כפות הרגליים Detox: האם Kinoki כריות הרגליים מתיחה?

כפות הרגליים Detox: האם Kinoki כריות הרגליים מתיחה?

Kinoki "Detox" כריות רגל הגיע לשיא הפופולריות בתחילת 2008, כאשר הם היו בכל רחבי פרסומות טלוויזיה ואנשים קנו אותם בתקווה להיפטר גופם של toxins ידי פשוט ללבוש את כריות על הרגליים בלילה. מאז, יצרנים פרסמו detox הרגל כריות על השוק.

אבל הם רפידות רגל גמילה מתיחה? אין ראיות מהימנות כי אלה כריות הרגל לעבוד. אבל Kinoki כריות הרגל עדיין בשוק.

אתה יכול לקנות חבילה של 10 באינטרנט. הסקירות הן חצי חיוביות וחצי שליליות. זה נראה מוצר זה יש המאמינים שלה hecklers.

בואו לצלול לתוך הטענות.

התביעות מאחורי האריזה

Kinoki Detox הרגל כריות הפך פופולרי באמצעות פרסומות טלוויזיה החל בסוף 2007. אתה עדיין יכול לקנות את רפידות בקבוצות של 10 או אפילו 100.

הפנקס ממוקם על החלק התחתון של הרגליים ו כביכול סופג toxins מהגוף כמו שאתה ישן.

"כריות רגל של Kinoki לאסוף מתכות כבדות, פסולת מטבולית, רעלים, טפילים, צלוליטיס ועוד, נותן לך בחזרה את החיוניות והבריאות שלך", הוא ציטוט ישיר מן הפרסומות, אשר בהשתתפות הרבה רגליים כריות כהה - "הוכחה" כי רפידות leach toxins מהגוף שלך לילה. ככל שאתה משתמש אלה רפידות, פחות כהה את כריות להיות לאורך זמן.

יצרני כריות הרגליים - בהנהגתו של אדם בשם יהודה לוין, שהיה בעל חברת Xacta 3000,.

-- הלכו עד כדי לטעון אלה רפידות יכול לטפל שורה של בעיות אחרות, כולל לחץ דם גבוה. הם טענו כי הרפידות יכולות לגרום לכאבי הראש, הדיכאון, נדודי השינה ואפילו הצלוליט שלכם, והם יכולים לעזור לכם לרדת במשקל. על פי השיווק, זה היה "סוד יפנית עתיקה לבריאות מושלמת".

העיתונות מתחיל לחקור

בשנת 2008, כאשר פרסומות היו להכות את האוויר ואנשים היו קונים את pads בתקווה תיקון נס, בלוגרים נכנס והחל לחקור את טענות החברה.

TheMockDock הבלוג ניסה אותם ואת הווידאו כולו הניסוי. ד"ר זי נתן דו"ח על כריות הרגליים. 

ואז התקשורת הלאומית נכנס. ג'ון Stossel של תוכנית טלוויזיה 20/20 דיווח על רפידות בחזרה באפריל 2008. Stossel היה מפורסם הדיווח הצרכן עבור ABC. הוא חקר טענות שערורייתיות כדי לראות אם יש אמת לאמת.

הוא גייס מתנדבים כדי לנסות את כריות בעוד כמה היו שם לב שהם ישנים יותר לישון או היה יותר אנרגיה, הרוב המכריע לא. ואף אחד מהם לא חווה את ההתבהרות לאורך זמן של כפות הרגליים, כפי שטענו הפרסומות.

סטוסל היה גם בדיקה מעבדה את הטענות כי רפידות שקוע toxins מהגוף. על פי מאמרו של סטוסל, "המעבדה בדקה הרבה דברים, כולל מתכות כבדות כמו ארסן וכספית ו -23 ממיסים, כולל בנזן, טולואן וסטירן ולא מצאה אף אחת מהן על רפידות משומשות".

מה שהם מצאו היה כי החשיכה של רפידות נגרמת על ידי רטיבות שנגרמו על ידי הרגליים במהלך הלילה.

כאשר הניח את האדים, הפנקס כהה באותו אופן.

אז אם כל העניין הוא תרמית גדולה תרמית גדולה, אז למה אנשים עדיין קונים אותם, עדיין משתמש בהם ועדיין כותב חיובי ביקורות Amazon.com עליהם?

אפקט הפלצבו

הביקורות על Amazon.com היו קריטיות, ביקורות 1 כוכב, 40 אחוז הם ביקורות חיוביות. ההערות מלאות בטענות כי שימוש בפדים עזר לאנשים לישון טוב יותר, מילא אותם באנרגיה בבוקר ואפילו תיקנה את הבעיה מפרקים אישה אחת היתה בברכה שלה. אמזון הסירה את הדף הזה.

הרופאים מייחסים תוצאות חיוביות אלה לאפקט פלצבו. אנשים מרגישים טוב יותר כי הם חושבים שהם צריכים להרגיש טוב יותר.

"אני חושב שמה שאנחנו רואים עם טיפולים כמו קינוקי footpads הוא שאנשים מצפים מהם לעזור, ומצפים להרגיש טוב יותר, וכמה אנשים מרגישים טוב יותר רק במקרה, וכמה אנשים מרגישים טוב יותר בגלל הציפייה", אמר ד"ר ג'ורג 'פרידמן-חימנז, המנהל אז של הקליניקה לרפואה תעסוקתית וסביבתית של אוניברסיטת בלוויו / ניו יורק בניו יורק.

צעדים FTC ב & אסר את המוצר

בסתיו 2010, ועדת הסחר הפדרלית הורה שופט פדרלי לאסור את היצרנים של כריות רגל Kinoki ממכירת מגוון רחב של מוצרים. (ראה הודעה לעיתונות של FTC).

לדברי FTC, יצרני "טענה שקר יש הוכחה מדעית כי כפות הרגליים מסיר חומרים רעילים מהגוף."

יצרני כפות הרגליים הסכימו לפסק דין של 14.5 מיליון דולר, וזה היה כל הרווחים מהמדבקות, אבל מן ההודעה לעיתונות, לא ברור אם הם היו מסוגלים לשלם את התביעה.

No Replies to "כפות הרגליים Detox: האם Kinoki כריות הרגליים מתיחה?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    6 + 2 =