מה הם כמה סקראבס גוף DIY?

קרצוף גוף נהדר עבור exfoliating עור מת. הם על הגוף שלך רק דקות לפני לשטוף את הניקוז שלך, אז אין צורך להוציא הרבה כסף עליהם. אתה יכול לפשט את החיים שלך ולהקטין את תקציב היופי שלך על ידי ביצוע משלך כל הגוף טבעי scrubs בבית. המתכונים הם קלים ולעתים קרובות משתמשים במרכיבים שכיחים שעשויים להיות כבר בבית.

עוֹד life with cherry blossom, salt scrub, and white pebbles

כריס גרמלי / E + / Getty תמונות

בסיס בסיסי תוצרת בית יכול להתבצע עם סוכר או מלח ושמן גוף קטן. אם תבחר שקדים, חוחובה, אבוקדו, או שמן ענבים, תלוי בך. כל אחד מהם נהדר עבור hydrating עור יבש.

יש הרבה דברים שאתה יכול להוסיף מתכון זה פשוט גם כן. שמנים אתריים האהובים עליך יכול לתת לו ניחוח יפה בזמן לימון zest הוא החריף כי גם צלילים. אם אתה רוצה קצת תוספת פילינג, להוסיף קצת קפה, או ללכת עם דבש עבור הוסיף תכונות moisturizing.
יותר "

02
מתוך 10

דבש סוכר גוף סקראב

Runny-honey.jpg

דבש הוא נהדר עבור מסכות ו scrubs.
חזון דיגיטלי עבור Getty

אפילו ספא הטוב ביותר נוטים לעשות משחות שלהם באמצעות מרכיבים טבעיים. גם אתה יכול לעשות שפשוף המחקה את המקצוענים ואת זה נהדר סוכר דבש הסוכר עובד כמו קסם.

המתכון הוא פשוט להפליא דורש רק שלושה מרכיבים כי הם במטבח של כולם: דבש, שמן, סוכר. פשוט לטאטא את זה בתוך קערה צעד לתוך המקלחת.

 1. מחממים צנצנת דבש במיקרוגל למשך כמה שניות עד שהיא הופכת לנזלת אבל לא חמה מדי למגע.
 2. יוצקים כ 1/4 כוס של דבש לתוך קערה קטנה.
 3. מערבבים 2 כפות שמן האהוב עליך. אתה יכול להשתמש שמן קוקוס, שמן שקדים מתוק, או אפילו שמן התינוק. בקמצוץ, אתה יכול אפילו להשתמש בשמן זית, שהוא גם נהדר עבור העור.
 4. מוסיפים בערך חצי כוס סוכר. סוכר חום הוא נהדר, אבל סוכר לבן בסיסי עובד גם כן.
 5. מערבבים היטב.

צעד לתוך המקלחת והפעל את המים. קבל רטוב לחלוטין. כבו את המקלחת. אתה לא רוצה לעשות את זה בזמן שהמקלחת פועלת או שתרחץ את השפש לפני שתגיע לתוצאה המלאה.

מניחים חלק התערובת בכפות הידיים שלך לעסות אותו בתנועה מעגלית בכל הגוף. שוטפים במקלחת.

No Replies to "מה הם כמה סקראבס גוף DIY?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  3 + 1 =