. אנו מטפחים את הזוהר הפנימי שלנו ומאירים מבפנים החוצה דרך דיבור עצמי חיובי, סליחה עצמית ומסע איתן לקראת אהבה עצמית. זה עבודה גדולה אבל זה לגמרי שווה את זה.

ש: אז איך אדם ממוצע, לפעמים שלילי לקבל, כפי שאתה אומר כל כך הרבה פעמים, “הזוהר הפנימי שלהם על”?

הצעד הראשון כדי לקבל את הזוהר הפנימי שלך היא לקחת מלאי של המחשבות שלך. שימו לב למחשבות הרעות שאתם מספרים לעצמכם. מחשבות שליליות אלה, המבוססות על פחד, חוסמות את האור הפנימי שלך. אם אתה מזהה את המחשבות השליליות האלה כאשר הם קורים אתה יכול במודע לבחור פרספקטיבה חדשה. לדוגמה, אם הפטפוט השלילי שלך אוהב לחזור, “אני שונא את הגוף שלי ואני לעולם לא לרדת במשקל”, להתחיל שיחה חדשה בראש שלך אומר, “היום אני בוחר לאהוב ולכבד את הגוף שלי עם מזון מזין פיזית פעילות.” שינוי פשוט זה יפעיל את מתג האור שלכם וישחרר את הזוהר הפנימי שלכם.

ש: כל אדם רוחני שאני מכיר מדבר על שינוי דפוסי חשיבה שליליים. זה עבד עבור חברים שלי אשר בהצלחה הפכו את עמדות לגבי היכרויות מסביב. החברים שלי היו מתקרבים ממקום שלילי במקצת – אחד שאני יכול להתייחס אליו. הם חשבו, “מה לא בסדר איתי?” ו “למה לא קורה לי אהבה”. אז הם שינו את הגישה שלהם. חברה אחת עשתה רשימה של תכונות עבור הבחור חלום שלה, עבד על להיות מאושר במצב יחיד שלה ואז בום … היא נחתה לו.

החבר שלך העביר את האנרגיה שלה. על ידי שינוי דעתה, היא שינתה את האנרגיה שלה. כשחזרו מחשבותיה, “מה לא בסדר איתי”, היא היתה תקועה באנרגיה נמוכה ובתבנית של ספק. זה לא היה מושך. המחשבות שלנו ליידע את האנרגיה שלנו ואת האנרגיה שלנו מודיע ניסיון חיצוני שלנו. כאשר החבר שלך העביר את מחשבותיה, היא העבירה את האנרגיה שלה ושינתה את הקשר האנרגטי שלה לגברים.

דרך המחשבות החיוביות שלה, היא הפעילה את הזוהר הפנימי שלה וזה מה שמשך את הגבר שלה! זוהי דוגמה רבת עוצמה לאופן שבו הזוהר הפנימי שלנו שווה, אם לא חשוב יותר, משיער מבריק ומזהב שפתיים עז.

ש: ספר לי על הצהרות. כל מה שאני יודע זה מה שעושה אותם. חברה אחת שומרת את שלה על פתק דואר צהוב במכונית שלה.

הצהרות הן כלי רב עוצמה להעברת המחשבות והאנרגיה שלנו. ככל שאנו חושבים יותר מחשבה אוהבת יותר אנחנו נוטים להאמין בה. האמונה היא מרכיב המפתח לעבוד עם הצהרות. אתה יכול להגיד את כל ההצהרות שאתה רוצה, אבל אם אתה לא מאמין להם שינוי אמיתי לא תתרחש. המחשבות שלנו ליידע את האנרגיה שלנו ואת האנרגיה שלנו מודיע ניסיון חיצוני שלנו.

ש: זה היה כיף. אני יכול לדבר על רוחניות ועל מערכות יחסים לנצח, אבל אני גוסס לדעת יותר על המוצרים האהובים עליך. בואו נתחיל עם טיפוח העור. יש לך עור נהדר.

