למה אתה לא יכול להיות יישום Eyeshadow שלך נכונה

למה אתה לא יכול להיות יישום Eyeshadow שלך נכונה

אם אינך בטוח כיצד להחיל צללית, הגעת ליעד המושלם. אם אתה רוצה טכניקות חדשות, יש לנו גם את אלה. ראשית, עליך לבחור את לוח הצללית הימני עבור צבע העין שלך, אז אתה צריך להבין איך להשתמש בכל הגוונים השונים על המכסה שלך. זה יישום בסיסי הוא כל מה שאתה צריך לדעת בעת יישום eyeshadow. השתמש גוונים דרמטי יותר עבור הערב, גוונים בהירים ליום.

שלב 1: ראש המכסה שלך

תמיד לטאטא פריימר על העפעפיים שלך לפני יישום eyeshadow כי אתה רוצה להישאר על כל היום. אנחנו נשבע על ידי שיקוי פריימר עירוני של דעיכה, אבל יש כל מיני primers על השוק (אנחנו גם אוהבים את צבעי MAC Shimmery).

למה זה צעד חשוב: אם יש לך עפעפיים שמנוני או לעשות כאשר הקיץ פוגע, פריימר שומר את הצללית במקום. אתה תמצא את הצל שלך לא זז אפילו בעת הפעלת מרתון ניו יורק.

כלים: אתה יכול להשתמש באצבע כדי להחיל פריימר, אבל Q- עצה עובד וכמה אנשים באמת לתוך איפור להשתמש במברשת עבור זה. אתה יכול ממש מברשת איפור עבור כל שלב של תהליך האיפור שלך.

שלב 2: לטאטא צבע נייטרלי מעל המכסים שלך

כל לוחות הצללית מגיעים עם מספר גוונים. עבור המכסה שלך, אתה רוצה לבחור בצל נייטרלי: לא כהה, לא הקל. לטאטא את הצבע על המכסה כולו עד לקפל. לקבלת מבט דרמטי יותר, אתה יכול ללכת כהה, אבל אם יש לך עור בהיר ועיניים, המראה יכול להיות קשה מדי.

אתה יותר טוב עם גוון בהיר יותר. הבהוב הוא כיף עבור הערב, אבל יכול לגרום לעור בוגר להיראות מקומט יותר.

למה זה צעד חשוב: הטאטא הנייטרלי של הצל הוא בסיס הצל העיקרי שממנו תוכלו לבנות את שאר המראה שלך. גם אם אתה רק הולך על המראה הבסיסי של השבוע או בסוף השבוע, צבע נייטרלי יעשה את העיניים שלך פופ לכסות את כל שינוי צבע.

כלים: לזרוק את היבול קצף freebie שמגיע עם כמה לוחות מרקחת. הכלי הטוב ביותר עבור יישום eyeshadow הוא מברשת eyeshadow בינוני. אתה יכול לקבל אחד בכל בית מרקחת, ספורה או חנות כלבו. כמה מומחים יופי כמו להיות עצבני ולהמליץ ​​באמצעות האצבעות שלך כדי ליישם צללית. זה מעולם לא עבד בשבילי.

שלב 3: תערובת של צבע כהה כדי לקפל שלך

עבור השלב הבא, תערובת בגוון כהה יותר לתוך הקפל שלך, החל מבפנים של העין עם קו דק יותר גדל עבה כפי שהוא משתרע אל מחוץ לקמט. ודא העפעפיים להתאים תערובת, תערובת, תערובת.

אם יש לך לוח 3 צבעים, בחר את הצבע הכהה ביותר. אם יש לך 4 צבעים, לבחור את 3 כהה. אם אינך משתמש בלוח צבעים, השתמש בצבע הנמצא באותה משפחה כמו הצבע הנייטרלי שלך.

למה זה צעד חשוב. צעד זה מוסיף דרמה והגדרת לעיניים.

כלים: השתמש במברשת המיועד לקפל ולהחיל על הקפל.

שלב 4: הוספת סימון מעל לקפל

אם אתה מרגיש את העיניים עדיין צריך צבע יותר, אתה יכול לקחת את הצבע הקל ביותר בלוח שלך למזג אותו רק מעל הקפל שלך. נסו לשמור את הצבע מעל עצם הבריח (לטאטא את צבע עד עצם הבריח) וגוונים בהירים תמיד טובים יותר.

להתרחק גוונים כהים כאן.

תחשוב על העפעפיים שלך כמו קשת בענן, מתמזגים בצורה חלקה בין אור לחושך לאור. אם אתה צופה איפור קטעי וידאו יישום, תראה בדיוק איך מיזוג חשוב הוא כשמדובר בצללית. שתי המכסות צריך להתאים ואתה רוצה את הצבעים להיראות כמו קשת, חלקה blending מ אור כדי כהה לאור שוב. 

שלב 5: לחץ על אור בהיר לתוך הפינה הפנימית של העין

כדי לפתוח את העיניים, לחץ על הזרת שלך לתוך הצבע הקל ביותר של הצבעים ולאחר מכן לחץ על הזרת שלך לתוך הפינה הפנימית של העין. זהו הסוד של איפור האיפור שגורם לעיניים להיראות רחבות יותר וערות יותר.

למה זה צעד חשוב: שום דבר לא יעשה את העיניים שלך נראה ער כמו טריק זה. אל תשתמש בו ברוב הימים, אבל זה מדהים עבור אירועים מיוחדים, תאריכים או לערבים החוצה.

כלים: תמיד להשתמש באצבע הזרת שלך כאן. אתה לא רוצה ללחוץ יותר מדי צבע לתוך העין שלך או שזה יהיה ברור.

No Replies to "למה אתה לא יכול להיות יישום Eyeshadow שלך נכונה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 3