האם Bure Badger מברשת רע?

האם Bure Badger מברשת רע?

על פי דרמטולוג ד"ר ג'סיקה קרנט מייסד של אמנות דרמטולוגיה בניו יורק, מברשות גילוח שיער בעלי חיים נושאות ראפ רע במשך כמאה שנים, מאז רבים נמצאו נגוע אנתרקס שגרם זיהומים בעור אצל גברים להשתמש בהם . לדבריה, מברשות הזיפים הטבעיות כיום הן ללא אנתרקס, אך מדגישות: "שמור על המברשות שלך נקיות באופן קבוע, וראה רופא עור כדי לשלול זיהום בעור חיידקי אם צריבת הגילוח הרגילה שלך אינה מרפאה".

איפה באדג'ר שיער בא?

מחברת הספר ומחברת הספר, ליני קלר, מנהלת מחלקת מוצרי טיפוח לגברים, אומרת כי כמעט כל זיפי המברשת הגרועים מגיעים מסין, גם אם הרכבה האחרונה של מברשת מתרחשת בגרמניה, באיטליה או במדינה אחרת.

מרלה בוסוורת ', מנכ"לית ונשיא חברת סבון "Back Porch", טוענת כי בשר גרוע עשוי להיות בתפריט בסין, כלומר, בעלי החיים גדלים לא רק לייצוא פרווה אלא גם למזון. אמנם זה היה בתחילה מנחם אותי, למדתי שזה אפילו גרוע יותר תרחיש מאשר חקלאות תנאי המפעל כאן בארצות הברית. "למרבה הצער, הגידולים מועלים לצריכה בלבד", היא אומרת. PETA פרסמה צילומים מזעזעים מתוך סחר הפרווה הסיני שיכול לתת לך אינדיקציה כלשהי לתנאים שהם מגדלים ושוחטים.

למה Badger מברשות יש מוניטין טוב יותר?

מומחה האופנה המוסרי יהושע קאצ'ר מגיע לשורש של נציג שיער גרוע יותר על היותו מעולה.

"זה פשוט לא נכון. יש דעה קדומה לא-רציונאלית, כמעט סמי-טיפוסית, שממקמת "אמיתי" על "מזויף". יש שערות סינתטיות - ועורות ופרוות, לצורך העניין - שמבינות את שיער הרעב האמיתי על ידי ירייה ארוכה ", הוא אומר..

מה עושה גילוח סינתטי מברשת אפשרות טובה יותר?

בנוסף למניעת אכזריות בבעלי חיים, קלר אומר כי מניסיונו, מברשות גילוח עם זיפים סינתטיים להכות מברשות רעב, להימשך זמן רב יותר ולתת להתגלח טוב יותר.

כאשר לעומת מברשת רעב, מברשת סינתטי מייצר הרבה יותר קצף המאפשר לך להשתמש הרבה פחות גילוח שמנת. ואת הזיפים יבש בעוד מספר דקות, בעוד מברשות רעב יכול לקחת שעות.

מה הן כמה חלופות טובות Badger שיער מברשות?

קצ'ר אומר יותר ויותר מברשות סינתטיות מיוצרים על ידי יצרנים מובילים כמו ג 'ק שחור, H.I.S, TOBS, אומגה, ו Muhle. "יש להם שימור מים, נראים טוב, מרגישים טוב, מקציפים היטב, מעמיסים סבון ומקרמים, ומאפשרים יישום חלק", הוא אומר. למעשה, גברים של בריאות נתן את פרס "Best Shave Brush" פרס על ג 'ק Black's סינתטי Pure ביצועים גילוח מברשת בשנת 2009. אם אתה חייב ללכת "אמיתי" Bosworth ממליץ מברשות שיער סוס, אשר נחתכים ללא פגיעה או שחיטת בעלי חיים.

No Replies to "האם Bure Badger מברשת רע?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    8 + 2 =