איך ללבוש כחול Eyeshadow

איך ללבוש כחול Eyeshadow

לפני שנים היית רואה צללית כחולה על המסלולים ובדפי ווג, אבל אף פעם לא ברחובות ניו יורק. לא עוד. גוונים כחולים תוססת הם מגמת יופי שיש לה כוח להישאר פשוט כי זה יכול להיות מרשים על האישה הנכונה.

יש נשים שנראות טוב בזה, אחרות לא, ובכל פעם סלבריטי צץ על השטיח האדום בצללית כחולה, עדיין מתנהל ויכוח אם זה היה פייס גדול או לא (עדה ניקול ריצ'י ב 2013 גלובוס הזהב).

רוב הנשים נראות נהדר בגוונים נייטרליים, כמו עצם או חום, אבל הבהיר צל, קשה יותר לקבל את זה נכון. הנה 5 טיפים על הדרכים הנכונות ואת הדרכים הלא נכונות ללבוש צללית כחולה.

מי יכול ללבוש כחול Eyeshadow?

מגמה זו החלה את דרכה בתקופה הוויקטוריאנית, כאשר גוון כחלחל אל העפעפיים נחשב יפה (וסימן לב חלש ותמים). אבל לא כל אחד יכול להתחמק מזה.

כחול נראה הכי טוב על נשים עם עור בהיר צבע שחור או פלטינה צבע עיניים חומות או אפורות. זה גם עובד היטב עבור נשים עם עור כהה מאוד.

בלוז הכי טובים

הנה כמה האהובים שלנו הצללים כחולים. כל אלה מקבלים ביקורות נהדרות:

 • לוריאל פאריס 24 אינפראבל צללית עיניים, כחול חצות
 • רבלון מאט עין צל, ונציאני כחול 
 • קוסמטיקה Sugarpill קוסמטיקה לחץ, מהירות
 • ניו יורק קוסמטיקה אפוף אפל צל, כחול חלום
 • מיבלין ניו יורק עין סטודיו צבע קעקוע טהור פיגמנטים, כחול כחול
 • צבע קעקוע Eyeshadow מהדורה מוגבלת - כחול על ידי  
 • Maybelline ניו יורק מומחה ללבוש Eyeshadow Quads, כחול כחול

עיניים כחולות וצללית כחולה

הוויכוח הגדול על צללית עיניים כחולה כולל נשים עם שיער בלונדיני ועיניים כחולות עם צל כחול. אמן האיפור בובי בראון אומר שזה הכי טוב לא להתאים את הצל שלך לעיניים שלך כי כל אחד שם לב הוא צל.

איפור אחר אוהב לצייר עיניים כחולות עם צל כחול כדי להפוך את הכחול בעיניים פופ.

המגמות לבוא וללכת גם כן. כמה עונות כחול הוא גדול עבור כולם, בעוד עונות אחרות אתה אף פעם לא רואה כחול על מסלולים או במגזינים.

העצה שלנו אם יש לך עיניים כחולות היא פשוט לנסות כמה גוונים בחנות כלבו כמו ספורה. זה נראה לך טוב? אם אתה רוצה לנסות מגמות חדשות או להתחיל משלך, ואז לעשות את זה. עם זאת, הימנע לחלוטין התאמת הצל אל צבע העין שלך. לעולם לא תציג ספירים על בד כחול. 

איזה תכשיט צבע הצללים להיראות הטוב ביותר על צבעי עיניים שונים?

צלליות צבעוניות יכול להיראות מדהים על נשים, הסוד הוא למצוא את הטון תכשיט עבור העור שלך ואת צבע השיער. חום כהה taupes נוטים לעבוד היטב על בלונדיניות. עיניים ירוקות נראה טוב בצבעים קריר יותר כגון סגולים עמוק לילך. מומחים אומרים כי הגוון הירוק של כחול יכול להפוך עיניים כחולות פופ, ואילו לילך וסגולים הם מדהימים על עיניים חומות נשים שחורות זית עור. אם יש לך עור ורוד (בניגוד לבסיס צהוב), כדאי להימנע סגול- pinkples. גוונים תכשיט יכול להיות קשה על בלונדיני עור בהיר.

תערובת, תערובת, לערבב את הצל

כדי להבטיח את צבעי עיניים מודגש שלך לא נראה זול, להשתמש במברשת מקצועית (לזרוק את freebies) ו למזג היטב לתוך העין.

כיצד ליישם Blue Eyeshadow

מומלץ להשתמש בשני צללים, אור וחושך. בחר צבע רך לכל אזור העין עד עצם הבריח ולאחר מכן להשתמש בצבע כהה יותר בקמט העין.

לקבלת מראה רך ומודרני יותר, נסה למקם קרוב כחול כהה לריסים בצבעים בהירים יותר. זכור כי גוונים כהים יכולים להפוך את העיניים לסגת כדי לוודא שלא במקום צבע מעל קו החיתוך.

בחר את אייליינר העכבר

לדלג על אייליינר שחור. זה פשוט קשה מדי. במקום זאת, נסה גוון עמוק יותר של כחול. חיל הים או האינדיגו עובד נהדר. זכור כי אייליינר כחול יכול לעשות עיניים כחולות פופ!

מגמה אחת נראית נהדר באמצעות eyeliner כחול מדהים על פני הפנימי של העיניים (זה נקרא "הדקקה").

מה לגבי שאר האיפור שלך?

אם אתה מצביע על צללית כחולה, שמור את שאר אור האיפור שלך.

שפתיים עירום עם מבריק חליפה אלה עיניים חזקות לחלוטין. הימנע צבעים על השפתיים, הם לא רק להתחרות עם העיניים החזקות שלך, אבל הצבעים יכולים להתנגש.

מה על הבגדים שלך?

יש רק כלל אחד כאן: הימנע התאמת הצל שלך לבגדים שלך. אתה תיראה מטופש.

No Replies to "איך ללבוש כחול Eyeshadow"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  + 72 = 77