איפור טבעי: Eyeshadows מעולם לא נבדק על בעלי חיים

זה יכול להיות משימה קשה למצוא eyeshadows טבעיים, אורגני כי הן טובות בשבילך והסביבה. בנוסף, אתה רוצה לנפות את אלה נבדקים על בעלי חיים ואלה שקיבלו ביקורות עניים כי כולנו יודעים איך מעצבן להוציא כסף על צללית רק כדי ליישם אותו ולהבין כי זה בקושי מופיע על המכסה שלך.

אבל עשינו את זה, ועכשיו אנחנו יכולים לספר לכם על הדברים הכי טובים. ניסו נכון.

דבר אחד שנודע על הצלפות הטבעיות הוא זה: איפור מינרלי הוא המלך. איפור מינרלי מורכב ברובו מרכיבים טבעיים בלבד, כולל תחמוצת טיטניום, תחמוצות אבץ, תחמוצות ברזל ונציץ. שלא כמו צללים לא אורגניים המכילים מעט מאוד מרכיבים טבעיים, הרבה חומרים משמרים שאינם טובים בשבילך, איפור מינרלי נמצא סביב מאות שנים והוא בטוח וטוב לך ולסביבה.

רשימה זו כוללת גם primers נפלאים eyeshadow ו מאיר נפלא (להשתמש בו כדי להעיר את העיניים).

הקפד גם לבדוק את היסודות האורגניים הטובים ביותר, סומק ואבקות.

אלה eyeshadows הם מועדפים, כי יש כל כך הרבה אפשרויות צבע כי טווח מ מאט כדי להבהב ואת המחיר הנכון מדי. הם נוטים להיות פיגמנט עשיר כך צבע עשיר, לא "בקושי שם". וצללים אלה ללא ביסמוט oxychloride (BOC), עוד יתרון גדול עבור טבעי, אורגני איפור אוהבי.

על החברה, במילים שלהם:

"אנחנו מאמינים גדולים בקריאת התוויות שלך וללמוד כמה שאתה יכול, אנחנו מעריצים גדולים ומשתתפים מלאים במאגר הבטיחות לעור יבש של קבוצת העבודה הסביבתית, אנו מספקים מידע מפורט על כל מוצר שאנו מוכרים, ואנו מזמינים אותך כדי לקרוא את התוויות שלנו, הם אינפורמטיביים ומהנים.

Alima Pure מאושרת כבטוחה וטבעית בהתאם לתקן האירופי.

אני בהחלט אוהב את האפשרויות צבע זמין בכל יום מינרלים Eyeshadows. וגם, אתה לא יכול לנצח את המחיר. צלליות אלה יש כוח להישאר גדול אם מוחל רטוב (רק לטבול את המברשת שלך קצת מים לפני טבילה אותו בצל) ועל פני תחליף eyeshadow.

על החברה, במילים שלהם:

ב מינרלים כל יום, אנחנו מונעים על ידי הדחף לעזור לנשים להרגיש יפה על ידי יצירת מוצרים המכילים רק את המרכיבים החיוניים ביותר. הקיימות היא העדיפות שלנו, שכן אנו מחויבים היטב למטרה של הגנה וטיפוח המשאבים הטבעיים שלנו. בשקידה נלהבת להשפיע באופן חיובי על הסביבה שלנו, האיפור ואיכות השיער שלנו הם השתקפות של האידיאלים שלנו. אנו מתרגלים אהבה ומקורות מקומיים את המרכיבים הטבעיים המשובחים ביותר מחוות מקומיות תוך חולם את הגוונים החדשים ביותר שלנו. הפילוסופיה שלנו היא כי מתנות תוצרת בית הם תמיד הכי טוב - המגע האישי שלהם מביא את זה משהו מיוחד. זו הסיבה שכל אחד מהמוצרים שלנו הוא בעבודת יד באהבה, עם נאמנות זוהרת לשמר את כדור הארץ היפה שלנו. אנחנו מבוססים באוסטין, טקסס השיגו צעדים מונומנטלי בהגנה על בתי הגידול הטבעיים שלנו ואת הצמחים הטבעיים שגדלים בתוך מדינת טקסס היל.

No Replies to "איפור טבעי: Eyeshadows מעולם לא נבדק על בעלי חיים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    90 − = 85