כיצד לכרות עפעפיים drooping ללא ניתוח

כיצד לכרות עפעפיים drooping ללא ניתוח

עפעפיים נופלים הם חלק טבעי של תהליך ההזדקנות. החדשות הטובות הן שאתה לא צריך להשקיע ב eyelift כדי להסוות אותם. הנה כמה טיפים איפור (ו חינם) איפור להסתיר המכסים צניחה.

דגש על הריסים שלך

לפתוח את העיניים על ידי התמקדות הריסים שלך. להפוך אותם ארוכים ושופעים ככל האפשר עם טריקים אלה:

  • תמיד סלסל את הריסים לפני החלת מסקרה. ריסים קרלינג תמיד עושה עיניים פופ. שו Uemura עושה את הטוב ביותר curlers. 
  • החל זוג מעילים של מסקרה מעובה. אני אוהב את מעיל אחד של Almay מזין מסקרה, Blackest Black 401. 
  • מרחים את המסקרה על הריסים התחתונים. לקבלת טיפים נוספים על יישום מסקרה, לבדוק 15 טיפים מסקרה וטריקים.
  • תמיד להסיר איפור העין בסוף היום, עוזב את המסקרה על הריסים שלך יכול לגרום לזיהומים. הייתי שם עשיתי את זה. זה לא דבר טוב. מסיר איפור העין המועדפת שלי היא קליניק לקחת את יום חופש. 

כיסוי צללים כהים עם קונסילר

העיניים של כולם שונות. לחלק מאתנו יש צללים בפינות העיניים (אני! לי!), בעוד שאחרים יש עיגולים עמוקים מתחת לעיניים. הצללים האלה הופכים את העיניים שלנו לסגת, וזה יכול להיות מחמיא.

המפתח הוא למצוא את הגוון המושלם של קונסילר כדי לתקן את הצללים. גוון אחד בהיר יותר העור שלך הוא אידיאלי. אתה גם רוצה קונסילר מאשר לא לשקוע לתוך השורות שלך ולהאיר אותם. תמיד להחיל קונסילר ב נקודות ו dab אותם עם כרית האמה שלך.

בובי בראון עושה מסתורי מעולה. 

הרם עיניים עם סימון

עט Highlighter הוא אחד מאותם מוצרי יופי שיכולים לשנות את חייך. שום דבר אינו מציע מתיחה מיידית יותר מאשר הוספת אור שבו יש צללים.

עט Highlighter ניתן להשתמש מעל כל מצח כדי להרים את העיניים חזותית. 

למידע נוסף על highlighter ואת המוצרים האהובים עלי ב עין איפור טריקים: לעשות עיניים קטנות להיראות גדול יותר.

המכסה העליון

כלל אצבע הוא לשמור אייליינר על המכסה העליון בלבד. אם אתה קו העין התחתונה שלך, זה יכול לפעול כמו מסגרת תמונה על העיניים שלך קרפ- y, מביאים יותר תשומת לב אליהם.  

אני מוצא אניה נוזלי נשאר טוב יותר מאשר עפרונות. אתה יכול להתאמן מעקם את הקו על פינות החיצוניות של העיניים כדי "להרים" אותם. הימנע קווים עבים, כבדים, עם זאת.

לא כל כללי היופי חלים על כולם. אם אתה רוצה קו המכסה התחתון שלך, להשתמש בעיפרון במקום אניה נוזלי ולוודא כדי להכתים אותו עם האצבע שלך כך הקו לא קשה נמשך.

ולעולם לא קו המים שלך - את החלק הפנימי של העיניים. המנוחה, צ'רלה קרופ המנוחה, מחברת הספר "איך לא להיראות זקנה" מזהירה מפני רירית החלק הפנימי של העיניים. העיניים שלך ייראו מבולבלות אם אתה עושה את זה (אמא שלי היתה עושה את זה וזה שיגע אותי).

לדלג על שיזמר

שימר יכול להיות האויב הגרוע ביותר שלך, כי eyeshadows shimmery רק להדגיש את הרגליים של העורב. האזור היחיד שבו הם עובדים הוא בפינה הפנימית של העין. החל נקודה של eyeshadow אור בהיר בפינה הפנימית של העין כדי להפוך את העיניים פופ.

"פחות הוא יותר" כלל

כאשר יש לך מכסה העליון saggy, אין צורך לצאת כל עם כמה צבעים שונים של צללית. במקום זאת, לשמור על צללית במקום כל יום עם ראש צללית, ולאחר מכן להחיל כמה מטאטא של eyeshadow אור זה מחמיא את צבע העור שלך.

לדלג על צבעים בהירים, מטורפים.

תגיד כן!" ל מלקות שווא

ריסים ריסים עשו קאמבק. אם הריסים שלך קצר או בקושי שם, הראש אל ריסים הפרו יש הרחבות מוחל. הם יכולים להימשך עד ארבעה שבועות.

אתה יכול גם לשלוט ביישום של ריסים שקר. אבל לדלג על רצועת המלא של הריסים משנות ה -70 ובמקום לבחור ריסים בודדים.

No Replies to "כיצד לכרות עפעפיים drooping ללא ניתוח"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    94 − 88 =