כיצד לשמור על הירכיים מ Chafing במזג אוויר חם

אלא אם כן אתה אחד מאותם נשים שנולדו עם רגליים עצם הירך והירכיים כי לא לשפשף יחד, יש לך כנראה חווה ירך chafing במזג אוויר חם. במזג אוויר לח, אתה יכול לקבל פריחה אדומה בין הרגליים שמתפתחת כאשר הירכיים מזיעות וליצור חיכוך בזמן שהם מתחככים זה בזה. אם זה קרה לך, לשקול את אחת התרופות להלן.  

רְחוֹב style denim skirt

כריסטיאן ויריג / גטי

נשים רבות רק חוויה ירך chafing בעת לבוש שמלות או חצאיות עבור תקופות זמן ארוכות. הסיבה לכך היא כי שפשוף מתמיד יוצר חיכוך, אשר יכול לגרום chafing. כדי לעצור את הבעיה העקשנית הזאת, ייתכן שניסית אבקה לתינוק, שעובדת רק לזמן קצר.

אולי ניסית את הטריק של רוכב האופניים המקצועי: וזלין. אבל זה יכול להיות מבולגן באמת אם אתה משתמש יותר מדי או לא מאפשרים לעור שלך לספוג את ג 'ל נפט לחלוטין לפני ללבוש את התלבושת שלך עבור היום.

לפני שאתה מוותר על חצאיות ללבוש רק מכנסיים קצרים בקיץ, שקול להחיל antiperspirant לתוך החלק הפנימי של הירכיים שלך. ניתן להשתמש בגלילים או תרסיסים. לפי המוצר שתבחר, antiperspirant שומר על הירכיים שלך מזיעה, כך chafing לא יקרה.

שמור את antiperspirant בתיק שלך במשך ימים ארוכים מאוד בשמש. ייתכן שיהיה עליך להחיל מחדש כמו היום לובש על והמוצר לובש.

02
של 04

אנטי Chafe Balm תקן

חברים שלי רץ נשבע על ידי אנטי chafe balm עבור כל חלקי הגוף נוטים chafe. אני ממליץ על BodyGlide Anti-Chafe Balm בשבילה, אשר ניתן לקנות Amazon.com. אם מזומן הוא חזק כרגע, אתה יכול לנסות להשתמש במוצר אתה יכול כבר יש במטבח שלך - שמן קוקוס. 

קרמים, חמאת גוף, קרמים הגוף עשוי גם לעשות את הטריק. במזג אוויר חם, עם זאת, מוצרים אלה יכולים לרוץ כמו שאתה מזיע, מה שהופך בלגן.

03
של 04

ללבוש חותלות, Culottes או מכנסיים רופפים

אם שני טריקים לעיל לא להוכיח לך מועיל, שקול להימנע ללבוש חצאיות ושמלות במשך שעות בכל פעם. במקום זאת, אתה יכול ללבוש זוג בהיר אך מסוגנן של חותלות. לבחור חותלות עם הדפסים, בצבעים עזים או אפילו בגוונים מתכתיים, כגון זהב או כסף.

אם חותלות הם לא הסגנון שלך, שקול זוג culottes. אלה מכנסיים קצרים רופפים טועים לעתים קרובות עבור חצאיות לבוא יפה הדפסים פרחוניים מתאים חם באביב ובקיץ ימים.

אתה יכול גם לנסות ללבוש זוג זורם של מכנסיים בחומר אור כמו משי. לבסוף, אין מחסור של רומנטי אופנתי או חליפות בחנויות בימים אלה.

04
של 04

הכה את חדר הכושר

אוקיי, אז זה לא תיקון מהיר, אבל התוצאות עשויות לבטל את הצורך למצוא תרופות ירך chafing לגמרי. אם לא היית מימוש ככל שאתה צריך, להגביר את הזמן שלך בחדר הכושר. הכה את ההליכון או לעשות צורה אחרת של אירובי.

שאל מאמן להמליץ ​​על כמה מכונות שנועדו לחזק את הטון הירכיים והרגליים. המלצה זו אינה מופיעה כך שתוכל להמשיך להשגת מטרה בלתי ניתנת להשגה, כגון "פער הירך" של כל הדגמים. עם זאת, אם chafing הירך שלך הפך מטרד גדול בחיים שלך, מקבל בכושר לאבד משקל כלשהו עלול לסיים את הדאגות שלך.

אם לאבד, למשל, 15 פאונד תגרום ירכיים שלך כבר לא שפשוף אחד נגד השני, למצוא את המוטיבציה להיכנס לכושר. אבל זכור לדבר עם איש מקצוע רפואי לפני שתנסה משטר תרגיל חדש.

No Replies to "כיצד לשמור על הירכיים מ Chafing במזג אוויר חם"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 85 = 89