סיבות למה יש לך כהה joints

סיבות למה יש לך כהה joints

צבע העור נוטה לבעיות פיגמנטציה. יחד עם היותם מושפעים בקלות על ידי היפרפיגמנטציה, בעיה נוספת היא נטייה לפתח עור כהה סביב הברכיים, המרפקים, מפרקי האצבעות מפרקים.

החושך נובע מהסוג של העור כי הוא סביב המפרקים. העור הנוסף באזור זה (אשר מעט bunches למעלה כאשר המפרקים המורחבת) הוא הכרחי כדי לאפשר את התנועה של המפרקים, כך שאתה עשוי לראות החושך המרפקים, הברכיים, האצבעות, בהונות, העקבים ואת הקרסול.

  אין דרך קבועה להבהיר את האזורים האלה. בגלל תנועה מתמשכת זו, הסרת חלק מהחושך באזור זה היא זמנית בלבד.

דבר נוסף אשר תורם החשיכה של העור הוא חיכוך ולחץ מתמיד להציב על אזורים אלה. לדפוק בדלתות עם מפרקי האצבעות שלנו, לנעול נעליים עלובות, או לכפכפים שגורמים לנו לאחוז בהונותינו, וכורעת ברך וזוחלת על ברכינו, מניחים מרפקים על שולחנות קשיחים, ועוד, גורמת לטראומה לעור המוביל כדי לשנות צבע. בנוסף, הגוף גם מגיב לנזק על ידי עיבוי העור באזור זה נתפס להיות תחת התקפה.

אנו נוטים לשקול את האזור הזה של העור להיות קשה יותר ולנסות לקרצף את החספוס ואת החושך, רק כדי להפוך את המצב גרוע יותר. בליטות, חבורות וטראומות אחרות מובילות להפרדת יתר בגוונים של אסיה, זית וגוון כהה, בהם המלנוציטים (תאי העור שנותנים את צבעם) פעילים במיוחד.

תרופות הבית מעל לדלפק מוצרים כנראה לא יעבוד אם המצב הוא חמור או שנגרמו על ידי גנטיקה. כמו כן, אם יש לך שינוי צבע מתמשך שאינו מגיב טיפולים אקטואלי, אתה צריך לראות רופא כדי לוודא את הסיבה היא עור רגיל כהה. ישנם כמה מצבים רפואיים שגורמים המפרקים כהים מאקזמה למחלות מסוימות.

אֶקזֵמָה (דרמטיטיס) - העור המגורה והמעובה יכול להיות כהה יותר מן העור הסובב.

סַפַּחַת הוא מצב עור דלקתית כרונית המאופיינת בעור אדום, קשקשי ועבה המתרחש לעיתים קרובות על המרפקים והברכיים. כאשר התנאי מנקה את זה יכול לעזוב את הצבע.

דלקת מפרקים שגרונית ו תסמונת ריינו יכול להיות סימנים של שינוי כהה של המפרקים אצבע.

סקלרודרמה הוא מצב שגורם הצטלקות של העור והמפרקים. המחלה יכולה להשפיע על פיגמנטציה של העור ולגרום כתמים כהים והצטלקות של העור על המפרקים, וכתוצאה מכך שינוי צבע וכן קושי בתנועה.

Acanthosis nigricans.  למרות הסימפטומים של acanthosis nigricans הוא גידול של כתמים כהים ועור סמיך על קפלי העור, כגון בית השחי, בתוך המרפק, הגב של הברכיים והצוואר, זה יכול להוביל כתמים כהים של העור על אזורים כגון מפרקים. מצב זה מתפתח כסימן להתנגדות לאינסולין. האינסולין העודף מפריע לתאי העור, מה שמוביל לטלאים של צמיחת יתר של העור ושל היפרפיגמנטציה.

דרמטומיוזיטיס היא מחלה שרירית דלקתית המלווה פריחות בעור. אחד הסימפטומים והסימפטומים של המחלה הוא הכדורים של גוטרון. פיגמנטציה חריגה יכולה להתפתח על פרקי אצבעות, ברכיים, קרסוליים ומפרקי מרפק.

  זה טועה לעתים קרובות עבור פסוריאזיס. 

קרטודרמה הוא מצב שגורם שלפוחיות ו יבלות, בדרך כלל על כפות הרגליים וכפות הידיים.

טיפולים לעור דהוי

לאחר שהגורמים הרפואיים ואחרים נדחו, ומבחינים טבעיים ו- OTC הוכיחו כי הם לא יעילים, רופא עור יכול לעשות מיקרו-דרמבריון וקילופים כימיים באמצעות חומצות בטא או הידרוקסיות של חומצה סליצילית כדי לסייע בהאיץ הביצועים של קרמים מקומיים (כגון רטינואידים) ) כדי להקל על המפרקים. אבל יש להיזהר עם microdermabrasion, קליפות כימיות סוכני הלבנה כימיים בעור של צבע, כדי למנוע נזק נוסף.

לקבלת מידע נוסף, הקפד לקרוא טיפול היפרפיגמנטציה לעור של צבע: המשך בזהירות.

במהלך שגרת טיפוח העור היומי שלך, עיסוי קרם פילינג, קרם או לשפשף תוצרת בית לתוך האזורים הזקוקים לטיפול 5 דקות לפני הרחצה או מקלחת, כדי להסיר עור מחוספס ותאי עור מתים.

  לאחר רחצה להחיל moisturizer המכיל חומצה glycolic או חומצה אלפא hydroxy לאזורים.

כדי לשמור על המפרקים נראה כמיטב יכולתם:

 • נקה בעדינות את האזור. הימנע מקרצוף נמרץ ושימוש בחומרי ניקוי קשים או שוחקים וחומרי פילינג.
 • פילינג להסרת תאי עור מתים שעשויים לצבור במפרקים ובאזורים אחרים.
 • תמיד בצע עם קרם לחות טוב. 
 • תן תשומת לב מיוחדת האצבע והמפרקים הבוהן בעת ​​ביצוע מניקור ופדיקור. 
 • עיסוי שמנים טבעיים כמו קוקוס, זית, שומשום ושמן שקדים על המפרקים כהים מדי יום.
 • בעת שימוש בכל העור lighteners, תמיד לזכור להחיל sunscreen על העור כי יהיה חשוף לאור השמש.

No Replies to "סיבות למה יש לך כהה joints"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  64 − = 59