השיחה על מוצרי יופי שווה באותה מידה! אני מאמין שאנחנו חייבים להתייחס שלנו להיות פנימי באותה מידה כמו גם אנו מתייחסים הייצוג החיצוני שלנו. אני מברשת יבשה לפני אמבט מלח יומיומי אפסום. לאחר הרחצה שלי, אני משתמש קרם קוקוס קוקוס. אני אוהב את המוצר הזה! זה גורם לי להרגיש כאילו אני בהוואי.

אני שוטפת את הפנים שלי עם ד”ר אלקאיטיס אורגני מטהר ניקוי פנים ועל העיניים שלי, אני dab על Yon-Ka Phyto- קרם עיניים, וזה נהדר עבור נפיחות ומעגלים. שמתי סרום Cececuticals CE סרום פרולי על הפנים שלי. ואז השלב האחרון עבור הפנים שלי הוא Yon-Ka מתקדם האופטימיזציה קרם. אני עושה את כל זה לפני החלת האיפור. אני עושה את אותו השגרה לפני השינה. במשך כל היום אני גם משתמש בשמן הארגני שלי כדי להאיר את העיניים שלי כשאני להחיל מחדש את האיפור שלי. בנוסף, לפני שאני הולך לישון אני תמיד חוט דנטלי עם חוט דנטלי חיים חיים אשר יש גנבים שמן אתרי על זה. אני גם להחיל קרם של Kiehl קרם לאצבעות שלי לפני השינה כל לילה. עובד כמו קסם!

ש: יש לך כל סודות טיפול בעור שאתה רוצה לשתף?

טיפ זה אולי נראה קצת רחוק אבל זה עובד פלאים! בכל פעם שיש לי צילום, הופעת טלוויזיה או הרצאה, אני רוצה לוודא שהעיניים שלי לא נפוחות.

אחד הטריקים הגדולים ביותר שלי לשחרור נפיחות סביב העיניים שלי הוא סיר neti. אני טיפה כמה שמנים אתריים.

ש: מה עם מוצרי האיפור האהובים עליכם?

אני אוהב את מוצרי דיור. במיוחד את הצללית שלהם ואת הברק. אני גם מעריץ ענק של ברונצר של ד”ר האושקה. זה נותן לי זוהר fab.

ש: יש לך גם שיער מדהים. הגלים הארוכים והטבעיים שלך מתאימים בצורה מושלמת לחוף. מהם המוצרים האהובים עליך וטיפים?

אני נרקומן פרדריק פקאי. אני אוהב את מוצרי Fekkai בקיץ. אני משתמש Fekkai חוף גלים ריסוס עבור sunscreen ו supery חם חם נראה. כאשר אני לשטוף את השיער אני משתמש Kiehls חמניות צבע שמירה שמפו ומרכך.

ש: ולבסוף, אני יודע שאתה אוהב את colorist ו hairstylist. חשוב לחשוף את הזהויות הסודיות ביותר כאן ב- About.com?

הסטייליסטית שלי מרשל מסוהו פקאי הצילה את שערי. הוא גאון. אף פעם לא סמכתי על מישהו כמו שאני בוטחת במרשל. הוא מצליח לשמור על האורך שלי, תוך שערות שלי עדיין מרגיש בריא סופר. הוא עיצב את שערי לכסות הספר החדש שלי (רוח ג’ונקי, דרך רדיקאלית ל’אהבה עצמית וניסים’) וזה היה גלים לנצח! הקולוריסט שלי, ג’יימי, מדהים בטכניקת הבלייז ‘. זה מושלם לשיער שלי. אני אף פעם לא רוצה להיות תהליך אחד צבע אז הבהיר מדגיש באמת לעשות את הטריק. אמן האיפור שלי להרצאות ולהופעות בטלוויזיה שלי, רבקה קאצ’יאנו, סלעים מוחלטת. אני תמיד מתחננת שתשים לי ריסים אישיים. אני אוהב אותם.

גבריאל ברנשטיין הוא המחבר של רוח Junkie, כביש רדיקלי אהבה עצמית & ניסים. למידע נוסף על גבי והספרים שלה באתר האינטרנט שלה.

No Replies to "ראיון עם גבריאל ברנשטיין, מחבר "רוח Junkie""

    Leave a reply

    Your email address will not be published.